ŠKODA OCTAVIA

  • 2015
  • ŠEDÁ
  • benzin (BA + CNG)
  • 1395 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBJM7NE4F0149798

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJM7NE4F0149798

ŠKODA OCTAVIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: AIMHO'S REBELLION 8490s, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 42 dnů (11. 8. 2021 až 22. 9. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
OCTAVIA
Typ
5E
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
7. 1. 2015
Datum 1. registrace v ČR
7. 1. 2015
Barva
ŠEDÁ
Palivo
benzin (BA + CNG)
Zdvihový objem
1395 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
523 354 km
při prohlídce 6. 3. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2015 při prohlídce v roce 2026: 172–266 tis. km (medián 218 366 km, 7 305 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

8
Vlastníků v registru
Kelmar Alliance s.r.o.
od 28. 1. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 1. 2015 První registrace ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
2. 2. 2016 Nový vlastník a provozovatel HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151) Registr silničních vozidel
23. 2. 2017 Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
23. 2. 2017 Nový provozovatel Contract management, a.s. (IČO 05306035) Registr silničních vozidel
11. 8. 2021 Nový vlastník Contract management, a.s. (IČO 05306035) Registr silničních vozidel
11. 8. 2021 Nový vlastník a provozovatel AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584) Registr silničních vozidel
22. 9. 2021 Nový vlastník PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708) Registr silničních vozidel
22. 9. 2021 Nový provozovatel KUDLARAINVEST spol. s r.o. (IČO 27913201) Registr silničních vozidel
8. 9. 2022 Nový provozovatel Panacea boutique s.r.o. (IČO 07459360) Registr silničních vozidel
12. 2. 2024 Nový provozovatel EXCAVATE s.r.o. (IČO 19457227) Registr silničních vozidel
5. 8. 2024 Nový provozovatel Sufremo s.r.o. (IČO 19855796) Registr silničních vozidel
26. 11. 2024 Nový provozovatel PJ Solution s.r.o. (IČO 08956944) Registr silničních vozidel
15. 1. 2025 Nový vlastník Lovelo s.r.o. (IČO 11677767) Registr silničních vozidel
15. 1. 2025 Nový provozovatel PRAMATKEL s.r.o. (IČO 10738401) Registr silničních vozidel
28. 1. 2026 Nový vlastník Kelmar Alliance s.r.o. (IČO 23908971) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20172019202120232025 28. 1. 2016: 9 190 km10. 2. 2017: 24 605 km4. 3. 2019: 112 998 km5. 3. 2019: 113 004 km18. 2. 2021: 185 734 km13. 7. 2021: 191 510 km21. 9. 2021: 191 519 km17. 2. 2022: 225 584 km8. 9. 2022: 264 899 km17. 10. 2022: 271 263 km14. 2. 2023: 291 375 km13. 2. 2024: 368 415 km6. 3. 2025: 448 699 km6. 3. 2025: 448 699 km6. 3. 2026: 523 354 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 523 354 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 3. 2027
6. 3. 2025 Pravidelná STK Praha (č. 3128) 448 699 km způsobilé bez závad 6. 3. 2027
6. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 448 699 km způsobilé bez závad 6. 3. 2026
13. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 368 415 km způsobilé bez závad 13. 2. 2025
14. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 291 375 km způsobilé bez závad 14. 2. 2024
17. 10. 2022 Evidenční kontrola Praha (č. 3128) 271 263 km způsobilé bez závad
8. 9. 2022 Evidenční kontrola Praha (č. 3115) 264 899 km způsobilé bez závad
17. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3128) 225 584 km způsobilé bez závad 17. 2. 2023
21. 9. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3123) 191 519 km způsobilé bez závad
13. 7. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3123) 191 510 km způsobilé bez závad
18. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 185 734 km způsobilé bez závad 18. 2. 2023
5. 3. 2019 Pravidelná STK Praha (č. 3118) 113 004 km způsobilé bez závad 5. 3. 2021
4. 3. 2019 Měření emisí Praha (č. 411040) 112 998 km způsobilé bez závad 4. 3. 2021
10. 2. 2017 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3648) 24 605 km způsobilé bez závad
28. 1. 2016 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3635) 9 190 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2019
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 543 01, VRCHLABÍ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 543 01, VRCHLABÍ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 543 01, VRCHLABÍ · protokol CZ-3635-16-01-0509
  3. Nový vlastník a provozovatel HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 509 01, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-17-02-0197
  5. Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Nový provozovatel Contract management, a.s. (IČO 05306035)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2021 · stanice: PŘÍPOTOČNÍ 300/12, 101 00, PRAHA 10 - VRŠOVICE · protokol CZ-3118-19-03-0019
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-02-0855
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-21-07-0402
  9. Nový vlastník Contract management, a.s. (IČO 05306035)
    Nový vlastník a provozovatel AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584)
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-21-09-0972
  11. Nový vlastník PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708)
    Nový provozovatel KUDLARAINVEST spol. s r.o. (IČO 27913201)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2023 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-02-0972
  13. Nový provozovatel Panacea boutique s.r.o. (IČO 07459360)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-22-09-0391
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-10-0823
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2024 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-23-02-0734
  16. Nový provozovatel EXCAVATE s.r.o. (IČO 19457227)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2025 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-24-02-0432
  18. Nový provozovatel Sufremo s.r.o. (IČO 19855796)
  19. Nový provozovatel PJ Solution s.r.o. (IČO 08956944)
  20. Nový vlastník Lovelo s.r.o. (IČO 11677767)
    Nový provozovatel PRAMATKEL s.r.o. (IČO 10738401)
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2027 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-25-03-0216
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2026 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-25-03-0225
  22. Nový vlastník Kelmar Alliance s.r.o. (IČO 23908971)
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2027 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-26-03-0255
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 8 (ŠKODA OCTAVIA 2015 v ČR v průměru 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 24,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 82,4 %

Srovnáváme s 10 651 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
  • 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
OCTAVIA
Typ
5E
Varianta
ACCPWAX0
Verze
OFM6FM6AJ
Typ kód
5E
VIN
TMBJM7NE4F0149798
PČV
13334609
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
7. 1. 2015
Datum 1. registrace v ČR
7. 1. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Taxi

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG
Typ motoru
CPW
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 6000
Palivo
benzin (BA + CNG)
Zdvihový objem [cm³]
1395
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
193

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
164 / 106 / 127
Spotřeba předpis
136/2014W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7 / 4,5 / 5,4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3750
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4659/ 1814/ 1465
Rozvor [mm]
2676
Rozchod [mm]
1533/ 1505
Provozní hmotnost
1416
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1865/ 1865
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
860/ 860
1050/ 1050
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 91H / 6,5JX16 ET46
205/55 R16 91H / 6,5JX16 ET46
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8320-369-11
ES/EU
E11*2007/46*0243
Číslo ORV
UBN013427
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
účel-taxi
Další záznamy
CO2: 164/106/127 G/KM  ROZCHOD: 1 533/1 505
#D.2: 5E; ACCPWAX0; OFM6FM6AJ009STML7
#V.9B: 136/2014W; EURO 6
#27A: PLYN 6.9
#27B: PLYN 4.5
#27C: PLYN 5.4
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1517 MM
NÁPRAVA 1: MAX.1545 MM
#N.1(1.)-N.2(2.): 225/40 R18 92Y 7,5JX18 ET51;
225/45 R17 91H 7JX17 ET49;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET50;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET48
#13: MAX 1495
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)