ŠKODA OCTAVIA
- 2018
- ČERNÁ
- BA + CNG
- 1395 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBJM7NEXJ0327397
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJM7NEXJ0327397
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 85 dnů (13. 4. 2022 až 7. 7. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 10. 5. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 5. 2018
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- BA + CNG
- Zdvihový objem
- 1395 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Log-X CZ, s.r.o. (IČO 05479525) od 7. 7. 2022
- Vlastník: Log-X CZ, s.r.o. (IČO 05479525) od 25. 6. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 116–208 tis. km (medián 160 361 km, 19 111 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 5. 2018 | První registrace | Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. (IČO 63671069) | Registr silničních vozidel |
| 13. 4. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151) | Registr silničních vozidel |
| 7. 7. 2022 | Nový vlastník | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 7. 7. 2022 | Nový provozovatel | Log-X CZ, s.r.o. (IČO 05479525) | Registr silničních vozidel |
| 25. 6. 2025 | Nový vlastník | Log-X CZ, s.r.o. (IČO 05479525) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Most (č. 3537) | 245 860 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2028 |
| 24. 6. 2025 | Evidenční kontrola | Mýto (č. 3404) | 214 365 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 6. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3108) | 176 351 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2026 |
| 5. 6. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 410432) | 176 313 km | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2026 |
| 15. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3104) | 101 116 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 5. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | 101 106 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2024 |
| 5. 5. 2022 | Měření emisí | Praha (č. 410529) | 101 105 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2024 |
| 12. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3128) | 101 087 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. (IČO 63671069)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2022
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-04-0681
-
Nový vlastník a provozovatel HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2024 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-22-05-0464
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-22-06-1124
-
Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel Log-X CZ, s.r.o. (IČO 05479525)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-24-06-0346
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLZEŇSKÁ 569, 33805, MÝTO · protokol CZ-3404-25-06-0655
-
Nový vlastník Log-X CZ, s.r.o. (IČO 05479525)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2028 · stanice: ŽATECKÁ 3494, 43401, MOST · protokol CZ-3537-26-07-0210
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA OCTAVIA 2018 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,9 %
Srovnáváme s 9 215 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- ACCPWAX0
- Verze
- OFD7FD7CW*
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBJM7NEXJ0327397
- PČV
- 15172160
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 10. 5. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 5. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- CPW
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4800
- Palivo
- BA + CNG
- Zdvihový objem [cm³]
- 1395
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 193
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/646W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 154 / 110 / 126
- Spotřeba předpis
- 2016/646W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.8 / 4.8 / 5.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3750
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4667/ 1814/ 1462
- Rozvor [mm]
- 2677
- Rozchod [mm]
- 1533/ 1539/ /
- Provozní hmotnost
- 1441
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1879/ 1879
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 870/ 870
1050/ 1050
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 91V/ 6.5JX16 ET46
205/55 R16 91V/ 6.5JX16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11124-132
- ES/EU
- e8*2007/46*0318*00
- Číslo ORV
- UBL987112
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 154/110/126 g/km
CO2 plyn: 123/85/99 g/km
ROZCHOD: 1 533/1 539
#D.2: 5E; ACCPWAX0; OFD7FD7CW001STMLN657
#V.9b: 2016/646W; EURO 6
#27a: plyn 6.9
#27b: plyn 4.8
#27c: plyn 5.6
Variabilní provedení vozidla:
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1547 mm
Náprava 1: max.1545 mm
#20-21: 225/45 R17 91W 7Jx17 ET49;
205/50 R17 89H M+S 6Jx17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6Jx17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6Jx16 ET48;
205/55 R16 91H M+S 6,5Jx16 ET46
#12: max 4779
#14: max 1492
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJM7NEXJ0327397
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.