ŠKODA FABIA

  • 2006
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1896 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINTMBHS26Y474063983

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 11:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBHS26Y474063983

STK propadla 16. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
/ 6Y
Datum 1. registrace
18. 9. 2006
Datum 1. registrace v ČR
24. 10. 2014
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1896 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 16. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
292 682 km
při prohlídce 9. 10. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 122–228 tis. km (medián 171 805 km, 10 623 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
AGROSPOL Březno spol. s r.o.
od 24. 10. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 9. 2006 První registrace Registr silničních vozidel
24. 10. 2014 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
24. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel AGROSPOL Březno spol. s r.o. (IČO 43223389) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 201520172019202120232025 17. 10. 2014: 151 463 km23. 10. 2014: 151 463 km23. 10. 2014: 151 463 km10. 10. 2016: 175 679 km18. 10. 2018: 201 085 km18. 10. 2018: 201 086 km15. 10. 2020: 229 748 km12. 10. 2022: 255 212 km13. 10. 2022: 255 258 km24. 10. 2022: 255 526 km16. 10. 2024: 272 410 km9. 10. 2026: 292 682 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 10. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Most (č. 3537) 292 682 km způsobilé bez závad 9. 10. 2028
16. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Most (č. 3537) 272 410 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
16. 10. 2026
24. 10. 2022 Opakovaná STK Louny (č. 3508) 255 526 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 10. 2024
13. 10. 2022 Pravidelná STK Louny (č. 3508) 255 258 km dočasně způsobilé
3 lehké, 4 vážné
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.4.1.1.4 Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 5.2.3.1.1 Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
12. 11. 2022
12. 10. 2022 Měření emisí Dobroměřice (č. 450704) 255 212 km způsobilé bez závad 12. 10. 2024
15. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Louny (č. 3508) 229 748 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 10. 2022
18. 10. 2018 Opakovaná STK Louny (č. 3508) 201 086 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky, je-li zjevně zapojena. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
18. 10. 2020
18. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Louny (č. 3508) 201 085 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky, je-li zjevně zapojena. lehká
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
18. 10. 2020
10. 10. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3508) 175 679 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
10. 10. 2018
23. 10. 2014 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3508) 151 463 km způsobilé bez závad
23. 10. 2014 Před registrací Ústecký kraj (č. 3508) 151 463 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
23. 10. 2014
17. 10. 2014 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3508) 151 463 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2016 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel AGROSPOL Březno spol. s r.o. (IČO 43223389)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2018 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 11. 2018 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-18-10-0710
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2020 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-18-10-0730
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2022 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-20-10-0479
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2022 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-22-10-0375
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2024 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-22-10-0689
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2026 · stanice: ŽATECKÁ 3494, 43401, MOST · protokol CZ-3537-24-10-0790
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
/ 6Y
Varianta
SEAXRX01
Verze
NFM5FM52R011MALLE0GGS5
Typ kód
6Y
VIN
TMBHS26Y474063983
PČV
13247203
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
18. 9. 2006
Datum 1. registrace v ČR
24. 10. 2014
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
AXR
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1896
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
187

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
176 / 111 / 135
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.5 / 4.1 / 5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3000
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4232/ 1646/ 1495
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1255
Hmotnosti provozní Do
1345
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1695/ 1695
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2695/ 2695
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ano
Airbag
4
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e11*98/14*0123*39
Číslo TP
UF787849
Číslo ORV
UAM752103
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dovoz SRN. Datum první registrace dle TP SRN 18.09.2006.
Variabilní provedení vozidla:
*14: 1 452 - 1 495
*20-21: 6J x 14 H2 ET38; 185/60 R14 82H
6J x 15 H2 ET43; 195/50 R15 82H
6.5J x 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V
6J x 15 H2 ET43; 185/55 R15 81H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)