ŠKODA FELICIA

  • 1999
  • ZELENÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 1289 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VINTMBEFF613Y7275993

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBEFF613Y7275993

ŠKODA FELICIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FELICIA
Typ
ŠKODA FELICIA LXI EFF613F TMBEFF613 / EFF613F
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
14. 2. 2000
Datum 1. registrace v ČR
14. 2. 2000
Barva
ZELENÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1289 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
207 478 km
při prohlídce 15. 6. 2022

Obvyklé u modelu ve stáří 23 let: 106–190 tis. km (medián 145 829 km, 6 753 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
První zemědělská a.s. Tuněchody
od 14. 2. 2000

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 2. 2000 První registrace První zemědělská a.s. Tuněchody (IČO 47468297) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 201120132015201720192021 8. 4. 2010: 128 668 km5. 4. 2012: 155 280 km8. 4. 2014: 173 300 km6. 4. 2016: 179 384 km17. 4. 2018: 188 702 km17. 4. 2018: 188 703 km23. 6. 2020: 196 917 km24. 6. 2020: 196 918 km15. 6. 2022: 207 478 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3619) 207 478 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.4.1.1 Stěrač zadního skla nelze uvést v činnost. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
15. 6. 2024
24. 6. 2020 Pravidelná STK Chrudim (č. 3620) 196 918 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 6. 2022
23. 6. 2020 Měření emisí Chrudim (č. 460320) 196 917 km způsobilé bez závad 23. 6. 2022
17. 4. 2018 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3620) 188 703 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.10.5.1 Vadná kvalita brzdové kapaliny (kapalina je tmavá až černá). lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 4. 2020
17. 4. 2018 Měření emisí Chrudim (č. 460313) 188 702 km – bez závad 17. 4. 2020
6. 4. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3620) 179 384 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 4. 2018
8. 4. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3620) 173 300 km způsobilé
3 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
8. 4. 2016
5. 4. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3620) 155 280 km způsobilé
5 lehkých
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
5. 4. 2014
8. 4. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3620) 128 668 km způsobilé
5 lehkých
  • 6162 Některá svítilna směrového světla je poškozena, avšak směrové světlo svítí předepsanou barvou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
8. 4. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel První zemědělská a.s. Tuněchody (IČO 47468297)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2014 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2016 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2018 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2020 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-18-04-0851
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2022 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-20-06-1342
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-22-06-1039
  8. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (ŠKODA FELICIA 1999 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 21,9 %

Srovnáváme s 42 997 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FELICIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FELICIA
Typ
ŠKODA FELICIA LXI EFF613F TMBEFF613 / EFF613F
Varianta
LXI
Typ kód
EFF613F
VIN
TMBEFF613Y7275993
PČV
11650980
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
14. 2. 2000
Datum 1. registrace v ČR
14. 2. 2000
Druh (typ)
HATCHBACK 5DV.
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
781.136 M
Číslo motoru
3010146/781.136M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 5000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1289
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
162

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-03 B / 96/69
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.3 / 5.1 / 6.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 0
Za jízdy
72.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3883/ 1635/ 1415
Rozvor [mm]
2450
Provozní hmotnost
935
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1420/ 1420
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
770/ 770
800/ 800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2320/ 2320
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 13 79 T/ 4.5J X 13 ET 38
165/70 R 13 79 T/ 4.5J X 13 ET 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
ZELENÁ-METAL
Barva doplňková
ZELENÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
1/4
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
3063-047-01
Číslo ORV
UBI729598
Druh RZ
OSOBNÍ
Doplňkový text na TP
Iso-50 Ukončení LS.
Další záznamy
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY 165/70 R 13 79 T, 175/60 R 13 76 T,
175/65 R 13 80 T NA RÁFCÍCH 5.5J X 13 ET 36, 175/60 R 14 78 T NA
RÁFCÍCH 5.5J X 14 ET 42, 5.5J X 14 ET 40. PRO ZIMNÍ PROVOZ JE MOŽNO
POUŽÍT PNEUMATIKY 155 R 13 78 Q M+S NA RÁFCÍCH 4.5J X 13.
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
ALTERNATIVNĚ MŮŽE BÝT VOZIDLO VYBAVENO KOLEM PRO DOČASNÉ UŽITÍ.
PODLE ROZSAHU MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ
A SNIŽUJE UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 50 KG.
STATICKÉ ZATÍŽENÍ OD PŘÍVĚSU NA KOULI MAX. 500N.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍ
ZMĚNY A DOPLŇKŮ.

Další ověření (externí odkazy)