ŠKODA OCTAVIA
- 2016
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINTMBJF7NE0G0217848
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJF7NE0G0217848
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 35 dnů (6. 8. 2025 až 10. 9. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- 5E
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 14. 4. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 4. 2016
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 10. 9. 2025
- Provozovatel: #BrandWithImpact s.r.o. (IČO 22316931) od 10. 9. 2025
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 149–247 tis. km (medián 196 787 km, 18 814 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 4. 2016 | První registrace | UNILEASING a.s. (IČO 25205552) | Registr silničních vozidel |
| 14. 4. 2016 | Nový provozovatel | RENT plus s.r.o. (IČO 24144967) | Registr silničních vozidel |
| 12. 9. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AUTODRUŽSTVO PODBABSKÁ (IČO 48030325) | Registr silničních vozidel |
| 10. 9. 2025 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 9. 2025 | Nový provozovatel | #BrandWithImpact s.r.o. (IČO 22316931) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3116) | 418 819 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 9. 2027 |
| 23. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3116) | 377 811 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 3. 2027 |
| 14. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlachovo Březí (č. 3315) | 281 046 km | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2026 |
| 30. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlachovo Březí (č. 3315) | 203 699 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 3. 2024 |
| 9. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlachovo Březí (č. 3315) | 121 442 km | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2022 |
| 11. 9. 2017 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3119) | 44 373 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)Nový provozovatel RENT plus s.r.o. (IČO 24144967)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2020
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÝPADOVÁ 1559, 153 00, PRAHA 5 - RADOTÍN · protokol CZ-3119-17-09-0265
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 384 22, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-20-03-0187
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 384 22, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-22-03-0840
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 384 22, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-24-03-0308
-
Nový vlastník a provozovatel AUTODRUŽSTVO PODBABSKÁ (IČO 48030325)
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel #BrandWithImpact s.r.o. (IČO 22316931)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2027 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-26-03-0859
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2027 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-26-09-0594
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA OCTAVIA 2016 v ČR v průměru 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 85,9 %
Srovnáváme s 9 654 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
- 11. 8. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 25. 11. 2015 – 14. 4. 2016) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- 5E
- Varianta
- ACCXXAX0
- Verze
- NFM5FM5A4051STVLN617
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBJF7NE0G0217848
- PČV
- 13972619
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 14. 4. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 4. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG
- Typ motoru
- CXX
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 4600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 183
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 136/2014W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 114 / 89 / 99
- Spotřeba předpis
- 136/2014W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4,4 / 3,4 / 3,8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2375
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4659/ 1814/ 1465
- Rozvor [mm]
- 2668
- Rozchod [mm]
- 1533/ 1504
- Provozní hmotnost
- 1327
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1897/ 1897
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 980/ 980
970/ 970
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3297/ 3297
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91H / 6JX15 ET47
195/65 R15 91H / 6JX15 ET47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-600-16
- ES/EU
- e11*2007/46*0243*16
- Číslo ORV
- UBM039453
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 06.08.2025 TP PONECHÁN VLASTNÍKOVI
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 533/1 504
#D.2: 5E; ACCXXAX0; NFM5FM5A4051STVLN617
#V.9b: 136/2014W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2:+44 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1520 mm
Náprava 1: max.1549 mm
#20-21: 195/65 R15 91H 6Jx15 ET43;
205/55 R16 91V 6,5Jx16 ET46;
205/50 R17 89H M+S 6Jx17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6Jx17 ET45;
205/55 R16 94V M+S 6,5Jx16 ET46;
205/55 R16 91H M+S 6Jx16 ET50;
205/55 R16 91H M+S 6Jx16 ET48;
205/55 R16 94V M+S 6Jx16 ET48
#12: max 4781
#14: max 1495
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJF7NE0G0217848
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.