ŠKODA OCTAVIA
- 2005
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 103 kW ≈ 140 k
VINTMBGE61Z062178228
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBGE61Z062178228
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 135 dnů (26. 9. 2016 až 8. 2. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 2005
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 103 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 30. 4. 2024
- Provozovatel: Dezvoltare s.r.o. (IČO 21175365) od 27. 8. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 236–354 tis. km (medián 293 588 km, 19 280 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 11. 2005 | První registrace | ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 26. 9. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 8. 2. 2017 | Nový vlastník | ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) | Registr silničních vozidel |
| 8. 2. 2017 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | YanRob cars servis s.r.o. (IČO 08616906) | Registr silničních vozidel |
| 9. 8. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 9. 2021 | Nový provozovatel | YanRob cars servis s.r.o. (IČO 08616906) | Registr silničních vozidel |
| 13. 11. 2023 | Nový provozovatel | KARLAIP s.r.o. (IČO 28445511) | Registr silničních vozidel |
| 30. 4. 2024 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 4. 2024 | Nový provozovatel | SEVEN FORCE s.r.o. (IČO 17308666) | Registr silničních vozidel |
| 27. 8. 2024 | Nový provozovatel | Dezvoltare s.r.o. (IČO 21175365) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 516 109 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 4. 2027 |
| 13. 3. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 510921) | 516 064 km | nezpůsobilé | 3 vážné
| |
| 5. 3. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 510908) | 516 044 km | nezpůsobilé | 4 vážné
| |
| 4. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 467 399 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 12. 2024 |
| 10. 11. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 463 489 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3113) | 368 513 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 1. 2024 |
| 9. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3126) | 332 224 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3113) | 315 383 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 11. 2019 | Opakovaná STK | Praha (č. 3114) | 312 720 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2021 |
| 18. 11. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 312 569 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 18. 12. 2019 |
| 18. 11. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 411033) | 312 568 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2021 |
| 16. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 300 627 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 11. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | 271 104 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2019 |
| 22. 11. 2017 | Měření emisí | Praha (č. 410627) | 271 104 km | – | bez závad | 22. 11. 2019 |
| 8. 2. 2017 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3110) | 232 176 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 16. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3121) | 231 459 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 220 875 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2017 |
| 11. 11. 2013 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3115) | 177 939 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 10. 2015 |
| 15. 10. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3115) | 176 216 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 14. 11. 2013 |
| 17. 10. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 134 447 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2013 |
| 27. 10. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 103 793 km | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2011 |
| 4. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3115) | 83 300 km | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2008 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-08-12-0407Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 4. 12. 2008 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2011 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-09-10-0897
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2013 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2013 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-11-10-0523
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2013 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2013 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-13-10-0537
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2015 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2015 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-13-11-0256
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-15-10-0604
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2016 · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-16-09-0883
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)Nový provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2017 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-17-02-0329
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2019 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-17-11-1366
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2019 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-19-01-0820
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2019 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-19-11-1556
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2021 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-19-11-2698
-
Nový vlastník a provozovatel YanRob cars servis s.r.o. (IČO 08616906)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-21-06-0079
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-21-08-0597
-
Nový provozovatel YanRob cars servis s.r.o. (IČO 08616906)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2024 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-22-01-0506
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-23-11-0435
-
Nový provozovatel KARLAIP s.r.o. (IČO 28445511)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2024 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-23-12-0167
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel SEVEN FORCE s.r.o. (IČO 17308666)
-
Nový provozovatel Dezvoltare s.r.o. (IČO 21175365)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2027 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-25-04-0069
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 8 (ŠKODA OCTAVIA 2005 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 30,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 54,6 %
Srovnáváme s 33 690 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
- Varianta
- ACBKDX01
- Verze
- DQ6
- Typ kód
- 1Z
- VIN
- TMBGE61Z062178228
- PČV
- 8967915
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- OSOBNÍ KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 2005
- Druh (typ)
- OSOBNÍ KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- BKD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 103 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PRVNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 208
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.7
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 219 / 138 / 168
- Spotřeba předpis
- ES1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3000
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4572/ 1769/ 1522
- Rozvor [mm]
- 2 575
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1460
- Hmotnosti provozní Do
- 1650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2045/ 2045
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 100/ 1 100
1 150/ 1 150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3445/ 3445
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 V/ 6J X 15 H2 ET 47
195/65 R15 91 V/ 6J X 15 H2 ET 47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Barva doplňková
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5580-026-00
- ES/EU
- e11*2001/116*0230
- Číslo ORV
- UBJ883449
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- TP Č. UL430267 PONECHÁN VLASTNÍKOVI VOZIDLA.; KOOPER. 6388471287
- Další záznamy
- TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST SCHVÁLENA MD ČR. PŮVODNÍ TP VYSTAVEN 24.10.2005 ŠKODA AUTO A.S.
CO2: 219/138/168 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*29: 4 669 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
*31: 1 455 - PŘI SPORTOVNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
*44-45: 6.5J X 15 H2 ET50; 195/65 R15 91V
6.5J X 15 H2 ET50; 205/60 R15 91V, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 16 H2 ET50; 205/55 R16 91V
6.5J X 16 H2 ET50; 205/55 R16 91V, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
7J X 17 H2 ET54; 225/45 R17 91W, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBGE61Z062178228
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.