ŠKODA OCTAVIA
- 2010
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 77 kW ≈ 105 k
VINTMBHT61Z2A8034969
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBHT61Z2A8034969
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 11 dnů (5. 3. 2018 až 16. 3. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- 1Z
- Datum 1. registrace
- 14. 4. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 3. 2018
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 77 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688) od 16. 3. 2018
- Provozovatel: PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688) od 16. 3. 2018
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2010 při prohlídce v roce 2026: 181–313 tis. km (medián 245 443 km, 16 365 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 4. 2010 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 5. 3. 2018 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 5. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Autobazar VYSOČINA s.r.o. (IČO 27674754) | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | 304 768 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2028 |
| 22. 5. 2026 | Měření emisí | Strážek (č. 571412) | 304 737 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2028 |
| 28. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 3706) | 264 971 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 3. 2026 |
| 4. 2. 2022 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | 224 637 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 2. 2024 |
| 5. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 3706) | 189 570 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 2. 2022 |
| 15. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3733) | 157 370 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 2. 2018 | Před registrací + měření emisí | Brno (č. 3761) | 157 325 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 2. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 619 00, BRNO - HORNÍ HERŠPICE · protokol CZ-3761-18-02-0509Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2020 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 619 00, BRNO - HORNÍ HERŠPICE
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Autobazar VYSOČINA s.r.o. (IČO 27674754)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 592 14, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-18-03-0830
-
Nový vlastník a provozovatel PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688)
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2022 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-20-02-0105
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2024 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-22-02-0192
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2026 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-24-03-1272
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2028 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 592 14, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-26-05-1335
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Italská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 5. 7. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2008 – 1. 6. 2009) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- 1Z
- Varianta
- ACCAYCX01
- Verze
- NFM5
- Typ kód
- 1Z
- VIN
- TMBHT61Z2A8034969
- PČV
- 15054275
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Datum 1. registrace
- 14. 4. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 3. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- CAYC
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 77 / 4400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 189
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 692/2008A
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 149 / 103 / 119
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5,7 / 3,9 / 4,5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2500
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4569/ 1769/ 1522
- Rozvor [mm]
- 2575
- Rozchod [mm]
- 1539/ 1528
- Provozní hmotnost
- 1370
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1970/ 1970
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1050/ 1050
1150/ 1150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3370/ 3370
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5580-241-01
- ES/EU
- e11*2001/116*0230*36
- Číslo TP
- UI072523
- Číslo ORV
- UAT173370
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DATUM PRVNÍ REGISTRACE DLE ORV ITÁLIE Č. BV0656383 DNE 14.04.2010.
REGISTRAČNÍ ZNAČKA ITÁLIE /A/: EA786YX.
ROZCHOD KOL 1/2: 1 539/1 528 mm,
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 666 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 455 - při sportovní výšce pérování,
#20-21: 6.5J x 15 ET50; 195/65 R15 91H,
6.5J x 15 ET50; 205/60 R15 91H,
6J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
6.5J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
7J x 17 ET54; 225/45 R17 91W,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
14.
15. Variabilní provedení vozidla:
16. *19: TŘÍDA A50-X; BOSAL typ 033-491 - montáž byla evidována dne 29.03.2018.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1524+1514
 Vozidlo je vybaveno tažným zařízením ORIS s homologací e11*00-5327
 CO2: 149/103/119 g/km
 *V.9b: 692/2008A (EURO 5)
 
 Variabilní provedení vozidla:
 #12: 4 666 - při vybavení tažným zařízením,
 #14: 1 455 - při sportovní výšce pérování,
 #20-21: 6.5J x 15 ET50; 195/65 R15 91H,
 6.5J x 15 ET50; 205/60 R15 91H,
 6J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
 6.5J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
 7J x 17 ET54; 225/45 R17 91W,
 6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 M: 2575
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBHT61Z2A8034969
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.