ŠKODA OCTAVIA
- 2017
- BÍLÁ
- benzin (BA + CNG)
- 1395 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBJM7NE8J0083572
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJM7NE8J0083572
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 13 dnů (16. 10. 2018 až 29. 10. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- 5E
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 10. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- benzin (BA + CNG)
- Zdvihový objem
- 1395 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: PRAMATKEL s.r.o. (IČO 10738401) od 10. 6. 2025
- Vlastník: Kelmar Alliance s.r.o. (IČO 23908971) od 9. 3. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2026: 144–236 tis. km (medián 188 608 km, 6 165 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 6. 2017 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 16. 10. 2018 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 16. 10. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | MICHAL HRONÍK (IČO 64748057) | Registr silničních vozidel |
| 29. 10. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | GAMEONSALE s.r.o. (IČO 04954831) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2020 | Nový vlastník | PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2020 | Nový provozovatel | Ruslan Ozhev (IČO 66426847) | Registr silničních vozidel |
| 12. 10. 2020 | Nový provozovatel | Jitka Hejnová (IČO 71909851) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2021 | Nový vlastník | PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2021 | Nový provozovatel | Jan Grundza (IČO 06365523) | Registr silničních vozidel |
| 24. 1. 2022 | Nový provozovatel | KUDLARAINVEST spol. s r.o. (IČO 27913201) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2022 | Nový provozovatel | Panacea boutique s.r.o. (IČO 07459360) | Registr silničních vozidel |
| 12. 2. 2024 | Nový provozovatel | WHOLIVEHERE s.r.o. (IČO 19457367) | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2024 | Nový provozovatel | PJ Solution s.r.o. (IČO 08956944) | Registr silničních vozidel |
| 11. 12. 2024 | Nový provozovatel | E-DOT CZECH s.r.o. (IČO 21893641) | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 2025 | Nový provozovatel | PRAMATKEL s.r.o. (IČO 10738401) | Registr silničních vozidel |
| 9. 3. 2026 | Nový vlastník | Kelmar Alliance s.r.o. (IČO 23908971) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 566 892 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 6. 2027 |
| 27. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 530 577 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 6. 2026 |
| 27. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 466 972 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 6. 2025 |
| 30. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 354 415 km | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2024 |
| 20. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3128) | 288 059 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3128) | 275 923 km | způsobilé | bez závad | |
| 31. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 250 043 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2023 |
| 20. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3128) | 225 069 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | 169 716 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2022 |
| 1. 6. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 410446) | 169 715 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2022 |
| 13. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Dolní Břežany (č. 3243) | 139 222 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3128) | 119 852 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 102 611 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 10. 2018 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3242) | 74 909 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 10. 2018 | Evidenční kontrola | Beroun (č. 3228) | 74 686 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 6. 6. 2021
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD HÁJEM 372, 267 01, KRÁLŮV DVŮR · protokol CZ-3228-18-10-0126
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel MICHAL HRONÍK (IČO 64748057)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-18-10-1594
-
Nový vlastník a provozovatel GAMEONSALE s.r.o. (IČO 04954831)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-20-05-1535
-
Nový vlastník PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708)Nový provozovatel Ruslan Ozhev (IČO 66426847)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-20-10-0563
-
Nový provozovatel Jitka Hejnová (IČO 71909851)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-01-1024
-
Nový vlastník PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708)Nový provozovatel Jan Grundza (IČO 06365523)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2022 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-21-06-0073
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-01-1127
-
Nový provozovatel KUDLARAINVEST spol. s r.o. (IČO 27913201)Konec: vlastník PRTRADE s.r.o. (IČO 08015708)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2023 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-05-2076
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-09-0327
-
Nový provozovatel Panacea boutique s.r.o. (IČO 07459360)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-10-1084
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2024 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-23-05-1272
-
Nový provozovatel WHOLIVEHERE s.r.o. (IČO 19457367)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2025 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-24-06-1096
-
Nový provozovatel PJ Solution s.r.o. (IČO 08956944)
-
Nový provozovatel E-DOT CZECH s.r.o. (IČO 21893641)
-
Nový provozovatel PRAMATKEL s.r.o. (IČO 10738401)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2026 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-25-06-1255
-
Nový vlastník Kelmar Alliance s.r.o. (IČO 23908971)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-26-06-5716
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (ŠKODA OCTAVIA 2017 v ČR v průměru 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,3 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,5 %
Srovnáváme s 11 901 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 26. 8. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 23. 5. 2016 – 7. 12. 2017) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- 5E
- Varianta
- ACCPWAX0
- Verze
- OFM6FM6A
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBJM7NE8J0083572
- PČV
- 15440822
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 10. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- CPW
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 6000
- Palivo
- benzin (BA + CNG)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1395
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 193
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2016/646W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 132 / 84 / 102
- Spotřeba předpis
- 2016/646W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,4 / 4,7 / 5,7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3750
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4667/ 1814/ 1462
- Rozvor [mm]
- 2677
- Rozchod [mm]
- 1533/ 1543
- Provozní hmotnost
- 1416
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1865/ 1865
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 860/ 860
1050/ 1050
/
/ - Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 91V / 6.5JX16 ET46
205/55 R16 91V / 6.5JX16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-684-16
- ES/EU
- e11*2007/46*0243*21*
- Číslo ORV
- UBN031547
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD KOL:1533/1543 MM
STÁT POSLEDNÍ REGISTRACE RAKOUSKO,REGISTRAČNÍ ZNAČKA I-1441TX,TP RAKOUSKO Č.A38380182
205/55 R16 91V;6.5JX16 ET46
225/45 R17 91W;7JX17 ET49
205/50 R17 89H M+S;6J X 17 ET48
205/50 R17 89H M+S;6JX17 ET45
205/55 R16 91H M+S;6JX16 ET48
205/55 R16 91H M+S;6.5JX16 ET46
CO2:132/84/102 G/KM.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJM7NE8J0083572
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.