ŠKODA YETI

  • 2010
  • ČERNÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBJC75L0A6042576

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJC75L0A6042576

STK propadla 22. 8. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 23. 7. 2026 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 3. 7. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 20 dnů (30. 11. 2016 až 20. 12. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
ŠKODA YETI 5L / 5L
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
8. 6. 2010
Datum 1. registrace v ČR
8. 6. 2010
Barva
ČERNÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 22. 8. 2026
výsledek: dočasně způsobilé k provozu
Stav tachometru
328 948 km
při prohlídce 23. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 149–252 tis. km (medián 196 693 km, 3 443 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
Leasing České spořitelny, a.s.
od 20. 1. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 6. 2010 První registrace ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
7. 1. 2011 Nový provozovatel AUTOSTYL A.S. Registr silničních vozidel
13. 1. 2011 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
30. 11. 2016 Nový vlastník a provozovatel MÁCA, s.r.o. (IČO 46978356) Registr silničních vozidel
20. 12. 2016 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
20. 1. 2017 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
20. 1. 2017 Nový provozovatel Miroslav Nedbal (IČO 48197505) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 20122014201620182020202220242026 13. 1. 2011: 15 591 km9. 6. 2014: 103 490 km8. 6. 2016: 141 376 km30. 11. 2016: 157 448 km14. 12. 2016: 157 545 km13. 1. 2017: 158 176 km29. 5. 2018: 175 468 km29. 5. 2018: 175 469 km25. 5. 2020: 192 548 km24. 5. 2022: 212 869 km24. 5. 2022: 212 870 km23. 5. 2024: 263 770 km3. 7. 2024: 265 972 km17. 7. 2024: 265 988 km23. 7. 2026: 328 948 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Chotěboř (č. 3629) 328 948 km nezpůsobilé
6 vážných
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
22. 8. 2026
17. 7. 2024 Opakovaná STK + měření emisí Chotěboř (č. 3629) 265 988 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
17. 7. 2026
3. 7. 2024 Opakovaná STK + měření emisí Chotěboř (č. 3629) 265 972 km nezpůsobilé
1 lehká, 4 vážné
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
2. 8. 2024
23. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Světlá nad Sázavou (č. 3649) 263 770 km nezpůsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
22. 6. 2024
24. 5. 2022 Pravidelná STK Světlá nad Sázavou (č. 3649) 212 870 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
24. 5. 2024
24. 5. 2022 Měření emisí Světlá nad Sázavou (č. 460119) 212 869 km způsobilé bez závad 24. 5. 2024
25. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Chotěboř (č. 3629) 192 548 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
25. 5. 2022
29. 5. 2018 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3649) 175 469 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
29. 5. 2020
29. 5. 2018 Měření emisí Světlá nad Sázavou (č. 460119) 175 468 km – bez závad 29. 5. 2020
13. 1. 2017 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3629) 158 176 km způsobilé bez závad
14. 12. 2016 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3765) 157 545 km způsobilé bez závad
30. 11. 2016 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3709) 157 448 km způsobilé bez závad
8. 6. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3753) 141 376 km způsobilé bez závad 8. 6. 2018
9. 6. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3753) 103 490 km způsobilé bez závad 9. 6. 2016
13. 1. 2011 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3753) 15 591 km způsobilé bez závad 13. 1. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
  2. Nový provozovatel AUTOSTYL A.S.
  3. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2014
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-11-01-0230
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2016 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-14-06-0226
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2016 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2018 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2018 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-16-06-0340
  6. Nový vlastník a provozovatel MÁCA, s.r.o. (IČO 46978356)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-16-11-0819
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-16-12-0309
  8. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U STŘELNICE 1724, 58301, CHOTĚBOŘ · protokol CZ-3629-17-01-0112
  10. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel Miroslav Nedbal (IČO 48197505)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-18-05-0612
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2022 · stanice: U STŘELNICE 1724, 58301, CHOTĚBOŘ · protokol CZ-3629-20-05-0607
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-22-05-0695
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-24-05-0629
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2024 · stanice: U STŘELNICE 1724, 58301, CHOTĚBOŘ · protokol CZ-3629-24-07-0099
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2026 · stanice: U STŘELNICE 1724, 58301, CHOTĚBOŘ · protokol CZ-3629-24-07-0502
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2026 · stanice: U STŘELNICE 1724, 58301, CHOTĚBOŘ · protokol CZ-3629-26-07-0644
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (ŠKODA YETI 2010 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 62,8 %

Srovnáváme s 4 988 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
ŠKODA YETI 5L / 5L
Varianta
ACCFHAX0
Verze
NFM5
Typ kód
5L
VIN
TMBJC75L0A6042576
PČV
8946713
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
8. 6. 2010
Datum 1. registrace v ČR
8. 6. 2010
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFHA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
177

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
173 / 125 / 140
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.6 / 4.7 / 5.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4223/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Provozní hmotnost
1420
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1965/ 1965
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1100/ 1100
1160/ 1160
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
650/ 650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3465/ 3465
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TMBJC75L0A6042576
Barva
ČERNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-005-01
ES/EU
e11*2007/46*0010
Číslo TP
UH411892
Číslo ORV
UAR628653
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Kooperativa a.s.č.6275506622 od 21.12.2010; ČP a.s., č .8521761914 od 29.11.2016 Dne 19.05.2026 zapsána EXEKUCE – exekutorský úřad Klatovy, soudní exekutor JUDr. Dalimil Mika LL.M., č.j. 120 Ex 1448/26-61. Dne 18.8.2026 zapsána EXEKUCE - exekutorský úřad Kutná Hora, soudní exekutor Mgr. Veronika Jakubovská , č.j. 192 Ex 498/26-15.
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W, nelze se sněhovými řetězy.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)