ŠKODA FABIA

  • 2003
  • ČERNÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1896 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINTMBGS26Y633805196

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBGS26Y633805196

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
/ 6Y
Datum 1. registrace
27. 8. 2003
Datum 1. registrace v ČR
6. 10. 2014
Barva
ČERNÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1896 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
355 947 km
při prohlídce 15. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 23 let: 138–236 tis. km (medián 183 692 km, 6 124 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
SLALES, s. r. o.
od 23. 8. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 8. 2003 První registrace Registr silničních vozidel
6. 10. 2014 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
6. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
23. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel SLALES, s. r. o. (IČO 05026245) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 201520172019202120232025 29. 8. 2014: 184 374 km6. 10. 2014: 184 693 km8. 3. 2016: 215 800 km19. 3. 2018: 242 227 km20. 3. 2018: 242 238 km14. 4. 2020: 263 355 km15. 4. 2020: 263 368 km25. 5. 2022: 286 185 km17. 8. 2022: 287 797 km16. 5. 2024: 299 950 km16. 5. 2024: 299 965 km14. 5. 2026: 355 937 km15. 5. 2026: 355 947 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 5. 2026 Pravidelná STK Údlice (č. 3536) 355 947 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
15. 5. 2028
14. 5. 2026 Měření emisí Nezabylice (č. 450310) 355 937 km způsobilé bez závad 14. 5. 2028
16. 5. 2024 Pravidelná STK Otvice (č. 3510) 299 965 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
16. 5. 2026
16. 5. 2024 Měření emisí Nezabylice (č. 450310) 299 950 km způsobilé bez závad 16. 5. 2026
17. 8. 2022 Evidenční kontrola Otvice (č. 3510) 287 797 km způsobilé bez závad
25. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3402) 286 185 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 5. 2024
15. 4. 2020 Pravidelná STK Otvice (č. 3510) 263 368 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 4. 2022
14. 4. 2020 Měření emisí Nezabylice (č. 450310) 263 355 km způsobilé bez závad 14. 4. 2022
20. 3. 2018 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3510) 242 238 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
20. 3. 2020
19. 3. 2018 Měření emisí Nezabylice (č. 450310) 242 227 km – bez závad 19. 3. 2020
8. 3. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3510) 215 800 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
8. 3. 2018
6. 10. 2014 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3510) 184 693 km způsobilé bez závad
29. 8. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústecký kraj (č. 3506) 184 374 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.5.1.2.1 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
29. 8. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-14-08-1050
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2016
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-14-10-0190
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE
  4. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2018 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2020 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-18-03-0693
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2022 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-20-04-0331
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2024 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-22-05-1960
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-22-08-0475
  10. Nový vlastník a provozovatel SLALES, s. r. o. (IČO 05026245)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2026 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-24-05-0403
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2028 · stanice: DROUŽKOVICKÁ 476, 43141, ÚDLICE · protokol CZ-3536-26-05-0806
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
/ 6Y
Varianta
SEATDX01
Verze
FM5
Typ kód
6Y
VIN
TMBGS26Y633805196
PČV
13190356
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
27. 8. 2003
Datum 1. registrace v ČR
6. 10. 2014
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
ATD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1896
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
187

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-05B /
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 134
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.5 / 4.1 / 5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3000
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1646/ 1495
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1255
Hmotnosti provozní Do
1345
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1695/ 1695
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2695/ 2695
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
E11*98/14*0123
Číslo TP
UF559480
Číslo ORV
UBD567015
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
STZ MOST
Další záznamy
DOVOZ, PRVNÍ REGISTRACE DLE TP 27.08.2003
*19: Třída A50-X
*12;4 222-4 325
*14;1 452-1 495
6JX14H2ET38;185/60R15 82H NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6JX15H2ET43;195/50R15 82H; NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6,5JX16H2ET42;205/45R16 83V NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6JX15H2ET43;185/55R15 81H
RÁFKY MOHOU BÝT Z LS
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)