ŠKODA PICKUP
- 1997
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- BA 95 B
- 1289 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VINTMBEFF673V5473487
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBEFF673V5473487
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1997. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- PICKUP
- Typ
- ŠKODA PICKUP LXI TMBEFF673-N5 / EFF673
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 13. 2. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 2. 1997
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1289 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o. (IČO 27407730) od 21. 2. 2022
- Provozovatel: Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o. (IČO 27407730) od 21. 2. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 29 let: 171–276 tis. km (medián 212 762 km, 148 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 2. 1997 | První registrace | XAVEROV a.s. (IČO 45274037) | Registr silničních vozidel |
| 2. 3. 2000 | Nový provozovatel | XAVEROV holding, a.s. (IČO 25781928) | Registr silničních vozidel |
| 16. 9. 2002 | Nový provozovatel | XAVEROV, a.s. (IČO 26708850) | Registr silničních vozidel |
| 30. 7. 2004 | Nový provozovatel | Českomoravská plemenářská unie, a.s. (IČO 26755491) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2005 | Nový provozovatel | XAVERgen, a.s. (IČO 27198944) | Registr silničních vozidel |
| 12. 9. 2006 | Nový provozovatel | XAVERGEN, A.S | Registr silničních vozidel |
| 20. 9. 2006 | Nový provozovatel | XAVEROV, a.s. (IČO 27460363) | Registr silničních vozidel |
| 7. 12. 2009 | Nový provozovatel | Václav Srb (IČO 64022919) | Registr silničních vozidel |
| 18. 12. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 12. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 25. 1. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 2. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o. (IČO 27407730) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 2. 2026 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 245 942 km | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2028 |
| 15. 2. 2024 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 226 541 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 2. 2026 |
| 15. 2. 2024 | Měření emisí | Černuc (č. 420602) | 226 528 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2026 |
| 15. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 206 526 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 2. 2024 |
| 21. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 205 320 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Slaný (č. 3203) | 204 735 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 4. 2020 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 203 844 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2022 |
| 7. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 203 844 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2022 |
| 16. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 379 409 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 368 466 km | způsobilé | 10 lehkých
| 4. 11. 2017 |
| 5. 11. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 355 780 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 5. 11. 2013 |
| 5. 11. 2013 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 355 782 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 11. 2015 |
| 29. 8. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | 341 351 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 8. 2013 |
| 29. 8. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | 341 306 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 2 vážné, 1 nebezpečná
| 29. 8. 2011 |
| 16. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | 149 451 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2009 |
| 31. 8. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 330 648 km | způsobilé | 4 lehké
| 31. 8. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel XAVEROV a.s. (IČO 45274037)
-
Nový provozovatel XAVEROV holding, a.s. (IČO 25781928)
-
Nový provozovatel XAVEROV, a.s. (IČO 26708850)
-
Nový provozovatel Českomoravská plemenářská unie, a.s. (IČO 26755491)
-
Nový provozovatel XAVERgen, a.s. (IČO 27198944)
-
Nový provozovatel XAVERGEN, A.S
-
Nový provozovatel XAVEROV, a.s. (IČO 27460363)
-
Nový provozovatel Václav Srb (IČO 64022919)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2013 · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-12-0833
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SLANÝVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-04-0318Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-04-0330
-
Konec vyřazení z provozu SLANÝ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝ · protokol CZ-3203-20-07-0185
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-21-01-1061
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2024 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-22-02-1028
-
Nový vlastník a provozovatel Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o. (IČO 27407730)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-02-0622
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2028 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-26-02-0898
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA PICKUP 1997 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73,7 %
Srovnáváme s 4 688 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA PICKUP
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- KATALYZÁTOR
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- PICKUP
- Typ
- ŠKODA PICKUP LXI TMBEFF673-N5 / EFF673
- Varianta
- LXI
- Typ kód
- EFF673
- VIN
- TMBEFF673V5473487
- PČV
- 7664636
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PICK-UP
- Kategorie vozidla
- N1
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 13. 2. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 2. 1997
- Druh (typ)
- PICK-UPSAMONOSNÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ŠKODA
- Typ motoru
- 781.136 M
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 5000
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1289
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 155
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 94/12
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.8 / 6.1 / 8.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 0
- Za jízdy
- 73.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4115/ 1635/ 1440
- Rozvor [mm]
- 2450
- Provozní hmotnost
- 980
- Hmotnosti provozní Do
- 1030
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1510/ 1510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 770/ 770
900/ 900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 400/ 400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2345/ 2345
- Ložná délka
- 1550
- Ložná šířka
- 1020
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 13 83 R REINF/ 5.5J X 13 ET 36
165/70 R 13 83 R REINF/ 5.5J X 13 ET 36
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA
- Výrobní číslo karoserie
- TMBEFF673V5473487
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3208-020-00
- Číslo TP
- UL373509
- Číslo ORV
- UBC491541
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- VYŘ. 304/17
- Další záznamy
- NELZE POUŽÍT PNEUMATIKY Z JINÝCH TYPŮ VOZIDEL ŠKODA - FELICIA,
FELICIA COMBI, FAVORIT, FORMAN, PICKUP.
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT RÁFKY Z LEHKÉ SLITINY 5.5J X 13 ET 36.
PODLE ROZSAHU MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV (NAPŘ. VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO,
PŘEDNÍ MLHOVÉ SVĚTLOMETY ATD.) SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE
UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 50 KG.
STATICKÉ ZATÍŽENÍ OD PŘÍVĚSU NA KOULI MAX. 500N.
PŘI TAŽENÍ PŘÍVĚSU JE UŽITEČNÁ HMOTNOST VOZIDLA DLE MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV
V ROZSAHU 520 - 490 KG.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBEFF673V5473487
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.