ŠKODA SUPERB

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 125 kW ≈ 170 k

VINTMBJF73T0D9011776

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJF73T0D9011776

ŠKODA SUPERB – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
SUPERB
Typ
/ 3T
Datum 1. registrace
7. 8. 2012
Datum 1. registrace v ČR
20. 4. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
125 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 31. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
406 087 km
při prohlídce 31. 7. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 217–316 tis. km (medián 261 278 km, 3 451 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
RELEAS a.s.
od 20. 4. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 8. 2012 První registrace Registr silničních vozidel
20. 4. 2017 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
20. 4. 2017 Nový vlastník RELEAS a.s. (IČO 49241061) Registr silničních vozidel
20. 4. 2017 Nový provozovatel Rovo Speed s. r. o., v likvidaci (IČO 24755818) Registr silničních vozidel
29. 5. 2019 Nový vlastník a provozovatel Steinwolf s.r.o. v likvidaci (IČO 07813392) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000500 000 2018202020222024 27. 3. 2017: 190 073 km3. 5. 2019: 202 436 km3. 5. 2019: 202 437 km9. 7. 2021: 259 679 km12. 7. 2023: 336 032 km31. 7. 2025: 406 087 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
31. 7. 2025 Pravidelná STK Kosmonosy (č. 3218) 406 087 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
31. 7. 2027
12. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 336 032 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
12. 7. 2025
9. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 259 679 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
9. 7. 2023
3. 5. 2019 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 202 437 km způsobilé bez závad 3. 5. 2021
3. 5. 2019 Měření emisí České Budějovice (č. 530104) 202 436 km způsobilé bez závad 3. 5. 2021
27. 3. 2017 Před registrací Jihočeský kraj (č. 3307) 190 073 km způsobilé bez závad 27. 3. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-03-4032
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník RELEAS a.s. (IČO 49241061)
    Nový provozovatel Rovo Speed s. r. o., v likvidaci (IČO 24755818)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  4. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-05-0480
  6. Nový vlastník a provozovatel Steinwolf s.r.o. v likvidaci (IČO 07813392)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2023 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-07-0119
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2025 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-07-0195
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2027 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-25-07-0735
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
SUPERB
Typ
/ 3T
Varianta
ACCFGBX01
Verze
NFM6FM62Q0170
Typ kód
3T
VIN
TMBJF73T0D9011776
PČV
14548864
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO , A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Datum 1. registrace
7. 8. 2012
Datum 1. registrace v ČR
20. 4. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFGB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
125 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PRVNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
220

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 566/2011F; EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
197 / 127 / 151
Spotřeba předpis
566/2011F
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.5 / 4.8 / 5.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
71/ 2500
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4838/ 1817/ 1529
Rozvor [mm]
2 758
Rozchod [mm]
1545/ 1518/ /
Provozní hmotnost
1577
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2140/ 2140
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1 090/ 1 090
1 060/ 1 060
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3940/ 3940
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
205/55 R16 94 V / 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X ; TMB PS 032A
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6828-256-04
ES/EU
E11*2001/116*0326*22
Číslo TP
UM239670
Číslo ORV
UBC527629
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
20.04.2017 DOVOZ-D
Další záznamy
DOVOZ-D; 1.REGISTRACE DLE TP-D; DOKLADY PŮVODU: TP: EC973177, RZ: OS LO939.
ROZCHOD: 1 545/1 518
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N/N.2: +58 KG PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
#12: 4 937 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 510 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 6J X 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 17 ET49; 225/45 R17 94W,
7,5J X 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1560+1520
 
 
 Variabilní provedení vozidla:
 #12: 4937 - při vybavení tažným zařízením,
 #14: 1510 - při standardní výšce pérování,
 #20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
 6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
 7J x 17 ET49; 225/45 R17 94W,
 7,5J x 17 ET49; 225/45 R17 94W,
 7,5J x 18 ET46; 225/40 R18 92Y.
 
 #N: s přívěsem náprava 2: +58Kg 
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 
 
 M: 2758

Další ověření (externí odkazy)