ŠKODA YETI

  • 2011
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBJC45L4C6019156

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 21:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJC45L4C6019156

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
ŠKODA YETI 5L / 5L
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
24. 8. 2011
Datum 1. registrace v ČR
24. 8. 2011
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
165 982 km
při prohlídce 11. 9. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 135–227 tis. km (medián 178 838 km, 4 266 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
EMICar s.r.o.
od 10. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 8. 2011 První registrace ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
17. 4. 2012 Nový provozovatel HAVEX-AUTO S.R.O. Registr silničních vozidel
25. 4. 2012 Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Richtrmoc (IČO 43175198) Registr silničních vozidel
3. 3. 2023 Nový vlastník a provozovatel A G Á T A, spol. s r.o. (IČO 47545879) Registr silničních vozidel
10. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel EMICar s.r.o. (IČO 04077628) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 2013201520172019202120232025 25. 4. 2012: 9 023 km17. 9. 2015: 45 601 km18. 9. 2017: 67 939 km17. 9. 2019: 88 174 km18. 9. 2019: 88 193 km15. 9. 2021: 100 678 km15. 9. 2021: 100 684 km28. 2. 2023: 111 923 km11. 9. 2023: 120 028 km11. 9. 2025: 165 982 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 165 982 km způsobilé bez závad 11. 9. 2027
11. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 120 028 km způsobilé bez závad 11. 9. 2025
28. 2. 2023 Evidenční kontrola Lysá nad Labem (č. 3240) 111 923 km způsobilé bez závad
15. 9. 2021 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 100 684 km způsobilé bez závad 15. 9. 2023
15. 9. 2021 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420814) 100 678 km způsobilé bez závad 15. 9. 2023
18. 9. 2019 Pravidelná STK Nymburk (č. 3209) 88 193 km způsobilé bez závad 18. 9. 2021
17. 9. 2019 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420814) 88 174 km způsobilé bez závad 17. 9. 2021
18. 9. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 67 939 km způsobilé bez závad 18. 9. 2019
17. 9. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 45 601 km způsobilé bez závad 17. 9. 2017
25. 4. 2012 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3218) 9 023 km způsobilé bez závad 25. 4. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Nový provozovatel HAVEX-AUTO S.R.O.
  3. Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Richtrmoc (IČO 43175198)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-12-04-0976
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2017 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-15-09-0578
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-17-09-0865
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2021 · stanice: MARŠÁLA KONĚVA 660/44, 28802, NYMBURK · protokol CZ-3209-19-09-0604
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2023 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-21-09-0957
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-02-1376
  9. Nový vlastník a provozovatel A G Á T A, spol. s r.o. (IČO 47545879)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2025 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-09-0423
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-09-0710
  12. Nový vlastník a provozovatel EMICar s.r.o. (IČO 04077628)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA YETI 2011 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 63 %

Srovnáváme s 4 685 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
ŠKODA YETI 5L / 5L
Varianta
ACCFHAX0
Verze
NFM5
Typ kód
5L
VIN
TMBJC45L4C6019156
PČV
6402863
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
24. 8. 2011
Datum 1. registrace v ČR
24. 8. 2011
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFHA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
177

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 140
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.6 / 4.7 / 5.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 2375
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4223/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Provozní hmotnost
1415
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1960/ 1960
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1040/ 1040
960/ 960
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
650/ 650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3460/ 3460
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-005-04
ES/EU
e11*2007/46*0010
Číslo ORV
UBM089476
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 173/125/140 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)