ŠKODA KAROQ
- 2019
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTMBJJ7NUXL2006077
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJJ7NUXL2006077
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- KAROQ
- Typ
- NU
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 18. 7. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 7. 2019
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FADIS OSIVA s.r.o. (IČO 49192957) od 20. 2. 2020
- Provozovatel: FADIS OSIVA s.r.o. (IČO 49192957) od 20. 2. 2020
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2025: 58–125 tis. km (medián 85 344 km, 8 412 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 7. 2019 | První registrace | AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. (IČO 26343673) | Registr silničních vozidel |
| 20. 2. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | FADIS OSIVA s.r.o. (IČO 49192957) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 7. 2025 | Opakovaná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | 66 070 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2027 |
| 9. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 65 570 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 8. 8. 2025 |
| 14. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 44 541 km | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2025 |
| 18. 2. 2020 | Evidenční kontrola | Horšovský Týn (č. 3408) | 8 600 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. (IČO 26343673)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2023
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-20-02-0315
-
Nový vlastník a provozovatel FADIS OSIVA s.r.o. (IČO 49192957)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-23-07-0259
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-25-07-0197
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2027 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-25-07-0519
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ŠKODA KAROQ 2019 v ČR v průměru 2,4, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 72,3 %
Srovnáváme s 3 872 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA KAROQ
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 23. 8. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2019 – 31. 1. 2019) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- KAROQ
- Typ
- NU
- Varianta
- ACDFFAX0
- Verze
- NFM6FM62Q*
- Typ kód
- NU
- VIN
- TMBJJ7NUXL2006077
- PČV
- 15873435
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 18. 7. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 7. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- DFF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 203
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 149 / 109 / 124
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5,7 / 4,1 / 4,7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 70/ 2375
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4382/ 1841/ 1603
- Rozvor [mm]
- 2624
- Rozchod [mm]
- 1572/ 1537
- Provozní hmotnost
- 1468
- Hmotnosti zatížení SZ
- 90
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2005/ 2005
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1060/ 1060
980/ 980
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 730/ 730
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3805/ 3805
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/50 R18 92W/ 7.0JX18 ET45
215/50 R18 92W/ 7.0JX18 ET45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10857-292-11
- ES/EU
- e8*2007/46*0272*11
- Číslo TP
- UJ757093
- Číslo ORV
- UAY752473
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 572/1 537
#D.2: NU; ACDFFAX0; NFM6FM62Q0284BF160N1C7A
#V.9b: 2018/1832DG; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2:+98 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1541 mm
Náprava 1: max.1576 mm
#20-21:
215/60 R16 95V 6,0JX16 ET43;
215/60 R16 99V 6,0JX16 ET43;
215/50 R18 92W 7,0JX18 ET45;
215/55 R17 94V 7,0JX17 ET45;
215/55 R17 94V M+S 7,0JX17 ET45;
225/40 R19 93W 8,0JX19 ET45;
235/40 R19 96W 8,0JX19 ET45
#12: max 4496
#14: max 1624
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJJ7NUXL2006077
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.