ŠKODA OCTAVIA

  • 2017
  • ČERNÁ
  • BA + CNG
  • 1395 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBJM9NE5J0060844

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJM9NE5J0060844

ŠKODA OCTAVIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: AIMHO'S REBELLION 8490s, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Švédské království), datum dovozu 4. 8. 2020. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
OCTAVIA
Typ
/ 5E
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
16. 8. 2017
Datum 1. registrace v ČR
4. 8. 2020
Barva
ČERNÁ
Palivo
BA + CNG
Zdvihový objem
1395 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
222 950 km
při prohlídce 3. 9. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 144–236 tis. km (medián 188 608 km, 6 165 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Myservice Drive s.r.o.
od 5. 2. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 8. 2017 První registrace Registr silničních vozidel
4. 8. 2020 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
4. 8. 2020 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
4. 8. 2020 Nový provozovatel USB cars s.r.o. (IČO 09285458) Registr silničních vozidel
17. 2. 2022 Nový provozovatel Bukhara city s.r.o. (IČO 10887954) Registr silničních vozidel
1. 2. 2023 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 9. 2023 Nový provozovatel Amir industries s.r.o. (IČO 10887857) Registr silničních vozidel
16. 1. 2024 Nový vlastník VAG Service s.r.o. (IČO 09637052) Registr silničních vozidel
16. 1. 2024 Nový provozovatel Shpylka Logistics s.r.o. (IČO 09530711) Registr silničních vozidel
5. 2. 2025 Nový vlastník Myservice Drive s.r.o. (IČO 19618913) Registr silničních vozidel
5. 2. 2025 Nový provozovatel VAG Service s.r.o. (IČO 09637052) Registr silničních vozidel
9. 10. 2025 Nový provozovatel Express zásilky s.r.o. (IČO 23029579) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000400 000600 000 202120222023202420252026 15. 6. 2020: 229 277 km16. 6. 2020: 229 301 km17. 2. 2022: 357 423 km11. 8. 2022: 393 662 km24. 1. 2023: 430 342 km29. 8. 2023: 482 667 km3. 9. 2024: 557 704 km3. 9. 2026: 222 948 km3. 9. 2026: 222 950 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 9. 2026 Pravidelná STK Praha (č. 3115) 222 950 km nižší než dříve způsobilé bez závad 3. 9. 2028
3. 9. 2026 Měření emisí Praha (č. 510921) 222 948 km nižší než dříve způsobilé bez závad 3. 9. 2028
3. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3126) 557 704 km způsobilé bez závad 3. 9. 2026
29. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3109) 482 667 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.2.2 Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 8. 2025
24. 1. 2023 Evidenční kontrola Praha (č. 3117) 430 342 km způsobilé bez závad
11. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 393 662 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
11. 8. 2023
17. 2. 2022 Evidenční kontrola Praha (č. 3114) 357 423 km způsobilé bez závad
16. 6. 2020 Před registrací Jablonec nad Nisou (č. 3518) 229 301 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
16. 6. 2020
15. 6. 2020 Měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 450417) 229 277 km způsobilé bez závad 15. 6. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-20-06-0615
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2022 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Švédské království
    Nový vlastník fyzická osoba
    Nový provozovatel USB cars s.r.o. (IČO 09285458)
    Vybavení zapsané v registru: POHON PLYNEM
  4. Nový provozovatel Bukhara city s.r.o. (IČO 10887954)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-22-02-1615
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2023 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-08-0555
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-23-01-0661
  7. Nový vlastník fyzická osoba
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2024 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-23-08-0556
  9. Nový provozovatel Amir industries s.r.o. (IČO 10887857)
  10. Nový vlastník VAG Service s.r.o. (IČO 09637052)
    Nový provozovatel Shpylka Logistics s.r.o. (IČO 09530711)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2026 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-24-09-0182
  12. Nový vlastník Myservice Drive s.r.o. (IČO 19618913)
    Nový provozovatel VAG Service s.r.o. (IČO 09637052)
  13. Nový provozovatel Express zásilky s.r.o. (IČO 23029579)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2028 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-26-09-0125
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (ŠKODA OCTAVIA 2017 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,3 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,5 %

Srovnáváme s 11 901 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • POHON PLYNEM

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
OCTAVIA
Typ
/ 5E
Varianta
ACCPWAX0
Verze
OFD7FD7CW001STMLN657
Typ kód
5E
VIN
TMBJM9NE5J0060844
PČV
16408264
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
16. 8. 2017
Datum 1. registrace v ČR
4. 8. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CPW
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 6000
Palivo
BA + CNG
Zdvihový objem [cm³]
1395
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PRVNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
193

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/646W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 124
Spotřeba předpis
dle 2016/646W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.5 / 4.7 / 5.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3750
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4659/ 1814/ 1465
Rozvor [mm]
2676
Rozchod [mm]
1545/ 1517/ /
Provozní hmotnost
1505
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1879/ 1879
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
860/ 860
1050/ 1050
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 91 V/ 6.5J x 16 ET46
205/55 R16 91 V/ 6.5J x 16 ET46
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e11*2007/46*0243*19
Číslo ORV
UBM206646
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
IDV ŠVÉDSKO
Další záznamy
ZEMĚ PŮVODU - ŠVÉDSKO, RZ: PJD 743, TP: 1022472754
#CO2 PLYN: 118/82/95 G/KM
#V.8A: PLYN 6.6
#V.8B: PLYN 4.6
#V.8C: PLYN 5.3
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1-N.2: 225/45 R17 91 W; 7J X 17 ET49,
205/50 R17 89 H M+S; 6J X 17 ET48,
205/50 R17 89 H M+S; 6J X 17 ET45,
205/55 R16 91 H M+S; 6J X 16 ET48,
205/55 R16 91 H M+S; 6,5J X 16 ET46.
#13: MAX. 1 495 MM.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)