ŠKODA OCTAVIA
- 2013
- STŘÍBRNÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 77 kW ≈ 105 k
VINTMBHT61Z3D2104213
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBHT61Z3D2104213
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 1Z
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 2013
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 77 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Anděl na cestě, z.s. (IČO 08409897) od 18. 1. 2023
- Provozovatel: Petr Goral (IČO 08032955) od 18. 1. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 185–289 tis. km (medián 233 234 km, 7 257 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 1. 2013 | První registrace | Jiří Šebek (IČO 13744887) | Registr silničních vozidel |
| 2. 12. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Gynservis s.r.o. (IČO 28446461) | Registr silničních vozidel |
| 18. 12. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2023 | Nový vlastník | Anděl na cestě, z.s. (IČO 08409897) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2023 | Nový provozovatel | Petr Goral (IČO 08032955) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 303 524 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 1. 2028 |
| 8. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 271 623 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 1. 2027 |
| 17. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3122) | 186 409 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3112) | 186 006 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2024 |
| 9. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3112) | 158 540 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2023 |
| 16. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3112) | 156 610 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 2. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3112) | 133 621 km | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2021 |
| 19. 1. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 104 320 km | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2019 |
| 26. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3227) | 8 990 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Jiří Šebek (IČO 13744887)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2017Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-15-11-1507
-
Nový vlastník a provozovatel Gynservis s.r.o. (IČO 28446461)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-17-01-0846
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2021 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-19-02-0961
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-20-12-0885
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2023 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-21-02-0478
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2024 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-22-12-0730
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-23-01-0789
-
Nový vlastník Anděl na cestě, z.s. (IČO 08409897)Nový provozovatel Petr Goral (IČO 08032955)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2026 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-25-01-0471
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2028 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-26-01-0820
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 1Z
- Varianta
- ACCAYCX01
- Verze
- NFM50
- Typ kód
- 1Z
- VIN
- TMBHT61Z3D2104213
- PČV
- 12508438
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 2013
- Druh (typ)
- OSOBNÍ KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CAYC
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 77 / 4400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011F
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 149 / 103 / 119
- Spotřeba předpis
- 566/2011F
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.7 / 3.9 / 4.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2500
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4569/ 1769/ 1522
- Rozvor [mm]
- 2 575
- Provozní hmotnost
- 1365
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1965/ 1965
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 010/ 1 010
1 000/ 1 000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 670/ 670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3365/ 3365
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5580-241-05
- ES/EU
- e11*2001/116*0230
- Číslo TP
- UF167932
- Číslo ORV
- UBF595189
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- DNE 02.12.2015 ZÁPIS TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ, TŘÍDA A50-X.
[Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X; TMB PS 016]
* Číslo homologace typu ES e11*2001/116*0230*45
*23: 5
*36: 1 965/1 965
*37: 1 010/1 010; 1 000/1 000
*39: 1 400/1 400
*40: 670/670
*41: 3 365/3 365
*57: MAN
CO2: 149/103/119 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 666 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 455 - při sportovní výšce pérování,
#20-21: 6.5J x 15 ET50; 195/65 R15 91H,
6.5J x 15 ET50; 205/60 R15 91H,
6J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
6.5J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
7J x 17 ET54; 225/45 R17 91W,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBHT61Z3D2104213
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.