ŠKODA YETI

  • 2010
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBJC45L3B6024590

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJC45L3B6024590

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 86 dnů (30. 11. 2015 až 24. 2. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
ŠKODA YETI 5L / 5L
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
27. 10. 2010
Datum 1. registrace v ČR
27. 10. 2010
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
358 304 km
při prohlídce 25. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 149–252 tis. km (medián 196 693 km, 3 443 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Zemědělské družstvo Budíškovice
od 24. 2. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 10. 2010 První registrace ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
27. 10. 2010 Nový provozovatel ARCHER SHERIDAN, s.r.o. (IČO 27172554) Registr silničních vozidel
30. 11. 2015 Nový vlastník a provozovatel APM - BENE s.r.o. (IČO 60730391) Registr silničních vozidel
24. 2. 2016 Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Budíškovice (IČO 00110205) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 201520172019202120232025 10. 9. 2014: 140 120 km20. 11. 2015: 163 631 km17. 2. 2016: 163 940 km8. 9. 2016: 172 404 km7. 9. 2018: 210 280 km10. 9. 2018: 210 438 km7. 9. 2020: 247 527 km10. 9. 2020: 247 813 km2. 9. 2022: 276 154 km5. 9. 2022: 276 316 km2. 9. 2024: 321 578 km2. 9. 2024: 321 614 km25. 6. 2026: 358 304 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Dlouhá Brtnice (č. 3755) 358 304 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 6. 2028
2. 9. 2024 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 321 614 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
2. 9. 2026
2. 9. 2024 Měření emisí Dačice (č. 430315) 321 578 km způsobilé bez závad 2. 9. 2026
5. 9. 2022 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 276 316 km způsobilé
6 lehkých
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 3.4.3.1 Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky). lehká
5. 9. 2024
2. 9. 2022 Měření emisí Dačice (č. 430315) 276 154 km způsobilé bez závad 2. 9. 2024
10. 9. 2020 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 247 813 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 9. 2022
7. 9. 2020 Měření emisí Dačice (č. 430315) 247 527 km způsobilé bez závad 7. 9. 2022
10. 9. 2018 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 210 438 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 9. 2020
7. 9. 2018 Měření emisí Dačice (č. 430315) 210 280 km – bez závad 7. 9. 2020
8. 9. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3753) 172 404 km způsobilé bez závad 8. 9. 2018
17. 2. 2016 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3753) 163 940 km způsobilé bez závad
20. 11. 2015 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3208) 163 631 km způsobilé bez závad
10. 9. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3506) 140 120 km způsobilé bez závad 10. 9. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Nový provozovatel ARCHER SHERIDAN, s.r.o. (IČO 27172554)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2014
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2016 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I
  4. Nový vlastník a provozovatel APM - BENE s.r.o. (IČO 60730391)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ
  6. Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Budíškovice (IČO 00110205)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2018 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2020 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-18-09-0271
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2022 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-20-09-0396
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2024 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-22-09-0163
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-09-0015
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2028 · stanice: DLOUHÁ BRTNICE 156, 58834, DLOUHÁ BRTNICE · protokol CZ-3755-26-06-1145
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA YETI 2010 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 62,8 %

Srovnáváme s 4 988 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
ŠKODA YETI 5L / 5L
Varianta
ACCFHAX0
Verze
NFM5
Typ kód
5L
VIN
TMBJC45L3B6024590
PČV
6407864
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
27. 10. 2010
Datum 1. registrace v ČR
27. 10. 2010
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFHA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
177
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
173 / 125 / 140
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.6 / 4.7 / 5.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4223/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Provozní hmotnost
1415
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1960/ 1960
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1100/ 1100
1160/ 1160
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
650/ 650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3460/ 3460
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-005-02
ES/EU
e11*2007/46*0010
Číslo TP
UE202430
Číslo ORV
UAP661695
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)