ŠKODA OCTAVIA
- 2015
- ŠEDÁ
- BA + CNG
- 1395 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBJM7NE3F0149856
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJM7NE3F0149856
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 29 dnů (21. 7. 2021 až 19. 8. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 1. 2015
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- BA + CNG
- Zdvihový objem
- 1395 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: PRAMATKEL s.r.o. (IČO 10738401) od 5. 2. 2025
- Vlastník: Kelmar Alliance s.r.o. (IČO 23908971) od 26. 2. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 172–266 tis. km (medián 218 366 km, 7 305 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 1. 2015 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151) | Registr silničních vozidel |
| 19. 9. 2016 | Nový vlastník | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 19. 9. 2016 | Nový provozovatel | Contract management, a.s. (IČO 05306035) | Registr silničních vozidel |
| 21. 7. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584) | Registr silničních vozidel |
| 19. 8. 2021 | Nový vlastník | PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708) | Registr silničních vozidel |
| 19. 8. 2021 | Nový provozovatel | E-DOT Interactive Studio Kft. - odštěpný závod (IČO 07476833) | Registr silničních vozidel |
| 10. 4. 2024 | Nový provozovatel | E-DOT International Kft. - odštěpný závod (IČO 17941733) | Registr silničních vozidel |
| 25. 9. 2024 | Nový provozovatel | E-DOT CZECH s.r.o. (IČO 21893641) | Registr silničních vozidel |
| 5. 2. 2025 | Nový vlastník | Lovelo s.r.o. (IČO 11677767) | Registr silničních vozidel |
| 5. 2. 2025 | Nový provozovatel | PRAMATKEL s.r.o. (IČO 10738401) | Registr silničních vozidel |
| 26. 2. 2026 | Nový vlastník | Kelmar Alliance s.r.o. (IČO 23908971) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 473 599 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 4. 2027 |
| 9. 4. 2025 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 411 870 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 4. 2026 |
| 9. 4. 2025 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 411 869 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2026 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 336 032 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 4. 2025 |
| 20. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 247 546 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2024 |
| 13. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Dolní Břežany (č. 3243) | 165 029 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3123) | 165 009 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 2. 2021 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | 156 146 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 2. 2023 |
| 18. 2. 2021 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 156 145 km | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2023 |
| 5. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 100 776 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2021 |
| 13. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3519) | 14 618 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3121) | 13 349 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2019
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-16-02-0162Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7
-
Nový vlastník a provozovatel HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MRŠTÍKOVA 2, 46003, LIBEREC 3Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MRŠTÍKOVA 2, 46003, LIBEREC 3 · protokol CZ-3519-16-09-0277
-
Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Nový provozovatel Contract management, a.s. (IČO 05306035)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-03-0179
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-02-0890
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-21-07-0601
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-08-1328
-
Nový vlastník PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708)Nový provozovatel E-DOT Interactive Studio Kft. - odštěpný závod (IČO 07476833)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2024 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-23-03-0762
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2025 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-24-04-0410
-
Nový provozovatel E-DOT International Kft. - odštěpný závod (IČO 17941733)
-
Nový provozovatel E-DOT CZECH s.r.o. (IČO 21893641)
-
Nový vlastník Lovelo s.r.o. (IČO 11677767)Nový provozovatel PRAMATKEL s.r.o. (IČO 10738401)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-04-1978
-
Nový vlastník Kelmar Alliance s.r.o. (IČO 23908971)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2027 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-26-04-0126
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (ŠKODA OCTAVIA 2015 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 24,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 82,4 %
Srovnáváme s 10 651 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
- 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- ACCPWAX0
- Verze
- OFM6FM6AJ009STML7
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBJM7NE3F0149856
- PČV
- 13334651
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 1. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG
- Typ motoru
- CPW
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 6000
- Palivo
- BA + CNG
- Zdvihový objem [cm³]
- 1395
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 193
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 127
- Spotřeba předpis
- 136/2014W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7 / 4.5 / 5.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3750
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4659/ 1814/ 1465
- Rozvor [mm]
- 2 676
- Rozchod [mm]
- 1533/ 1505/ /
- Provozní hmotnost
- 1416
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1865/ 1865
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 860/ 860
1050/ 1050
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 91H / 6,5JX16 ET46
205/55 R16 91H / 6,5JX16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ASR
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-369-11
- ES/EU
- E11*2007/46*0243
- Číslo ORV
- UBN021300
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 10.04.2024 TP Č. ul418903 PONECHÁN ŽADATELI
- Další záznamy
- CO2 PLYN: 124/81/97 G/KM
ROZCHOD: 1 533/1 505
#D.2: 5E; ACCPWAX0; OFM6FM6AJ009STML7
#V.9B: 136/2014W; EURO 6
#27A: PLYN 6.9
#27B: PLYN 4.5
#27C: PLYN 5.4
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1517 MM
NÁPRAVA 1: MAX.1545 MM
#N.1(1.)-N.2(2.): 225/40 R18 92Y 7,5JX18 ET51;
225/45 R17 91H 7JX17 ET49;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET50;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET48
#14: MAX 1495
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJM7NE3F0149856
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.