ŠKODA FABIA COMBI

  • 2005
  • ŠEDÁ
  • benzin (BA)
  • 1390 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINTMBHC46Y154293485

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBHC46Y154293485

STK propadla 21. 2. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 22. 1. 2026 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 20. 1. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA COMBI
Typ
/ 6Y
Datum 1. registrace
4. 3. 2005
Datum 1. registrace v ČR
30. 1. 2019
Barva
ŠEDÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: BCKV s.r.o. (IČO 24689793) od 30. 1. 2019
  • Provozovatel: BCKV s.r.o. (IČO 24689793) od 30. 1. 2019
Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 21. 2. 2026
výsledek: dočasně způsobilé k provozu
Stav tachometru
203 028 km
při prohlídce 22. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 173–267 tis. km (medián 216 293 km, 4 151 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
BCKV s.r.o.
od 30. 1. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 3. 2005 První registrace Registr silničních vozidel
30. 1. 2019 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
30. 1. 2019 Nový vlastník a provozovatel BCKV s.r.o. (IČO 24689793) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

160 000180 000200 000220 000 2020202120222023202420252026 25. 1. 2019: 161 259 km20. 1. 2021: 176 562 km20. 1. 2023: 190 161 km22. 1. 2026: 203 027 km22. 1. 2026: 203 028 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 1. 2026 Pravidelná STK Příbram (č. 3221) 203 028 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 12 vážných
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 1.6.2 Výstražná signalizace ukazuje nesprávnou funkci systému ABS. vážná
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.1.2.1 Některá část systému mechanického odpružení je poškozená opotřebovaná nebo nadměrně zkorodovaná. vážná
  • 5.3.2.1 V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.2.1.2 Výfukový systém zjevně netěsný. vážná
  • 6.1.2.2.3 Některá část výfukového systému je poškozena, změněna nebo chybí a tato závada má vliv na funkci systému. vážná
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 8.2.1.2.3 Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. vážná
  • 8.2.1.2.9 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 1.1.10.4.1 Množství brzdové kapaliny pod vyznačenou značkou MIN. lehká
21. 2. 2026
22. 1. 2026 Měření emisí Drásov (č. 421134) 203 027 km nezpůsobilé
4 vážné
  • 6.1.2.1.2 Výfukový systém zjevně netěsný. vážná
  • 6.1.2.2.3 Některá část výfukového systému je poškozena, změněna nebo chybí a tato závada má vliv na funkci systému. vážná
  • 8.2.1.2.3 Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. vážná
  • 8.2.1.2.9 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
20. 1. 2023 Pravidelná STK Hořovice (č. 3224) 190 161 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 1. 2025
20. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Hořovice (č. 3224) 176 562 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 1. 2023
25. 1. 2019 Před registrací + měření emisí Příbram (č. 3208) 161 259 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 7.7.3.1 U zvukového výstražného zařízení zjevně snížená hladina zvuku. lehká
25. 1. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2021 · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-19-01-0611
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel BCKV s.r.o. (IČO 24689793)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2023 · stanice: MASARYKOVA 392/20, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3224-21-01-0470
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2025 · stanice: MASARYKOVA 392/20, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3224-23-01-0594
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2026 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-26-01-0562
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA COMBI
Typ
/ 6Y
Typ kód
6Y
VIN
TMBHC46Y154293485
PČV
15580723
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Datum 1. registrace
4. 3. 2005
Datum 1. registrace v ČR
30. 1. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
BKY
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B(EURO4)
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.7 / 5.3 / 6.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 3750
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4232/ 1646/ 1495
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1218
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1610/ 1610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2410/ 2410
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e11*98/14*0123*29
Číslo TP
UI524089
Číslo ORV
UAU042892
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Alternativní provedení vozidla:
*19: TŘÍDA A50-X
CO2: 209/127/156 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*12: 4 335 - při vybavení tažným zařízením,
*14: 1 452 - při standardní výšce pérování,
*20-21: 6J x 14 H2 ET43; 185/60 R14 82T
6J x 14 H2 ET38; 185/60 R14 82T, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 H2 ET43; 195/50 R15 82T, nelze se sněhovými řetězy
6,5J x 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 H2 ET43; 185/55 R15 81T ROZCHOD KOL: 1 435/1 424
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Stát poslední registrace: SRN, ORV č.: WT897272, RZ: LL QN40
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1435+1424
 [Alternativní provedení vozidla:
 *42: TŘÍDA A50-X
 *55: ANO; NE]
 
 CO2: 209/127/156 g/km
 
 Variabilní provedení vozidla:
 *29: 4 335 - při vybavení tažným zařízením,
 *31: 1 452 - při standardní výšce pérování,
 *44-45: 6J x 14 H2 ET43; 185/60 R14 82T
 6J x 14 H2 ET38; 185/60 R14 82T, nelze se sněhovými řetězy
 6J x 15 H2 ET43; 195/50 R15 82T, nelze se sněhovými řetězy
 6,5J x 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, nelze se sněhovými řetězy
 6J x 15 H2 ET43; 185/55 R15 81T
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 M: 2462
 N: 900/900; 840/840

Další ověření (externí odkazy)