ŠKODA OCTAVIA
- 2013
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 77 kW ≈ 105 k
VINTMBHT61Z6D2121586
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBHT61Z6D2121586
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 50 dnů (29. 11. 2016 až 18. 1. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 1Z
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 4. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 2. 2013
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 77 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 7. 2. 2025
- Provozovatel: Cayamant Corp s.r.o. (IČO 08778736) od 7. 2. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 2. 2013 | První registrace | Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) | Registr silničních vozidel |
| 29. 11. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | AutoESA a.s. (IČO 25627538) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2017 | Nový vlastník | MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2017 | Nový provozovatel | COPI - J a.s. (IČO 25197711) | Registr silničních vozidel |
| 20. 4. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 10. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 2. 2025 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 2. 2025 | Nový provozovatel | Cayamant Corp s.r.o. (IČO 08778736) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 11. 2024 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3250) | 220 538 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2026 |
| 26. 1. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3124) | 183 020 km | způsobilé | 3 lehké | 26. 1. 2025 |
| 26. 1. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 510806) | 183 019 km | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2025 |
| 11. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3855) | 182 977 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Vlachovo Březí (č. 3315) | 178 940 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 12. 2020 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | 168 353 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2022 |
| 10. 12. 2020 | Měření emisí | Vacov (č. 130601) | 168 325 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2022 |
| 12. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3432) | 150 570 km | způsobilé | 3 lehké | 12. 12. 2020 |
| 12. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3315) | 120 518 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 12. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 120 005 km | způsobilé | 2 lehké | 14. 12. 2018 |
| 23. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3112) | 119 945 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3112) | 119 932 km | dočasně způsobilé | 1 vážná |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2017Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-16-11-2089
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-16-11-2571
-
Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2018 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-16-12-1350
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 38422, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-17-01-0183
-
Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)Nový provozovatel COPI - J a.s. (IČO 25197711)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2020 · stanice: Nádražní ulice 1302, 34201, Sušice · protokol CZ-3432-18-12-0145
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2022 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-20-12-0317
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 117, 38422, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-22-04-0268
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · protokol CZ-3855-22-10-0328
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2025 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-23-01-0857
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2026 · stanice: Mělnická 1060, 25065, Líbeznice · protokol CZ-3250-24-11-1523
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Cayamant Corp s.r.o. (IČO 08778736)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (ŠKODA OCTAVIA 2013 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 29,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 79,6 %
Srovnáváme s 8 919 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 1Z
- Varianta
- ACCAYCX01
- Verze
- NFM50
- Typ kód
- 1Z
- VIN
- TMBHT61Z6D2121586
- PČV
- 12536412
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO , A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 4. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 2. 2013
- Druh (typ)
- OSOBNÍ KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CAYC
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 77 / 4400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011F
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 149 / 103 / 119
- Spotřeba předpis
- 566/2011F
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.7 / 3.9 / 4.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2500
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4569/ 1769/ 1522
- Rozvor [mm]
- 2 575
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1365
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1965/ 1965
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1010/ 1010
1000/ 1000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 670/ 670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3365/ 3365
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5580-241-05
- ES/EU
- e11*2001/116*0230
- Číslo ORV
- UBK864945
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 149/103/119 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 666 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 455 - PŘI SPORTOVNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 6.5J X 15 ET50; 195/65 R15 91H,
6.5J X 15 ET50; 205/60 R15 91H,
6J X 16 ET50; 205/55 R16 91H,
6.5J X 16 ET50; 205/55 R16 91H,
7J X 17 ET54; 225/45 R17 91W,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBHT61Z6D2121586
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.