ŠKODA OCTAVIA

  • 2011
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 77 kW ≈ 105 k

VINTMBHT61ZXC2026219

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBHT61ZXC2026219

ŠKODA OCTAVIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 21 dnů (3. 9. 2014 až 24. 9. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
OCTAVIA
Typ
ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
22. 7. 2011
Datum 1. registrace v ČR
22. 7. 2011
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
77 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
310 015 km
při prohlídce 13. 11. 2025
7
Vlastníků v registru
Michal Šerák
od 22. 1. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 7. 2011 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
3. 9. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
24. 9. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
7. 10. 2019 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 11. 2025 Nový vlastník Šerfin s.r.o. (IČO 27462811) Registr silničních vozidel
3. 11. 2025 Nový provozovatel Michal Šerák (IČO 69847037) Registr silničních vozidel
22. 1. 2026 Nový vlastník a provozovatel MavroDafni z.s (IČO 11814446) Registr silničních vozidel
22. 1. 2026 Nový vlastník Michal Šerák (IČO 69847037) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000350 000 201520172019202120232025 20. 9. 2014: 160 700 km17. 7. 2015: 167 626 km17. 7. 2017: 192 504 km14. 8. 2019: 216 419 km7. 10. 2019: 218 174 km31. 8. 2021: 242 095 km31. 8. 2021: 242 096 km10. 11. 2023: 276 539 km13. 11. 2025: 310 012 km13. 11. 2025: 310 015 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 11. 2025 Pravidelná STK Dlouhá Brtnice (č. 3755) 310 015 km způsobilé bez závad 13. 11. 2027
13. 11. 2025 Měření emisí Jihlava (č. 570711) 310 012 km způsobilé bez závad 13. 11. 2027
10. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) 276 539 km způsobilé 3 lehké 10. 11. 2025
31. 8. 2021 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 242 096 km způsobilé 3 lehké 31. 8. 2023
31. 8. 2021 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 242 095 km způsobilé bez závad 31. 8. 2023
7. 10. 2019 Evidenční kontrola Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) 218 174 km způsobilé bez závad
14. 8. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Vlašim (č. 3237) 216 419 km způsobilé 1 lehká 14. 8. 2021
17. 7. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3237) 192 504 km způsobilé 1 lehká 17. 7. 2019
17. 7. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3237) 167 626 km způsobilé 2 lehké 17. 7. 2017
20. 9. 2014 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3237) 160 700 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM
    Evidenční kontrola platnost do 20. 9. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-14-09-0558
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-15-07-0633
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-17-07-0573
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-19-08-0448
  8. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2019 · stanice: NEDBALOVA 573, 54401, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM · protokol CZ-3624-19-10-0114
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-08-1258
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2025 · stanice: NEDBALOVA 573, 54401, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM · protokol CZ-3624-23-11-0200
  11. Nový vlastník Šerfin s.r.o. (IČO 27462811)
    Nový provozovatel Michal Šerák (IČO 69847037)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2027 · stanice: DLOUHÁ BRTNICE 156, 58834, DLOUHÁ BRTNICE · protokol CZ-3755-25-11-0468
  13. Nový vlastník a provozovatel MavroDafni z.s (IČO 11814446)
    Nový vlastník Michal Šerák (IČO 69847037)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 7 (ŠKODA OCTAVIA 2011 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 75,1 %

Srovnáváme s 26 153 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
OCTAVIA
Typ
ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
Varianta
ACCAYCX01
Verze
NFM50
Typ kód
1Z
VIN
TMBHT61ZXC2026219
PČV
6177123
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
22. 7. 2011
Datum 1. registrace v ČR
22. 7. 2011
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CAYC
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
77 / 4400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
190

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
149 / 103 / 119
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.7 / 3.9 / 4.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
69/ 2500
Za jízdy
69

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4569/ 1769/ 1522
Rozvor [mm]
2 575
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1365
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1965/ 1965
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1 010/ 1 010
1 000/ 1 000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1400/ 1400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
650/ 650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3365/ 3365
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5580-241-03
ES/EU
e11*2001/116*0230
Číslo ORV
UBM312807
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dne 24.09.2014 zápis tažného zařízení 50-X, typ H 14, Z 100 kg.
#12: 4 666 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 455 - při sportovní výšce pérování,
#20-21: 6.5J x 15 ET50; 195/65 R15 91H,
6.5J x 15 ET50; 205/60 R15 91H,
6J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
6.5J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
7J x 17 ET54; 225/45 R17 91W,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)