ŠKODA FABIA COMBI

  • 2002
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • benzin (BA 95 B)
  • 1397 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VINTMBJB46Y333655131

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJB46Y333655131

STK končí 7. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo
ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA SEAQWX01FM5 MTX 9-05 / SEAQWX01FM5
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
18. 10. 2002
Datum 1. registrace v ČR
18. 10. 2002
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem
1397 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 60 dnů
platnost do 7. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
280 296 km
při prohlídce 7. 1. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2002 při prohlídce v roce 2025: 186–291 tis. km (medián 231 210 km, 1 716 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek
od 3. 7. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 10. 2002 První registrace AZP Brno s.r.o. (IČO 46973150) Registr silničních vozidel
12. 1. 2012 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 12. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 9. 2014 Nový vlastník a provozovatel Jatka Lanškroun, s r.o. (IČO 49286501) Registr silničních vozidel
3. 7. 2019 Nový vlastník a provozovatel Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek (IČO 00131768) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 200920122015201820212024 7. 11. 2008: 220 500 km19. 11. 2010: 24 000 km29. 2. 2012: 251 805 km6. 12. 2012: 269 788 km5. 9. 2014: 192 539 km3. 12. 2014: 193 997 km2. 12. 2016: 209 105 km17. 12. 2018: 239 077 km17. 12. 2018: 239 088 km18. 12. 2020: 252 845 km16. 12. 2022: 271 180 km16. 12. 2022: 271 181 km7. 1. 2025: 280 296 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Česká Třebová (č. 3604) 280 296 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 1. 2027
16. 12. 2022 Pravidelná STK Česká Třebová (č. 3604) 271 181 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
16. 12. 2024
16. 12. 2022 Měření emisí Česká Třebová (č. 461129) 271 180 km způsobilé bez závad 16. 12. 2024
18. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Česká Třebová (č. 3604) 252 845 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 12. 2022
17. 12. 2018 Pravidelná STK Česká Třebová (č. 3604) 239 088 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 12. 2020
17. 12. 2018 Měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 461112) 239 077 km způsobilé bez závad 17. 12. 2020
2. 12. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3633) 209 105 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 12. 2018
3. 12. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3604) 193 997 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
3. 12. 2016
5. 9. 2014 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3604) 192 539 km nižší než dříve způsobilé bez závad
6. 12. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3625) 269 788 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 12. 2014
29. 2. 2012 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3625) 251 805 km způsobilé bez závad 29. 2. 2012
19. 11. 2010 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3756) 24 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad 19. 11. 2012
7. 11. 2008 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3741) 220 500 km způsobilé bez závad 7. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel AZP Brno s.r.o. (IČO 46973150)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2010 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU · protokol CZ-3741-08-11-0192
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2012 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 625 00, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-10-11-0967
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2012 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 625 00, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 566 01, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-12-02-0381
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 566 01, VYSOKÉ MÝTO
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2014 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 566 01, VYSOKÉ MÝTO
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2014 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 566 01, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-12-12-0075
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-14-09-0142
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ
  9. Nový vlastník a provozovatel Jatka Lanškroun, s r.o. (IČO 49286501)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2016 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-14-12-0069
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2016 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2018 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-16-12-0035
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2020 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-18-12-0313
  13. Nový vlastník a provozovatel Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek (IČO 00131768)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2022 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-20-12-0494
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2024 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-22-12-0373
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2027 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-25-01-0075
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (ŠKODA FABIA COMBI 2002 v ČR v průměru 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,4 %

Srovnáváme s 5 366 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • AIRBAG
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA SEAQWX01FM5 MTX 9-05 / SEAQWX01FM5
Typ kód
SEAQWX01FM5
VIN
TMBJB46Y333655131
PČV
7779699
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
18. 10. 2002
Datum 1. registrace v ČR
18. 10. 2002
Druh (typ)
SAMONOSNÁ-KOMBI-5DVÉŘOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
AQW
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 5000
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem [cm³]
1397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ano
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
164
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
1999/102B
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
EU 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,8 / 5,6 / 7,2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 3750
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1646/ 1452
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1175
Hmotnosti provozní Do
1265
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1615/ 1615
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2415/ 2415
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TMBJB46Y333655131
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
2
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-044-00
Číslo TP
AP693095
Číslo ORV
UAY146247
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
česká poj.61447288 2ZN+nálepka RZ Dne 20.05.2015 schválena hromadná přestavba vozidla spočívající v demontáži přepážky a a druhu karosérie na osobní.
Další záznamy
Dne 20.05.2015 schválena demontáž posuvné přepážky MTX 9-05.
Alternativně lze použít pneumatiky:
185/60 R 14 82 T na ráfcích 6J x 14 ET 43 nebo 6J x 14 ET 38,
195/50 R 15 82 T na ráfcích 6J x 15 ET 43.
Ráfky mohou být z lehké slitiny. Sněhové řetězy nelze použít v
kombinaci s ráfkem 6J x 14 ET 38 nebo pneu 195/50 R 15.
Pro zimní provoz je možno použít zimní pneu s nižší rychlostní kategorii za podmínky nepřekročení max, povolené rychloti dané touto pneumatikou.
změn a doplňků.

Další ověření (externí odkazy)