ŠKODA FABIA COMBI
- 2005
- BÍLÁ
- benzin (BA)
- 1390 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINTMBHD46Y464425136
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBHD46Y464425136
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA COMBI
- Typ
- ŠKODA FABIA COMBI 6Y / 6Y
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 23. 6. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 6. 2005
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1390 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: OBEC VYSOKÉ POLE (IČO 00284700) od 30. 5. 2023
- Provozovatel: OBEC VYSOKÉ POLE (IČO 00284700) od 30. 5. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 159–262 tis. km (medián 205 143 km, 9 049 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 6. 2005 | První registrace | Generální ředitelství cel (IČO 71214011) | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | OBEC VYSOKÉ POLE (IČO 00284700) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 4. 2025 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | 205 008 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2027 |
| 16. 4. 2025 | Měření emisí | Slavičín (č. 470541) | 204 882 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2027 |
| 3. 5. 2023 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | 198 782 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 5. 2025 |
| 2. 5. 2023 | Měření emisí | Slavičín (č. 470541) | 198 745 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2025 |
| 30. 8. 2021 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | 197 755 km | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2023 |
| 11. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3836) | 197 755 km | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2023 |
| 25. 6. 2019 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | 195 501 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 6. 2021 |
| 24. 6. 2019 | Měření emisí | Přerov (č. 480828) | 195 478 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2021 |
| 14. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | 181 815 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 6. 2019 |
| 9. 6. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | 164 451 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2017 |
| 14. 6. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | 146 649 km | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2015 |
| 16. 6. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | 125 195 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 6. 2013 |
| 22. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | 104 398 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 6. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Vybavení zapsané v registru: ABS
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Generální ředitelství cel (IČO 71214011)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2011 · stanice: LETECKÁ 3753/2, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3702-09-06-1437
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2013 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-11-06-1008
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2015 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-13-06-0868
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2017 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-15-06-0365
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2019 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-17-06-1640
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2021 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-19-06-1192
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2022 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-21-08-0746
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2023 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-21-08-2049
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-23-05-0062
-
Nový vlastník a provozovatel OBEC VYSOKÉ POLE (IČO 00284700)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-25-04-0852
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ŠKODA FABIA COMBI 2005 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 58,3 %
Srovnáváme s 17 206 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA COMBI
- Typ
- ŠKODA FABIA COMBI 6Y / 6Y
- Varianta
- SEBBZX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- 6Y
- VIN
- TMBHD46Y464425136
- PČV
- 700304
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- OSOBNÍ KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 23. 6. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 6. 2005
- Druh (typ)
- OSOBNÍ KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- BBZ
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 6000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1390
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 186
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 216 / 130 / 161
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9 / 5.4 / 6.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 4500
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4232/ 1646/ 1495
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1175
- Hmotnosti provozní Do
- 1265
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1615/ 1615
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
840/ 840
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 850/ 850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2465/ 2465
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-088-03
- ES/EU
- e11*98/14*0123
- Číslo TP
- BG181515
- Číslo ORV
- UBD415712
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- DNE 30.05.2023 ZMĚNA VLASTNÍKA/PROVOZOVATELE NA ZÁKLADĚ SMLOUVY O BEZÚPLATNÉM PŘEVODU MAJETKU ČR Č.J.13501-3/2023-900000-134.4 (23/600/0168) ZE DNE 05.04.2023.
- Další záznamy
- CO2: 216/130/161 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 335 - při vybavení tažným zařízením,
*31: 1 452 - při standardní výšce pérování,
*44-45: 6J x 14 H2 ET38; 185/60 R14 82H, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 H2 ET43; 195/50 R15 82H, nelze se sněhovými řetězy
6,5J x 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 H2 ET43; 185/55 R15 81H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBHD46Y464425136
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.