ŠKODA FABIA
- 2006
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1896 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINTMBHS46Y374040206
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBHS46Y374040206
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 62 dnů (19. 6. 2012 až 20. 8. 2012). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA 6Y SEAXRX01 NFM5S4 / 6Y
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 3. 8. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 8. 2006
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- M1 – Nákladní automobil skříňový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: S21cz s.r.o. (IČO 08299871) od 17. 2. 2025
- Provozovatel: S21cz s.r.o. (IČO 08299871) od 17. 2. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 122–228 tis. km (medián 171 805 km, 10 623 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 8. 2006 | První registrace | Penny Market s.r.o. (IČO 64945880) | Registr silničních vozidel |
| 19. 6. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | OKIM spol. s r.o. (IČO 48290980) | Registr silničních vozidel |
| 20. 8. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Hruška (IČO 71966633) | Registr silničních vozidel |
| 13. 6. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 2. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | S21cz s.r.o. (IČO 08299871) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3524) | 462 254 km | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2028 |
| 5. 9. 2024 | Pravidelná STK | Lovosice (č. 3538) | 430 901 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2026 |
| 5. 9. 2024 | Měření emisí | Liběšice (č. 450620) | 430 939 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2026 |
| 6. 10. 2022 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3532) | 407 655 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2024 |
| 26. 9. 2022 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | 407 376 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 26. 10. 2022 |
| 26. 9. 2022 | Měření emisí | Litoměřice (č. 550608) | 407 375 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2024 |
| 14. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3532) | 381 212 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 8. 2022 |
| 21. 8. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 349 802 km | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 8. 2020 |
| 21. 8. 2018 | Měření emisí | Černuc (č. 420602) | 349 789 km | – | bez závad | 21. 8. 2020 |
| 20. 6. 2016 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3532) | 316 846 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 6. 2018 |
| 3. 6. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3532) | 316 171 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 3. 7. 2016 |
| 4. 8. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3532) | 289 398 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 8. 2016 |
| 13. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3532) | 287 084 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 8. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | 256 024 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 8. 2014 |
| 12. 8. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | 198 199 km | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Penny Market s.r.o. (IČO 64945880)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2012 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN
-
Nový vlastník a provozovatel OKIM spol. s r.o. (IČO 48290980)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2014 · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2014 · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝ
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Hruška (IČO 71966633)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Trati 2213, 41201, LitoměřiceEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Trati 2213, 41201, LitoměřiceEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2016 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2016 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2018 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-08-1259
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2022 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-20-08-0342
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2022 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-22-09-0615
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2024 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-22-10-0151
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2026 · stanice: TEREZÍNSKÁ 1306, 41002, LOVOSICE · protokol CZ-3538-24-09-0123
-
Nový vlastník a provozovatel S21cz s.r.o. (IČO 08299871)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2028 · stanice: PODHOŘÍ 361/2, 40001, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3524-26-08-0321
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (ŠKODA FABIA 2006 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 60,6 %
Srovnáváme s 22 733 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA 6Y SEAXRX01 NFM5S4 / 6Y
- Varianta
- SEAXRX01
- Verze
- NFM5S4
- Typ kód
- 6Y
- VIN
- TMBHS46Y374040206
- PČV
- 12049963
- Druh vozidla
- Nákladní automobil skříňový
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 3. 8. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 8. 2006
- Druh (typ)
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- AXR
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 187
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 135
- Spotřeba předpis
- ES2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.5 / 4.1 / 5
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4232/ 1646/ 1495
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1227
- Hmotnosti provozní Do
- 1347
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1636/ 1636
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
840/ 840
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1000/ 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2636/ 2636
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
185/60 R14 82 H / 6J X 14 H2 ET 43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MTX s.r.o. Praha
- Výrobní číslo karoserie
- TMBHS46Y374040206
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-161-00
- Číslo ORV
- UBK740229
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
*24:ZVÝŠENÍ POČTU MÍST NENÍ MOŽNÉ.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*29: 4 335 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
*31: 1 452 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
*44-45: 6J X 14 H2 ET38; 185/60 R14 82H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 H2 ET43; 195/50 R15 82H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6.5J X 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 H2 ET43; 185/55 R15 81H
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VOZIDLO JE VYBAVENO POSUVNOU PŘEPÁŽKOU,BOČNÍ OKNA V PROSTORU PRO NÁKLAD JSOU CHRÁNĚNA PROTI POŠKOZENÍ. PŘÍPADNÁ DEMONTÁŽ TÉTO VÝBAVY SE POVAŽUJE ZA PŘESTAVBU.VOZIDLO PO DOSTAVBĚ NA KATEGORII N1 PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB. DNE 27.07. 2006 MTX SPOL. S.R.O.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBHS46Y374040206
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.