ŠKODA OCTAVIA
- 2019
- ŠEDÁ
- CNG
- 1498 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINTMBJH7NE5K0213023
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJH7NE5K0213023
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 31. 5. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 5. 2019
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- CNG
- Zdvihový objem
- 1498 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 89–170 tis. km (medián 125 364 km, 20 163 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 5. 2019 | První registrace | AUTO UH s.r.o. (IČO 29282071) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. (IČO 60713224) | Registr silničních vozidel |
| 3. 11. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | GAN a.s. (IČO 60746602) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Uherské Hradiště (č. 3771) | 134 647 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2027 |
| 9. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Uherské Hradiště (č. 3771) | 75 088 km | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2025 |
| 29. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Vlčnov (č. 3727) | 27 064 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Vlčnov (č. 3727) | 7 456 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AUTO UH s.r.o. (IČO 29282071)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2023
-
Nový vlastník a provozovatel ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. (IČO 60713224)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U KOREČNICE 2834, 68801, UHERSKÝ BROD · protokol CZ-3727-20-07-1247
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U KOREČNICE 2834, 68801, UHERSKÝ BROD · protokol CZ-3727-21-10-1758
-
Nový vlastník a provozovatel GAN a.s. (IČO 60746602)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2025 · stanice: SOKOLOVSKÁ 1792, 68601, UHERSKÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3771-23-05-0233
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2027 · stanice: SOKOLOVSKÁ 1792, 68601, UHERSKÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3771-25-05-0215
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA OCTAVIA 2019 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,2 %
Srovnáváme s 9 845 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- ACDHFAX0
- Verze
- NFD7FD7CW*
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBJH7NE5K0213023
- PČV
- 15789414
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 31. 5. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 5. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- DHF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 5000
- Palivo
- CNG
- Zdvihový objem [cm³]
- 1498
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 202
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2017/1347BG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 122 / 82 / 96
- Spotřeba předpis
- 2017/1347BG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.8 / 4.6 / 5.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 3750
- Za jízdy
- 68
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4667/ 1814/ 1465
- Rozvor [mm]
- 2667
- Rozchod [mm]
- 1537/ 1528/ /
- Provozní hmotnost
- 1389
- Hmotnosti zatížení SZ
- 56
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1865/ 1865
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 940/ 940
980/ 980
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 690/ 690
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3265/ 3265
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 91V/ 6.5JX16 ET46
205/55 R16 91V/ 6.5JX16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11124-346-06
- ES/EU
- e8*2007/46*0318*06
- Číslo TP
- UJ739566
- Číslo ORV
- UBB471378
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 537/1 528
#D.2: 5E; ACDHFAX0; NFD7FD7CW0057CSSTVLN1B7A
#V.9b: 2017/1347BG; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2: +0 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1536 mm
Náprava 1: max.1545 mm
#20-21:
205/55 R16 91V 6,5Jx16 ET46;
225/45 R17 91W 7Jx17 ET49;
205/50 R17 89H M+S 6Jx17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6Jx17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6Jx16 ET48;
205/55 R16 91H M+S 6,5Jx16 ET46
#12: max 4779
#14: max 1495
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJH7NE5K0213023
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.