ŠKODA YETI

  • 2012
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBJC45L7D6015751

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJC45L7D6015751

STK propadla 9. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
5L
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
19. 9. 2012
Datum 1. registrace v ČR
19. 9. 2012
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 9. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
360 139 km
při prohlídce 6. 10. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2012 při prohlídce v roce 2026: 133–229 tis. km (medián 177 910 km, 3 286 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
AGRA Březnice a.s.
od 19. 9. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 9. 2012 První registrace AGRA Březnice a.s. (IČO 47237562) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20172019202120232025 26. 9. 2016: 106 309 km25. 9. 2018: 158 503 km22. 9. 2020: 206 817 km12. 10. 2022: 255 066 km12. 10. 2022: 255 067 km9. 10. 2024: 307 345 km9. 10. 2024: 307 346 km6. 10. 2026: 360 139 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 10. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Tábor (č. 3314) 360 139 km způsobilé bez závad 6. 10. 2028
9. 10. 2024 Pravidelná STK Týn nad Vltavou (č. 3313) 307 346 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
9. 10. 2026
9. 10. 2024 Měření emisí Týn nad Vltavou (č. 430109) 307 345 km způsobilé bez závad 9. 10. 2026
12. 10. 2022 Pravidelná STK Týn nad Vltavou (č. 3313) 255 067 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 10. 2024
12. 10. 2022 Měření emisí Týn nad Vltavou (č. 430109) 255 066 km způsobilé bez závad 12. 10. 2024
22. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Týn nad Vltavou (č. 3313) 206 817 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
22. 9. 2022
25. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Týn nad Vltavou (č. 3313) 158 503 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 9. 2020
26. 9. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3313) 106 309 km způsobilé bez závad 26. 9. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel AGRA Březnice a.s. (IČO 47237562)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2016
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2018 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2020 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-18-09-0643
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2022 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-20-09-0631
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2024 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-22-10-0303
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2026 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 375 01, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-24-10-0290
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (ŠKODA YETI 2012 v ČR v průměru 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 19,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 74,8 %

Srovnáváme s 3 478 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
  • 25. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
5L
Varianta
ACCFHAX0
Verze
NFM50
Typ kód
5L
VIN
TMBJC45L7D6015751
PČV
12395307
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
19. 9. 2012
Datum 1. registrace v ČR
19. 9. 2012
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFHA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
177

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
566/2011F
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
173 / 125 / 140
Spotřeba předpis
566/2011F
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,6 / 4,7 / 5,4
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 2375
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4223/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Provozní hmotnost
1415
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1960/ 1960
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1040/ 1040
960/ 960
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
700/ 700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3460/ 3460
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A 50 - X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-005-06
ES/EU
e11*2007/46*0010*13
Číslo TP
UE935015
Číslo ORV
UAM862537
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*57: MAN
CO2: 173/125/140 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 94H M+S,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
DNE 19.09.2012 TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ TŘÍDA A50-X, ŠKODA, TYP: EEA639001.

Další ověření (externí odkazy)