ŠKODA OCTAVIA
- 2014
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINTMBJF7NE9F0052932
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJF7NE9F0052932
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 111 dnů (5. 8. 2021 až 24. 11. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- 5E
- Datum 1. registrace
- 1. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 8. 2014
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: Multi Broker s.r.o. (IČO 27162567) od 24. 11. 2021
- Provozovatel: Vlabar Group s.r.o. v likvidaci (IČO 03437493) od 24. 11. 2021
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2022: 135–226 tis. km (medián 181 111 km, 19 631 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 8. 2014 | První registrace | KOVOSVIT MAS, a.s. (IČO 26047284) | Registr silničních vozidel |
| 16. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s. (IČO 07333536) | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | CB Auto a.s. (IČO 26031868) | Registr silničních vozidel |
| 24. 11. 2021 | Nový vlastník | Multi Broker s.r.o. (IČO 27162567) | Registr silničních vozidel |
| 24. 11. 2021 | Nový provozovatel | Vlabar Group s.r.o. v likvidaci (IČO 03437493) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 387 356 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 10. 2024 |
| 4. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Tuklaty (č. 3232) | 360 883 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Tábor (č. 3314) | 360 332 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 3314) | 299 736 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2022 |
| 16. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 209 280 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 3314) | 186 813 km | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel KOVOSVIT MAS, a.s. (IČO 26047284)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2020 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR · protokol CZ-3314-18-07-0848
-
Nový vlastník a provozovatel KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s. (IČO 07333536)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-19-01-0419
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2022 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR · protokol CZ-3314-20-07-0630
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR · protokol CZ-3314-21-08-0141
-
Nový vlastník a provozovatel CB Auto a.s. (IČO 26031868)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-21-11-0393
-
Nový vlastník Multi Broker s.r.o. (IČO 27162567)Nový provozovatel Vlabar Group s.r.o. v likvidaci (IČO 03437493)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2024 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 140 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-22-10-1992
-
Konec: vlastník Multi Broker s.r.o. (IČO 27162567)Konec: provozovatel Vlabar Group s.r.o. v likvidaci (IČO 03437493)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
- 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- 5E
- Varianta
- ACCLHBX0
- Verze
- NFM5*
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBJF7NE9F0052932
- PČV
- 13156460
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Datum 1. registrace
- 1. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 8. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CLHB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 4800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 183
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 630/2012J
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 136 / 92 / 109
- Spotřeba předpis
- 630/2012J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5,2 / 3,5 / 4,1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2375
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4659/ 1814/ 1495
- Rozvor [mm]
- 2668
- Provozní hmotnost
- 1322
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1892/ 1892
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 970/ 970
970/ 970
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3292/ 3292
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91H / 6J X 15 ET43
195/65 R15 91H / 6J X 15 ET43
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 8320-079-04
- ES/EU
- e11*2007/46*0243
- Číslo TP
- UF964456
- Číslo ORV
- UBC536683
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 13.05.2025- S-MHMP 471614/2025 - VOZIDLO ODHLÁŠENO DLE 1999/37/ES-VÝVOZ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJF7NE9F0052932
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.