ŠKODA FABIA COMBI

  • 2002
  • MODRÁ
  • benzin (BA )
  • 1397 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VINTMBJB16Y633708581

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 11:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJB16Y633708581

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA COMBI
Typ
/ 6Y
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
11. 12. 2002
Datum 1. registrace v ČR
11. 12. 2002
Barva
MODRÁ
Palivo
benzin (BA )
Zdvihový objem
1397 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

  • Vlastník: MHSV s.r.o. (IČO 28238699) od 17. 12. 2018
  • Provozovatel: MHSV s.r.o. (IČO 28238699) od 17. 12. 2018
Stav tachometru
250 843 km
při prohlídce 21. 2. 2019

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 164–257 tis. km (medián 205 617 km, 2 674 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
MHSV s.r.o.
od 17. 12. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 12. 2002 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 12. 2018 Nový vlastník a provozovatel MHSV s.r.o. (IČO 28238699) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000300 000 20102012201420162018 22. 1. 2009: 135 813 km12. 1. 2011: 170 344 km9. 1. 2013: 197 000 km7. 1. 2015: 218 426 km10. 2. 2017: 240 303 km15. 11. 2018: 250 810 km19. 2. 2019: 250 813 km21. 2. 2019: 250 843 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 2. 2019 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 250 843 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 2. 2021
19. 2. 2019 Měření emisí Most (č. 450805) 250 813 km způsobilé bez závad 19. 2. 2021
15. 11. 2018 Evidenční kontrola Most (č. 3506) 250 810 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
10. 2. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3510) 240 303 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 2. 2019
7. 1. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3506) 218 426 km způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
7. 1. 2017
9. 1. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 197 000 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
9. 1. 2015
12. 1. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3510) 170 344 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 1. 2013
22. 1. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 135 813 km způsobilé
2 lehké
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4012 Z rozvodovky poháněné přední nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 1. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2013 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2017 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2019 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-17-02-0302
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-18-11-0634
  7. Nový vlastník a provozovatel MHSV s.r.o. (IČO 28238699)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2021 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-02-0905
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA FABIA COMBI 2002 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,4 %

Srovnáváme s 5 366 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • AIRBAG
  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA COMBI
Typ
/ 6Y
Varianta
SEAQWX01
Verze
FM5
Typ kód
6Y
VIN
TMBJB16Y633708581
PČV
10291493
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
11. 12. 2002
Datum 1. registrace v ČR
11. 12. 2002
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
AQW
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 5000
Palivo
benzin (BA )
Zdvihový objem [cm³]
1397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
164

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/102B
Spotřeba předpis
EU 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.8 / 5.6 / 7.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 3750
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1646/ 1495
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1175
Hmotnosti provozní Do
1265
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1615/ 1615
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2415/ 2415
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TMBJB16Y633708581
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Airbag
1
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
4166-109-00
Číslo TP
UI544097
Číslo ORV
UAU585332
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
LOUNY
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*44-45: 6J x 14 ET43; 185/60 R 14 82T
6J x 14 ET38; 185/60 R 14 82T, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 ET43; 195/50 R 15 82T, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 ET43; 185/55 R 15 81T
Pro zimní provoz je možno použít zimní pneu s nižší rychlostní
kategorii za podmínky napřekročení max. povolené rychlosti dané
touto pneu.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
PRVNÍ REGISTRACE V ČR DNE 11.12.2002 V UHERSKÉM HRADIŠTI-JAKO NOVÉ

Další ověření (externí odkazy)