ŠKODA RAPID
- 2014
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 77 kW ≈ 105 k
VINTMBEL6NH0F4524121
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 9:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBEL6NH0F4524121
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 9. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- RAPID
- Typ
- NH
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2014
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 77 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA s.r.o. (IČO 14868792) od 22. 10. 2014
- Vlastník: RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA s.r.o. (IČO 14868792) od 19. 11. 2019
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 111–202 tis. km (medián 153 810 km, 8 128 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 10. 2014 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 22. 10. 2014 | Nový provozovatel | RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA s.r.o. (IČO 14868792) | Registr silničních vozidel |
| 19. 11. 2019 | Nový vlastník | RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA s.r.o. (IČO 14868792) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2026 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | 272 882 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2028 |
| 9. 9. 2024 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | 237 045 km | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2026 |
| 3. 11. 2022 | Opakovaná STK | Dubí (č. 3511) | 200 306 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 11. 2024 |
| 3. 11. 2022 | Opakovaná STK + měření emisí | Dubí (č. 3511) | 200 306 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 10. 2024 |
| 2. 11. 2022 | Opakovaná STK | Děčín (č. 3534) | 200 254 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| |
| 12. 10. 2022 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3534) | 198 486 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 11. 11. 2022 |
| 13. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dubí (č. 3511) | 158 773 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2022 |
| 12. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3502) | 140 506 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 114 039 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 10. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA s.r.o. (IČO 14868792)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2020 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-10-2176
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-19-11-0308
-
Nový vlastník RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA s.r.o. (IČO 14868792)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2022 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-20-10-0600
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2022 · stanice: FOLKNÁŘSKÁ, AREÁL ARMEX HOLDING A.S., HALA P, 405 02, DĚČÍN · protokol CZ-3534-22-10-0203
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: FOLKNÁŘSKÁ, AREÁL ARMEX HOLDING A.S., HALA P, 405 02, DĚČÍN · protokol CZ-3534-22-11-0042
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2024 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-22-11-0161Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2024 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-22-11-0170
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2026 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-24-09-0275
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
- 6. 8. 2024, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 9. 2012 – 27. 6. 2014) Safety Gate
- 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- RAPID
- Typ
- NH
- Varianta
- ABCAYC
- Verze
- NFM5*
- Typ kód
- NH
- VIN
- TMBEL6NH0F4524121
- PČV
- 13251302
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CAYC
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 77 / 4400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PRVNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 195/2013J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 147 / 97 / 114
- Spotřeba předpis
- 195/2013J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5,6 / 3,7 / 4,4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 70/ 2375
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4304/ 1706/ 1471
- Rozvor [mm]
- 2589
- Rozchod [mm]
- 1463/ 1500
- Provozní hmotnost
- 1260
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1720/ 1720
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 920/ 920
830/ 830
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 630/ 630
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2920/ 2920
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8236-075-01
- ES/EU
- E11*2007/46*0250
- Číslo TP
- UG110142
- Číslo ORV
- UAZ357187
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 463/1 500
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#D2 ÚPLNÉ ZNĚNÍ VERZE: NFM5FM52R029ST0P0SK,
#12: MAX 4 427,
#14: MIN 1 459,
#20-21: 6J X 15 ET38; 195/55 R15 85H,
7J X 17 ET46; 215/40 R17 87H,
7J X 16 ET46; 215/45 R16 86H.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBEL6NH0F4524121
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.