ŠKODA FABIA COMBI

  • 2004
  • ŠEDÁ-METAL
  • BA 95 B
  • 1390 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINTMBJC46Y444061074

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJC46Y444061074

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA COMBI 6Y / 6Y
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
13. 4. 2004
Datum 1. registrace v ČR
13. 4. 2004
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
566 051 km
při prohlídce 20. 12. 2016

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 113–204 tis. km (medián 154 575 km, 14 255 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
OKS montáže s.r.o.
od 21. 12. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 4. 2004 První registrace STRAKA a STRAKA, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 61973297) Registr silničních vozidel
18. 5. 2015 Nový vlastník a provozovatel Forcetrop s.r.o., v likvidaci (IČO 03482511) Registr silničních vozidel
21. 12. 2016 Nový vlastník a provozovatel OKS montáže s.r.o. (IČO 04977459) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000300 000400 000500 000600 000 201120122013201420152016 30. 4. 2010: 276 200 km5. 6. 2012: 383 677 km6. 6. 2012: 383 696 km30. 5. 2013: 407 451 km18. 6. 2014: 452 333 km16. 4. 2015: 507 726 km18. 8. 2016: 546 462 km20. 12. 2016: 566 051 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 12. 2016 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3516) 566 051 km způsobilé bez závad
18. 8. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 546 462 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 8. 2018
16. 4. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3516) 507 726 km způsobilé bez závad
18. 6. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 452 333 km způsobilé
7 lehkých
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 3.3.3.1 Nepovinné zařízení pro nepřímý výhled, při sezení na místě řidiče v normální jízdní poloze, nezajišťuje předepsaný výhled pro danou třídu nebo velikost směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.7.7.1 Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 6. 2016
30. 5. 2013 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3516) 407 451 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.1.1 Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. vážná
6. 6. 2012 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3516) 383 696 km způsobilé
3 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 6. 2014
5. 6. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 383 677 km dočasně způsobilé
3 lehké, 4 vážné
  • 1.1.6.3.1 Maximální brzdný účinek je dosažen až po více jak 2/3 celkového zdvihu ovladače parkovací brzdy, pokud výrobce nestanoví jinak. vážná
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 5.2.2.3.2 Házivost kola neodpovídá požadavkům tolerance nebo zdeformovaný nebo jinak zjevně poškozený disk či ráfek ovlivňuje provozní vlastnosti vozidla. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky /tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.2.2.2 Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. vážná
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 7. 2012
30. 4. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 276 200 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 4. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel STRAKA a STRAKA, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 61973297)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  3. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  6. Nový vlastník a provozovatel Forcetrop s.r.o., v likvidaci (IČO 03482511)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2018 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-16-12-1011
  9. Nový vlastník a provozovatel OKS montáže s.r.o. (IČO 04977459)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA FABIA COMBI 2004 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,4 %

Srovnáváme s 18 475 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA COMBI 6Y / 6Y
Varianta
SEBBYX01
Verze
FM5
Typ kód
6Y
VIN
TMBJC46Y444061074
PČV
8376795
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
13. 4. 2004
Datum 1. registrace v ČR
13. 4. 2004
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
BBY
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2002/80B
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
214 / 127 / 156
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.9 / 5.3 / 6.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 3750
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4325/ 1646/ 1495
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1170
Hmotnosti provozní Do
1260
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1610/ 1610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2410/ 2410
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81 T/ 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T/ 5J X 14 H2 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ-METAL
Barva doplňková
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
4166-112-02
ES/EU
e11*98/14*0123
Číslo TP
BF664370
Číslo ORV
UAR585302
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
TEPLICE
Doplňkový text na TP
1.Zaevidování vozidla v ČR. Exekuční příkaz č.j.130 EX 52/15-13/E 1 ze dne 06.02.2015 -Exekutorský úřad Most- JUDr. Paraska+ soupis movitých věcí ze dne 13.02.2015 - JUDr. Paraska

Další ověření (externí odkazy)