ŠKODA FABIA

  • 2013
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINTMBJS25J1E3041917

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJS25J1E3041917

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
/ 5J
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
23. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
23. 9. 2013
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
248 293 km
při prohlídce 4. 9. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 91–193 tis. km (medián 138 488 km, 7 554 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Skládky VHS Jihlava s.r.o.
od 21. 6. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 9. 2013 První registrace ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
31. 10. 2016 Nový vlastník a provozovatel Ing. Lukáš Růžička (IČO 74322826) Registr silničních vozidel
21. 6. 2017 Nový vlastník a provozovatel Skládky VHS Jihlava s.r.o. (IČO 27726983) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 20172019202120232025 24. 10. 2016: 125 221 km21. 6. 2017: 125 365 km19. 9. 2017: 128 991 km18. 9. 2019: 160 743 km13. 9. 2021: 177 305 km13. 9. 2021: 177 307 km6. 9. 2023: 195 493 km4. 9. 2025: 248 293 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 9. 2025 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 248 293 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
4. 9. 2027
6. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 195 493 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
6. 9. 2025
13. 9. 2021 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 177 307 km způsobilé bez závad 13. 9. 2023
13. 9. 2021 Měření emisí Jihlava (č. 570703) 177 305 km způsobilé bez závad 13. 9. 2023
18. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 160 743 km způsobilé bez závad 18. 9. 2021
19. 9. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3763) 128 991 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 2.4.1.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
19. 9. 2019
21. 6. 2017 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3763) 125 365 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.1.1 Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. vážná
24. 10. 2016 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3311) 125 221 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2017
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  3. Nový vlastník a provozovatel Ing. Lukáš Růžička (IČO 74322826)
  4. Nový vlastník a provozovatel Skládky VHS Jihlava s.r.o. (IČO 27726983)
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-17-06-0397
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2019 · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-17-09-0273
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2021 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-19-09-0494
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2023 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-21-09-0353
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2025 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-23-09-0132
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2027 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-25-09-0152
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA FABIA 2013 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 66,4 %

Srovnáváme s 3 697 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
/ 5J
Varianta
ACCAYAX01
Verze
NFM5*
Typ kód
5J
VIN
TMBJS25J1E3041917
PČV
12797031
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
23. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
23. 9. 2013
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CAYA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
167

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012J
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
134 / 95 / 109
Spotřeba předpis
630/2012J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.1 / 3.6 / 4.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2550
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4247/ 1642/ 1551
Rozvor [mm]
2451
Rozchod [mm]
1429/ 1422/ /
Provozní hmotnost
1224
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1679/ 1679
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
810/ 810
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
610/ 610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2679/ 2679
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET37
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET37
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6202-582-03
ES/EU
e11*2001/116*0291
Číslo TP
UF450674
Číslo ORV
UAQ663665
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1 429/1 422
Variabilní provedení vozidla:
#D2 úplné znění verze: NFM5FM52R02914N0,
#12: 4 352 - při vybavení tažným zařízením,
#14: min 1 498,
#20-21: 6J x 15 ET43; 195/55 R15 85H,
6,5J x 16 ET43; 205/45 R16 83H,
6J x 15 ET43; 185/55 R15 82T M+S.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)