ŠKODA FABIA
- 2002
- ŠEDÁ-METAL
- benzin (BA)
- 1397 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VINTMBJB46Y423495307
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJB46Y423495307
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA SEAQWX01FM5 MTX 9-05 / SEAQWX01FM5
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 13. 3. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 3. 2002
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1397 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) od 4. 4. 2024
- Provozovatel: AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) od 4. 4. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 22 let: 134–234 tis. km (medián 181 006 km, 25 500 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 3. 2002 | První registrace | JUDr. Ing. Jiří Charvát (IČO 12610275) | Registr silničních vozidel |
| 27. 8. 2008 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 4. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 4. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 4. 2024 | Evidenční kontrola | Chrudim (č. 3620) | 294 034 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kutná Hora (č. 3216) | 279 671 km | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 7. 2024 |
| 7. 7. 2020 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | 264 480 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 7. 2022 |
| 7. 7. 2020 | Měření emisí | Kolín (č. 420409) | 264 479 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2022 |
| 18. 7. 2018 | Opakovaná STK | Čáslav (č. 3230) | 247 562 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 7. 2020 |
| 18. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Čáslav (č. 3230) | 247 558 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 18. 7. 2020 |
| 12. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 236 546 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 7. 2018 |
| 31. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 212 278 km | způsobilé | 4 lehké
| 31. 7. 2016 |
| 26. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 168 500 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 7. 2014 |
| 2. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | 164 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 8. 2012 |
| 27. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3230) | 151 000 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel JUDr. Ing. Jiří Charvát (IČO 12610275)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2012 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2014 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2016 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2018 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2018 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-18-07-0408Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2020 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-18-07-0416Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2022 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-20-07-0238
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2024 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-22-07-0331
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-24-04-0153
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ŠKODA FABIA 2002 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,3 %
Srovnáváme s 49 778 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- AIRBAG
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA SEAQWX01FM5 MTX 9-05 / SEAQWX01FM5
- Typ kód
- SEAQWX01FM5
- VIN
- TMBJB46Y423495307
- PČV
- 7852571
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 13. 3. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 3. 2002
- Druh (typ)
- KOMBI 5DV.
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- AQW
- Číslo motoru
- 093592
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 5000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1397
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 164
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/102 B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba předpis
- EU 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.8 / 5.6 / 7.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4222/ 1646/ 1452
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1615/ 1615
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
840/ 840
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2415/ 2415
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-PASTEL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Airbag
- 1/6
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 4166-69
- ES/EU
- e11*98/14*0123
- Číslo ORV
- UBI350804
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY 185/60 R14 82T NA RÁFCÍCH 6J X 14
ET43 NEBO 6J X 14 ET38, 195/50 R15 82T NA RÁFCÍCH 6J X 15 ET43. RÁFKY
MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY. SNĚHOVÉ ŘETĚZY NELZE POUŽÍT V KOMBINACI
S RÁFKEM 6J X 14 ET38 NEBO PNEU 195/50 R15. PRO ZIMNÍ PROVOZ JE MOŽNO
POUŽÍT ZIMNÍ PNEU S NIŽŠÍ RYCHLOSTNÍ KATEGORIÍ ZA PODMÍNKY
NEPŘEKROČENÍ MAX. POVOLENÉ RYCHLOSTI DANÉ TOUTO PNEU.
PŘI POUŽITÍ PODVOZKU PRO ŠPATNÉ CESTY JE ZMĚNA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA
AŽ O +13 MM.
PODLE ROZSAHU MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE
UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 90 KG.
PŘI TAŽENÍ PŘÍVĚSU JE UŽITEČNÁ HMOTNOST NÁKLADU VOZIDLA 405-375 KG.
STATICKÉ ZATÍŽENÍ OD PŘÍVĚSU NA KOULI MAX. 500 N.
VOZIDLO JE HOMOLOGOVÁNO A V PROVEDENÍ PODLE SMĚRNICE EU Č.
E11*98/14*0123.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJB46Y423495307
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.