ŠKODA YETI
- 2010
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBJC45L5B6028026
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJC45L5B6028026
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 16. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 11. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: GKR STAVBY s.r.o. (IČO 63144719) od 16. 11. 2010
- Vlastník: GKR STAVBY s.r.o. (IČO 63144719) od 3. 3. 2015
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2010 při prohlídce v roce 2025: 155–240 tis. km (medián 194 346 km, 2 675 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 11. 2010 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 16. 11. 2010 | Nový provozovatel | GKR STAVBY s.r.o. (IČO 63144719) | Registr silničních vozidel |
| 3. 3. 2015 | Nový vlastník | GKR STAVBY s.r.o. (IČO 63144719) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 441 062 km | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2027 |
| 10. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 418 694 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 8. 2025 |
| 5. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 367 626 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 8. 2023 |
| 12. 12. 2018 | Opakovaná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 306 945 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2020 |
| 23. 11. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 305 020 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 23. 12. 2018 |
| 23. 11. 2018 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | 305 019 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2020 |
| 18. 11. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 223 609 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 11. 2018 |
| 27. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | 147 318 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 11. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 137 647 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 11. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel GKR STAVBY s.r.o. (IČO 63144719)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2014Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
-
Nový vlastník GKR STAVBY s.r.o. (IČO 63144719)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-16-11-1060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-11-1402
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-12-0569
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 412 01, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-08-0342
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2025 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 412 01, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-08-0551
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2027 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 412 01, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-25-08-1107
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ŠKODA YETI 2010 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 62,8 %
Srovnáváme s 4 988 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 25. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Varianta
- ACCFHAX0
- Verze
- NFM5
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBJC45L5B6028026
- PČV
- 9816575
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 16. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 11. 2010
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFHA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2-1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 177
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 692/2008A
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 173 / 125 / 140
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6,6 / 4,7 / 5,4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4223/ 1793/ 1691
- Rozvor [mm]
- 2576
- Provozní hmotnost
- 1415
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1960/ 1960
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1100/ 1100
1160/ 1160
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3460/ 3460
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A 50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-005-02
- ES/EU
- e11*2007/46*0010
- Číslo TP
- UE205998
- Číslo ORV
- UAP852216
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJC45L5B6028026
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.