ŠKODA ENYAQ RS
- 2022
- MODRÁ
- elektřina (EL)
- 220 kW ≈ 299 k
VINTMBGF7NY4NF054099
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBGF7NY4NF054099
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 25 dnů (8. 9. 2025 až 3. 10. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- ENYAQ RS
- Typ
- NY
- Rok výroby
- 2022
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 6. 2022
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- elektřina (EL)
- Výkon
- 220 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225) od 29. 4. 2026
- Provozovatel: DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225) od 29. 4. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2022 při prohlídce v roce 2026: 43–77 tis. km (medián 57 827 km, 351 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 6. 2022 | První registrace | Škoda Auto a.s. (IČO 00177041) | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2025 | Nový vlastník | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2025 | Nový provozovatel | MATRIX a.s. (IČO 25947672) | Registr silničních vozidel |
| 3. 10. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Bc. Martin Theinert (IČO 74117823) | Registr silničních vozidel |
| 29. 4. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | 44 890 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2028 |
| 2. 9. 2025 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) | 37 409 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Škoda Auto a.s. (IČO 00177041)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2026
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Soukenická 242, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-25-09-0037
-
Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Nový provozovatel MATRIX a.s. (IČO 25947672)
-
Nový vlastník a provozovatel Bc. Martin Theinert (IČO 74117823)
-
Nový vlastník a provozovatel DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2028 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 742 91, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-26-06-0404
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA ENYAQ RS 2022 v ČR v průměru 3,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,6 %
Srovnáváme s 163 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA ENYAQ RS
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- ENYAQ RS
- Typ
- NY
- Varianta
- ABX1EBL1GX1
- Verze
- D0AE1AE1G1Z01MR01AA
- Typ kód
- NY
- VIN
- TMBGF7NY4NF054099
- PČV
- 17457880
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2022
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 6. 2022
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- EBR, EBJ
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 220
- Palivo
- elektřina (EL)
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 180
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832AX
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AX
- Za jízdy
- 67
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4704/ 1879/ 1607
- Rozvor [mm]
- 2772
- Rozchod [mm]
- 1587/ 1565
- Provozní hmotnost
- 2255
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2740/ 2740
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1260/ 1260
1520/ 1520
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3940/ 3940
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/50 R20 100T/ 8.0JX20 ET45
255/45 R20 101T/ 9.0JX20 ET42
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 12234-733-08
- ES/EU
- e8*2007/46*0416*08
- Číslo ORV
- UBN421209
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- Maximální 30minutový výkon: 77.00 kW (elektrický motor)
#V.9: 2018/1832AX; EURO 6
Spotřeba elektrické energie 174.4 Wh/km.
Akční dosah na elektřinu 499 km.
Akční dosah na elektřinu ve městě 604 km.
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2:+77 kg
#N.1:
235/45 R21 101T 8,5JX21 ET40;
235/50 R20 100T 8,0JX20 ET45;
235/55 R19 101T M+S 8,0JX19 ET45
#N.2:
255/40 R21 102T 9,0JX21 ET42;
255/45 R20 101T 9,0JX20 ET42;
255/50 R19 103T M+S 8,0JX19 ET45
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBGF7NY4NF054099
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.