ŠKODA OCTAVIA

  • 2012
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 103 kW ≈ 140 k

VINTMBGE61Z0C2134113

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 3:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBGE61Z0C2134113

ŠKODA OCTAVIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
OCTAVIA
Typ
ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
9. 2. 2012
Datum 1. registrace v ČR
9. 2. 2012
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
103 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
453 855 km
při prohlídce 9. 3. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2012 při prohlídce v roce 2026: 177–302 tis. km (medián 238 507 km, 15 107 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Area Four Industries Česko s.r.o.
od 20. 1. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 2. 2012 První registrace Area Four Industries Česko s.r.o. (IČO 25003330) Registr silničních vozidel
2. 6. 2015 Nový vlastník a provozovatel MILOS structural systems s.r.o. v likvidaci (IČO 27285260) Registr silničních vozidel
20. 1. 2016 Nový vlastník a provozovatel Area Four Industries Česko s.r.o. (IČO 25003330) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201620182020202220242026 2. 6. 2015: 123 740 km20. 1. 2016: 146 917 km9. 2. 2016: 149 279 km30. 4. 2018: 235 980 km20. 4. 2020: 305 487 km13. 4. 2022: 377 948 km13. 4. 2022: 377 962 km12. 3. 2024: 424 882 km12. 3. 2024: 424 906 km9. 3. 2026: 453 824 km9. 3. 2026: 453 855 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 3. 2026 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) 453 855 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
9. 3. 2028
9. 3. 2026 Měření emisí Liběšice (č. 450620) 453 824 km způsobilé bez závad 9. 3. 2028
12. 3. 2024 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) 424 906 km způsobilé
1 lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
12. 3. 2026
12. 3. 2024 Měření emisí Liběšice (č. 450620) 424 882 km způsobilé bez závad 12. 3. 2026
13. 4. 2022 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) 377 962 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
13. 4. 2024
13. 4. 2022 Měření emisí Černuc (č. 420602) 377 948 km způsobilé bez závad 13. 4. 2024
20. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Roudnice nad Labem (č. 3513) 305 487 km způsobilé
1 lehká
  • 3.4.1.1 Stěrač zadního skla nelze uvést v činnost. lehká
20. 4. 2022
30. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Roudnice nad Labem (č. 3513) 235 980 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
30. 4. 2020
9. 2. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 149 279 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 2. 2018
20. 1. 2016 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3513) 146 917 km způsobilé bez závad
2. 6. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3513) 123 740 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Area Four Industries Česko s.r.o. (IČO 25003330)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 9. 2. 2016
  2. Nový vlastník a provozovatel MILOS structural systems s.r.o. v likvidaci (IČO 27285260)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  3. Nový vlastník a provozovatel Area Four Industries Česko s.r.o. (IČO 25003330)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-04-2299
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-04-0973
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-22-04-0746
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-03-0519
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2028 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-26-03-0377
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA OCTAVIA 2012 v ČR v průměru 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,9 %

Srovnáváme s 17 867 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
OCTAVIA
Typ
ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
Varianta
ACCFHCX01
Verze
NFM60
Typ kód
1Z
VIN
TMBGE61Z0C2134113
PČV
7707051
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
9. 2. 2012
Datum 1. registrace v ČR
9. 2. 2012
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFHC
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
103 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
210
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,2 / 4,1 / 4,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
69/ 2375
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4569/ 1769/ 1522
Rozvor [mm]
2575
Provozní hmotnost
1410
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2010/ 2010
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1050/ 1050
1010/ 1010
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
690/ 690
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3510/ 3510
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 91 V/ 6J X 15 ET 47
195/65 R15 91 V/ 6J X 15 ET 47
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TMBGE61Z0C2134113
Barva
ŠEDÁ-METAL
Barva doplňková
ŠEDÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5580-269-03
Číslo TP
UE635843
Číslo ORV
UAP743642
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)