ŠKODA YETI

  • 2014
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBJC75L9F6022978

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 7:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJC75L9F6022978

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
/ 5L
Datum 1. registrace
15. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
2. 5. 2018
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
130 823 km
při prohlídce 28. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 121–199 tis. km (medián 158 505 km, 2 348 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Milan Indrák
od 11. 5. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 9. 2014 První registrace Registr silničních vozidel
2. 5. 2018 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
2. 5. 2018 Nový vlastník a provozovatel JEREX, a.s. (IČO 25511581) Registr silničních vozidel
12. 4. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 5. 2023 Nový vlastník a provozovatel Milan Indrák (IČO 49143441) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000 2019202020212022202320242025 30. 4. 2018: 51 789 km14. 1. 2021: 72 708 km12. 4. 2022: 87 992 km12. 1. 2023: 100 924 km28. 1. 2025: 130 823 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3804) 130 823 km způsobilé bez závad 28. 1. 2027
12. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Konice (č. 3742) 100 924 km způsobilé bez závad 12. 1. 2025
12. 4. 2022 Evidenční kontrola Rosice (č. 3735) 87 992 km způsobilé bez závad
14. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Rosice (č. 3735) 72 708 km způsobilé bez závad 14. 1. 2023
30. 4. 2018 Před registrací + měření emisí Brno (č. 3772) 51 789 km způsobilé bez závad 30. 4. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3772-18-04-1138
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel JEREX, a.s. (IČO 25511581)
    Prohlídka před registrací výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 2. 5. 2020 · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 61800, BRNO - ČERNOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2023 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-21-01-0421
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-22-04-0353
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE · protokol CZ-3742-23-01-0161
  7. Nový vlastník a provozovatel Milan Indrák (IČO 49143441)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2027 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-25-01-0882
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
  • 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
/ 5L
Varianta
ACCFHAX0
Verze
NFM5
Typ kód
5L
VIN
TMBJC75L9F6022978
PČV
15159459
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Datum 1. registrace
15. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
2. 5. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
CFHA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
177

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013J
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Spotřeba předpis
195/2013J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.4 / 4.4 / 5.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 2375
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4360/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Provozní hmotnost
1420
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1965/ 1965
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1050/ 1050
960/ 960
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
700/ 700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3465/ 3465
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95T / 7J X 16 ET45
215/60 R16 95T / 7J X 16 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-005-09
ES/EU
E11*2007/46*0010*20
Číslo TP
UI079183
Číslo ORV
UBE533793
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Č ZNÁMKA, ČESKÁ POJIŠ. 2082450887
Další záznamy
CO2: 168/114/134 g/km
ROZCHOD: 1 541/1 537
Variabilní provedení vozidla:
#D2:úplné znění verze: NFM5FM5A4047ST0,
#12: max 4 360,
#20-21: 6J x 17 ET45; 205/50 R17 93T,
6J x 16 ET50; 205/55 R16 91T,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 91T,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94T.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
02.05.2018 DOVOZ: SRN, 1. REGISTRACE V ZAHRANIČÍ 15.09.2014
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1541+1537
 [Alternativní provedení vozidla:
 *42: TŘÍDA A50-X; 317077]
 
 CO2: 168/114/134 g/km
 
 ROZCHOD: 1 541/1 537
 Variabilní provedení vozidla:
 #D2:úplné znění verze: NFM5FM5A4047ST0,
 #12: max 4 360,
 #20-21: 6J x 17 ET45; 205/50 R17 93T,
 6J x 16 ET50; 205/55 R16 91T,
 7J x 16 ET45; 205/55 R16 91T,
 7J x 17 ET45; 225/50 R17 94T.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 
 
 M: 2576

Další ověření (externí odkazy)