ŠKODA ENYAQ 80
- 2023
- ŠEDÁ
- elektřina (EL)
- 150 kW ≈ 204 k
VINTMBJC7NY1PF034250
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJC7NY1PF034250
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 10. 7. 2026. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- ENYAQ 80
- Typ
- / NY
- Datum 1. registrace
- 14. 3. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 7. 2026
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- elektřina (EL)
- Výkon
- 150 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: CAR POINT s.r.o. (IČO 29107164) od 10. 7. 2026
- Provozovatel: CAR POINT s.r.o. (IČO 29107164) od 10. 7. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 3. 2023 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 7. 2026 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 10. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | CAR POINT s.r.o. (IČO 29107164) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 7. 2026 | Evidenční kontrola | Domažlice (č. 3419) | 34 076 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-26-07-0344
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel CAR POINT s.r.o. (IČO 29107164)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2027
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- ENYAQ 80
- Typ
- / NY
- Varianta
- ACEBJAL1FX2
- Verze
- O0PE1PE1MH002MN21AA
- Typ kód
- NY
- VIN
- TMBJC7NY1PF034250
- PČV
- 19617904
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Datum 1. registrace
- 14. 3. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 7. 2026
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- EBJ
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 150 /
- Palivo
- elektřina (EL)
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 160
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832AX
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AX
- Za jízdy
- 65
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4649/ 1879/ 1612
- Rozvor [mm]
- 2770
- Rozchod [mm]
- 1587/ 1565/ /
- Provozní hmotnost
- 2111
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2600/ 2600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1160/ 1160
1490/ 1490
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1000/ 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3600/ 3600
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/55 R19 101T/ 8.0JX19 ET45
255/50 R19 103T/ 8.0JX19 ET45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 12234-1037-11
- ES/EU
- e8*2007/46*0416*11
- Číslo ORV
- UBN168574
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- Rozchod: 1587+1565
[Alternativní provedení vozidla:
*42: (#16): TŘÍDA A50-X]
#14: ROZCHOD: 1 587/1 565
#D.2; #3; #4: NY; ACEBJAL1FX2; O0PE1PE1MH002MN21AA
Maximální 30minutový výkon: 70.00 kW (elektrický motor)
#V.9: 2018/1832AX; EURO 6
Spotřeba elektrické energie 160 Wh/km.
Akční dosah na elektřinu 537 km.
Akční dosah na elektřinu ve městě 693 km.
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2:+70 kg
#N.1:
235/45 R21 101T 8,5JX21 ET40;
235/50 R20 100T 8,0JX20 ET45;
235/55 R19 101T 8,0JX19 ET45
#N.2:
255/40 R21 102T 9,0JX21 ET42;
255/45 R20 101T 9,0JX20 ET42;
255/50 R19 103T 8,0JX19 ET45
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 2770
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJC7NY1PF034250
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.