ŠKODA FABIA COMBI

  • 2002
  • ČERVENÁ
  • BA 95 B
  • 1397 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VINTMBJB16Y033631366

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJB16Y033631366

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 22 dnů (2. 8. 2022 až 24. 8. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA COMBI SEAQWX01FM5 /
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
7. 8. 2002
Datum 1. registrace v ČR
7. 8. 2002
Barva
ČERVENÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1397 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
176 200 km
při prohlídce 2. 9. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 23 let: 186–291 tis. km (medián 231 210 km, 1 716 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
L-STAM s.r.o.
od 19. 9. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 8. 2002 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
27. 4. 2011 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
2. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel AGROTEC a.s. (IČO 00544957) Registr silničních vozidel
24. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
19. 9. 2022 Nový vlastník a provozovatel L-STAM s.r.o. (IČO 27717291) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 20112013201520172019202120232025 17. 9. 2010: 68 000 km23. 4. 2011: 71 180 km16. 11. 2012: 76 051 km13. 4. 2015: 85 377 km11. 5. 2017: 127 716 km30. 5. 2019: 139 366 km31. 7. 2021: 144 538 km23. 8. 2021: 144 550 km23. 8. 2021: 144 551 km27. 7. 2022: 145 570 km5. 9. 2022: 145 663 km8. 8. 2023: 157 538 km9. 8. 2023: 157 554 km2. 9. 2025: 176 189 km2. 9. 2025: 176 200 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 9. 2025 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3712) 176 200 km způsobilé bez závad 2. 9. 2027
2. 9. 2025 Měření emisí Kojetín (č. 480811) 176 189 km způsobilé bez závad 2. 9. 2027
9. 8. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3712) 157 554 km způsobilé bez závad 9. 8. 2025
8. 8. 2023 Měření emisí Kojetín (č. 480811) 157 538 km způsobilé bez závad 8. 8. 2025
5. 9. 2022 Evidenční kontrola Kroměříž (č. 3712) 145 663 km způsobilé bez závad
27. 7. 2022 Evidenční kontrola Břeclav (č. 3773) 145 570 km způsobilé bez závad
23. 8. 2021 Opakovaná STK Břeclav (č. 3773) 144 551 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
31. 7. 2023
23. 8. 2021 Měření emisí Břeclav (č. 570416) 144 550 km způsobilé bez závad 23. 8. 2023
31. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Břeclav (č. 3773) 144 538 km nezpůsobilé
2 lehké, 8 vážných
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.2 Stranové seřízení rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.1.2 Konstrukce sedadla je poškozená nebo nadměrně opotřebená (sedák / opěradlo), prasklá, deformovaná nebo neúplná (např. chybí opěrky hlavy) nebo poškození sedadla může způsobit zranění přepravované osoby (např. chybějící polstrování) nebo typ sedadla (provedení) neodpovídá požadavkům. vážná
  • 8.2.2.1.2 Netěsnost zařízení k omezení emisí, která by měla vliv na měření emisí. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 8.2.2.1.2 Netěsnost zařízení k omezení emisí, která by měla vliv na měření emisí. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
30. 8. 2021
30. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Břeclav (č. 3773) 139 366 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 5. 2021
11. 5. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3737) 127 716 km způsobilé bez závad 11. 5. 2019
13. 4. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 85 377 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 4. 2017
16. 11. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 76 051 km způsobilé bez závad 16. 11. 2014
23. 4. 2011 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3734) 71 180 km způsobilé bez závad 23. 4. 2011
17. 9. 2010 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3734) 68 000 km způsobilé bez závad 17. 9. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2012 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-10-09-0948
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-11-04-1375
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2014 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-12-11-0851
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2017 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-15-04-0615
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2019 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV · protokol CZ-3737-17-05-0697
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2021 · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-3773-19-05-1056
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2021 · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-3773-21-07-1236
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2023 · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-3773-21-08-0886
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-3773-22-07-1030
  12. Nový vlastník a provozovatel AGROTEC a.s. (IČO 00544957)
  13. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-22-09-0105
  15. Nový vlastník a provozovatel L-STAM s.r.o. (IČO 27717291)
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2025 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-23-08-0175
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2027 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-25-09-0074
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (ŠKODA FABIA COMBI 2002 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,4 %

Srovnáváme s 5 366 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA COMBI SEAQWX01FM5 /
Varianta
SEAQWX01
Verze
FM5
VIN
TMBJB16Y033631366
PČV
2836257
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
7. 8. 2002
Datum 1. registrace v ČR
7. 8. 2002
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA AUTO
Typ motoru
AQW
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 5000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
164

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/102B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
EU 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.8 / 5.6 / 7.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
72/ 3570
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1646/ 1452
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1175
Hmotnosti provozní Do
1265
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1615/ 1615
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2415/ 2415
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-109-00
Číslo TP
UN127973
Číslo ORV
UBE177702
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*44-45: 6J X 14 ET43; 185/60 R 14 82T
6J X 14 ET38; 185/60 R 14 82T, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 ET43; 195/50 R 15 82T, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 ET43; 185/55 R 15 81T
PRO ZIMNÍ PROVOZ JE MOŽNO POUŽÍT ZIMNÍ PNEU S NIŽŠÍ RYCHLOSTNÍ
KATEGORII ZA PODMÍNKY NAPŘEKROČENÍ MAX. POVOLENÉ RYCHLOSTI DANÉ
TOUTO PNEU.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)