ŠKODA RAPID

  • 2014
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • benzin (BA )
  • 1197 cm³
  • 77 kW ≈ 105 k

VINTMBEN6NH1E4501634

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBEN6NH1E4501634

ŠKODA RAPID – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Throwawayacc222, zdroj, CC0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
RAPID
Typ
NH
Datum 1. registrace
14. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2014
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
benzin (BA )
Zdvihový objem
1197 cm³
Výkon
77 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
249 885 km
při prohlídce 31. 3. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 111–202 tis. km (medián 153 810 km, 8 128 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
BÁŇSKÁ STAVEBNÍ MOST spol. s r.o.
od 14. 5. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 5. 2014 První registrace BÁŇSKÁ STAVEBNÍ MOST spol. s r.o. (IČO 40233529) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 2019202120232025 14. 5. 2018: 108 763 km14. 5. 2018: 108 764 km11. 5. 2020: 144 557 km9. 5. 2022: 173 377 km13. 4. 2024: 213 811 km13. 4. 2024: 213 812 km30. 3. 2026: 249 885 km31. 3. 2026: 249 885 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
31. 3. 2026 Opakovaná STK Most (č. 3537) 249 885 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
30. 3. 2028
30. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Most (č. 3537) 249 885 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.3 Nesvítí některý povinný světlomet. vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.5.4.1.1 Vozidlo není vybaveno / dovybaveno předepsanou zadní mlhovou svítilnou na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
29. 4. 2026
13. 4. 2024 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 213 812 km způsobilé bez závad 13. 4. 2026
13. 4. 2024 Měření emisí Spořice (č. 550309) 213 811 km způsobilé bez závad 13. 4. 2026
9. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Spořice (č. 3521) 173 377 km způsobilé bez závad 9. 5. 2024
11. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Spořice (č. 3521) 144 557 km způsobilé bez závad 11. 5. 2022
14. 5. 2018 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 108 764 km způsobilé bez závad 14. 5. 2020
14. 5. 2018 Měření emisí Spořice (č. 550309) 108 763 km – bez závad 14. 5. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel BÁŇSKÁ STAVEBNÍ MOST spol. s r.o. (IČO 40233529)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2020 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-18-05-0576
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2022 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-20-05-0379
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2024 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-22-05-0428
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2026 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-24-04-0443
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2026 · stanice: ŽATECKÁ 3494, 434 01, MOST · protokol CZ-3537-26-03-1574
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2028 · stanice: ŽATECKÁ 3494, 434 01, MOST · protokol CZ-3537-26-03-1585
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
  • 6. 8. 2024, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 9. 2012 – 27. 6. 2014) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
RAPID
Typ
NH
Varianta
ABCBZB
Verze
NFM6
Typ kód
NH
VIN
TMBEN6NH1E4501634
PČV
13053644
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
14. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2014
Druh (typ)
AB HATCHBACK
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CBZB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
77 / 5000
Palivo
benzin (BA )
Zdvihový objem [cm³]
1197
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
193

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
630/2012J
Spotřeba předpis
630/2012J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,9 / 4,6 / 5,4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
72/ 3750
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4304/ 1706/ 1471
Rozvor [mm]
2589
Provozní hmotnost
1170
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1630/ 1630
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
840/ 840
820/ 820
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
580/ 580
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2730/ 2730
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8236-055-00
Číslo TP
UF457370
Číslo ORV
UAM763292
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)