ŠKODA FABIA COMBI
- 2003
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM I NM BIO 48)
- 1896 cm³
- 47 kW ≈ 64 k
VINTMBJF46Y733711477
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJF46Y733711477
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 5. 5. 2021 skončila výsledkem „nezpůsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 87 dnů (14. 11. 2017 až 9. 2. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA COMBI
- Typ
- ŠKODA FABIA SEASYX01FM5 MTX 9-05 / MTX9-05
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 5. 2. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 2003
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM I NM BIO 48)
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 47 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: Farma Lukavice Písečná a.s. (IČO 25254006) od 7. 1. 2021
- Provozovatel: Farma Lukavice Písečná a.s. (IČO 25254006) od 7. 1. 2021
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2003 při prohlídce v roce 2021: 155–255 tis. km (medián 200 953 km, 12 499 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 2. 2003 | První registrace | Polytechnika, spol. s r.o. (IČO 65276396) | Registr silničních vozidel |
| 5. 2. 2003 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 14. 11. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 26. 6. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Letohradská zemědělská společnost a.s. (IČO 25253981) | Registr silničních vozidel |
| 7. 1. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Farma Lukavice Písečná a.s. (IČO 25254006) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 5. 2021 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 439 868 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 5 vážných, 5 nebezpečných
| |
| 28. 4. 2021 | Měření emisí | Lukavice (č. 561102) | 439 829 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2023 |
| 24. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | 413 628 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 3. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 412 653 km | způsobilé | 14 lehkých
| 21. 3. 2021 |
| 20. 3. 2019 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 412 653 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2021 |
| 9. 2. 2018 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3757) | 400 847 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Pohořelice (č. 3747) | 399 361 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 1. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3754) | 390 474 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 1. 2019 |
| 14. 1. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3761) | 352 800 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 1. 2017 |
| 18. 1. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3747) | 317 300 km | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2015 |
| 25. 1. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3762) | 288 733 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 1. 2013 |
| 30. 4. 2009 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 262 098 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 2. 2011 |
| 9. 2. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 261 998 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 3 nebezpečné
|
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Polytechnika, spol. s r.o. (IČO 65276396)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
-
Konec: vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-09-02-0407
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2011 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-09-04-2109
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2013 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 664 42, MODŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2013 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 664 42, MODŘICE · protokol CZ-3762-11-01-0539
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2015 · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 691 23, POHOŘELICE · protokol CZ-3747-13-01-0406Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2015 · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 691 23, POHOŘELICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2017 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 619 00, BRNO - HORNÍ HERŠPICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2017 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 619 00, BRNO - HORNÍ HERŠPICE · protokol CZ-3761-15-01-0580
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2019 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 619 00, BRNO · protokol CZ-3754-17-01-0358
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 691 23, POHOŘELICE · protokol CZ-3747-17-11-0320
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-18-02-0414
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-03-1363
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí · protokol CZ-3628-19-06-0694
-
Nový vlastník a provozovatel Letohradská zemědělská společnost a.s. (IČO 25253981)
-
Nový vlastník a provozovatel Farma Lukavice Písečná a.s. (IČO 25254006)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 516 01, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-21-05-0052
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (ŠKODA FABIA COMBI 2003 v ČR v průměru 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,2 %
Srovnáváme s 19 178 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA COMBI
- Typ
- ŠKODA FABIA SEASYX01FM5 MTX 9-05 / MTX9-05
- Varianta
- SEASYX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- MTX9-05
- VIN
- TMBJF46Y733711477
- PČV
- 6614307
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SPECIÁLNÍ
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- MTX 9 - 05
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 5. 2. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 2003
- Druh (typ)
- MONTÁŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, SRN
- Typ motoru
- ASY
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 47 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM I NM BIO 48)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 162
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 1999/102A
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,8
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6,3 / 4 / 4,8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4222/ 1646/ 1495
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1322
- Hmotnosti provozní Do
- 1412
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1675/ 1675
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
840/ 840
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2475/ 2475
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MTX RS , S.R.O., PRAHA
- Výrobní číslo karoserie
- TMBJF46Y733711477
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 2
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 4166-114-00
- Číslo TP
- UL368656
- Číslo ORV
- UBB203313
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- RM zániku
- ŽAMBERK
- Doplňkový text na TP
- kooperativa 6971612891 nálepka RZ vylepena, DIRECT9019426276
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N.1 - N.2: 6J X 14 ET43; 185/60 R 14 82T
6J X 14 ET38; 185/60 R 14 82T, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 ET43; 195/50 R 15 82T, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 ET43; 185/55 R 15 81T
PRO ZIMNÍ PROVOZ JE MOŽNO POUŽÍT ZIMNÍ PNEU S NIŽŠÍ RYCHLOSTNÍ
KATEGORII ZA PODMÍNKY NAPŘEKROČENÍ MAX. POVOLENÉ RYCHLOSTI DANÉ
TOUTO PNEU.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
24.01.2003 PROVEDENA MONTÁŽ PEVNÉ SERVISNÍ VESTAVBY (SPECIÁLNÍ POSUVNÁ PŘEPÁŽKA, ÚCHYTY PRO SPECIÁLNÍ VÝBAVU A VYBAVENÍ BOČNÍCH OKEN V PROSTORU PRO NÁKLAD BEZPEČNOSTNÍ FÓLIÍ PROTI POŠKOZENÍ) TYPU MTX 9-05 SCHVÁLENÉ MDS POD Č. TYPU C-1009 ZE DNE 17.10.2001.
DEMONTÁŽ PEVNÉ SERVISNÍ VESTAVBY SE POVAŽUJE ZA PŘESTAVBU.
VOZIDLO S VESTAVĚNOU PEVNOU SERVISNÍ VESTAVBOU PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
05.02.2003 DOPLNĚNY KOLONKY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJF46Y733711477
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.