ŠKODA FABIA COMBI

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1896 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINTMBGS26Y674176863

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBGS26Y674176863

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA COMBI 6Y / 6Y
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
13. 3. 2007
Datum 1. registrace v ČR
13. 3. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1896 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
195 794 km
při prohlídce 22. 5. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2007 při prohlídce v roce 2025: 142–250 tis. km (medián 193 694 km, 5 674 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
ARANEA s.r.o.
od 26. 4. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 3. 2007 První registrace BAWAG Leasing & Fleet s.r.o. (IČO 26425556) Registr silničních vozidel
19. 4. 2011 Nový provozovatel TUkas ČSAO a.s. (IČO 25614304) Registr silničních vozidel
18. 7. 2011 Nový vlastník a provozovatel Zeměměřický úřad (IČO 60458500) Registr silničních vozidel
26. 4. 2023 Nový vlastník a provozovatel ARANEA s.r.o. (IČO 27903532) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000 2012201420162018202020222024 22. 3. 2011: 101 345 km18. 7. 2011: 101 485 km18. 7. 2011: 101 485 km22. 2. 2013: 119 473 km17. 2. 2015: 144 130 km13. 2. 2017: 160 887 km12. 2. 2019: 170 295 km12. 2. 2019: 170 298 km4. 2. 2021: 173 010 km26. 4. 2023: 178 785 km26. 4. 2023: 178 783 km2. 5. 2023: 178 852 km22. 5. 2025: 195 794 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 5. 2025 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 195 794 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
22. 5. 2027
2. 5. 2023 Opakovaná STK + měření emisí Praha (č. 3112) 178 852 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 4. 2025
26. 4. 2023 Evidenční kontrola Praha (č. 3124) 178 783 km způsobilé bez závad
26. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3112) 178 785 km nezpůsobilé
4 lehké, 4 vážné
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
4. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3401) 173 010 km způsobilé
4 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
4. 2. 2023
12. 2. 2019 Pravidelná STK Praha (č. 3127) 170 298 km způsobilé bez závad 12. 2. 2021
12. 2. 2019 Měření emisí Praha (č. 510805) 170 295 km způsobilé bez závad 12. 2. 2021
13. 2. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3117) 160 887 km způsobilé
1 lehká
  • 4.5.2.1.1 Výškové nastavení sklonu rozhraní předního mlhového světlometu neodpovídá požadavkům, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
13. 2. 2019
17. 2. 2015 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3124) 144 130 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 2. 2017
22. 2. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3109) 119 473 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
22. 2. 2015
18. 7. 2011 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3115) 101 485 km způsobilé bez závad 18. 7. 2011
18. 7. 2011 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3115) 101 485 km způsobilé bez závad 18. 7. 2011
22. 3. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3105) 101 345 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 3. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel BAWAG Leasing & Fleet s.r.o. (IČO 26425556)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2013 · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 100 31, PRAHA 10 · protokol CZ-3105-11-03-1093
  3. Nový provozovatel TUkas ČSAO a.s. (IČO 25614304)
  4. Nový vlastník a provozovatel Zeměměřický úřad (IČO 60458500)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-11-07-0433
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-11-07-0428
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2015 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 198 19, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-13-02-0551
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2017 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 184 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-15-02-0689
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2019 · stanice: PROSECKÁ 817, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-17-02-0321
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2021 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 181 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-19-02-0584
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2023 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 318 00, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-21-02-0181
  10. Nový vlastník a provozovatel ARANEA s.r.o. (IČO 27903532)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 184 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-23-04-0798
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2023 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-23-04-1288
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2025 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-23-05-0082
  12. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-25-05-1382
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA FABIA COMBI 2007 v ČR v průměru 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52 %

Srovnáváme s 9 080 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA COMBI 6Y / 6Y
Varianta
SEAXRX01
Verze
NFM5ALLES5
Typ kód
6Y
VIN
TMBGS26Y674176863
PČV
1915513
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
13. 3. 2007
Datum 1. registrace v ČR
13. 3. 2007
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
AXR
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1896
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
187

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,8
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
168 / 106 / 129
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,4 / 4 / 4,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3000
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4232/ 1646/ 1495
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1255
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1695/ 1695
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2695/ 2695
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-160-01
ES/EU
e11*98/14*0123
Číslo TP
UB637988
Číslo ORV
UBE875415
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)