ŠKODA FABIA

  • 2000
  • ČERVENÁ
  • benzin (BA)
  • 1397 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VINTMBJB16Y413184800

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJB16Y413184800

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA SEAMEX01FM5 / SEAMEX01FM5
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
5. 3. 2001
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2001
Barva
ČERVENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1397 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
262 490 km
při prohlídce 7. 5. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2000 při prohlídce v roce 2026: 144–239 tis. km (medián 190 087 km, 6 804 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
Stanislav Rudolfský
od 17. 6. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 3. 2001 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
8. 1. 2020 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
14. 12. 2020 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
1. 2. 2023 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 6. 2024 Nový vlastník a provozovatel Stanislav Rudolfský (IČO 11591366) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201020132016201920222025 7. 1. 2009: 76 374 km29. 12. 2010: 90 147 km27. 12. 2012: 105 868 km29. 12. 2014: 121 618 km24. 11. 2016: 152 647 km13. 11. 2018: 190 108 km19. 11. 2018: 190 376 km3. 1. 2020: 209 859 km24. 11. 2020: 218 825 km29. 1. 2023: 243 725 km30. 1. 2023: 243 745 km5. 6. 2024: 248 846 km7. 5. 2026: 262 490 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Smiřice (č. 3627) 262 490 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
7. 5. 2028
5. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kolín (č. 3210) 248 846 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
5. 6. 2026
30. 1. 2023 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 243 745 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 1. 2025
29. 1. 2023 Měření emisí Žabonosy (č. 520406) 243 725 km způsobilé bez závad 29. 1. 2025
24. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3124) 218 825 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
24. 11. 2022
3. 1. 2020 Evidenční kontrola Hořovice (č. 3224) 209 859 km způsobilé bez závad
19. 11. 2018 Opakovaná STK Praha (č. 3128) 190 376 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 11. 2020
13. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 190 108 km dočasně způsobilé
8 lehkých, 4 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.12.2.2 Brzdová hadice zkroucená, popraskaná nebo odřená tak, že je zasažena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. vážná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. vážná
  • 1.4.1.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. vážná
  • 4.5.2.1.1 Výškové nastavení sklonu rozhraní předního mlhového světlometu neodpovídá požadavkům, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 12. 2018
24. 11. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3243) 152 647 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
24. 11. 2018
29. 12. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3313) 121 618 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
29. 12. 2016
27. 12. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3313) 105 868 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
27. 12. 2014
29. 12. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3313) 90 147 km způsobilé
2 lehké
  • 5051 Nárazník není dostatečně upevněný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 12. 2012
7. 1. 2009 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3313) 76 374 km způsobilé
2 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
7. 1. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2011 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-09-01-0072
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2012 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2012 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-10-12-0385
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2014 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-12-12-0324
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2014 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2016 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-14-12-0421
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2016 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2018 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-16-11-1847
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2018 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-18-11-0537
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2020 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-18-11-0899
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 392/20, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3224-20-01-0048
  10. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 184 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-20-11-0804
  12. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  13. Vyřazení z provozu KOLÍN
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2025 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-01-1432
  15. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Konec vyřazení z provozu KOLÍN
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2026 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 280 02, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-24-06-0265
  17. Nový vlastník a provozovatel Stanislav Rudolfský (IČO 11591366)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2028 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-26-05-0209
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (ŠKODA FABIA 2000 v ČR v průměru 2,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 33,2 %

Srovnáváme s 29 662 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • AIRBAG
  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA SEAMEX01FM5 / SEAMEX01FM5
Typ kód
SEAMEX01FM5
VIN
TMBJB16Y413184800
PČV
11545978
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
5. 3. 2001
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2001
Druh (typ)
KOMBI 5DV.
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
AME
Číslo motoru
028316
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 5000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
164

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83.04 B / 96/69
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,6 / 5,6 / 7,1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1646/ 1452
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1615/ 1615
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2415/ 2415
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA, AUTOMOBILOVÁ A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TMBJB16Y413184800
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ano
Airbag
1/6
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-42
ES/EU
e11*98/14*0123
Číslo ORV
UBI143223
Druh RZ
OSOBNÍ
Doplňkový text na TP
08.01.2020 zaplacen ekopoplatek DOČ. VYŘ. 704/2022
Další záznamy
ALTERNATIVN ĚLZE POUŽÍT PNEUMATIKY 185/60 R 14 82 T NA RÁFCÍCH 6J X 14
ET 43 NEBO 6J X 14 ET 38, 195/50 R 15 82 T NA RÁFCÍCH 6J X 15 ET 43.
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY. SNĚHOVÉ ŘETĚZY NELZE POUŽÍT V
KOMBINACI S RÁFKEM 6J X 14 ET 38 NEBO PNEU 195/50 R 15.
PŘI POUŽITÍ PODVOZKU PRO ŠPATNÉ CESTY JE ZMĚNA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA
AŽ O +13 MM.
PODLE ROZSAHU MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE
UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 90 KG.
PŘI TAŽENÍ PŘÍVĚSU JE UŽITEČNÁ HMOTNOST NÁKLADU VOZIDLA 405-375 KG.
STATICKÉ ZATÍŽENÍ OD PŘÍVĚSU NA KOULI MAX. 500N.
VOZIDLO JE HOMOLOGOVÁNO A V PROVEDENÍ PODLE SMĚRNICE EU Č.
E11*98/14*0123. VOZIDLO NEMUSÍ SPLŇOVAT (§/ODST.):
33/8 - NA SDRUŽENÉM SDĚLOVAČI PORUCHY BRZDOVÉHO SYSTÉMU A PARKOVACÍ
BRZDY CHYBÍ SYMBOL PRO PARKOVACÍ BRZDU,
34/4 - VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA NEMUSÍ BÝT SEŘIZOVATELNÁ ZEVNITŘ
KAROSERIE BEZ OTVÍRÁNÍ BOČNÍCH STĚN DVEŘÍ,
36/1 - LAPAČE NEČISTOT NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNY,
43/7 - ZADNÍ HLAVOVÉ OPĚRKY NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNY,
47/4 - UZAMYKATELNÉ VÍČKO PALIVOVÉ NÁDRŽE NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNO,
55/2 - ZÁSUVKA PRO PŘENOSNOU SVÍTILNU NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNA.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH
ZMĚN A DOPLŇKŮ.

Další ověření (externí odkazy)