ŠKODA FABIA

  • 2013
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINTMBJS25J3D3088140

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJS25J3D3088140

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 81 dnů (27. 1. 2017 až 18. 4. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
/ 5J
Datum 1. registrace
7. 1. 2013
Datum 1. registrace v ČR
7. 1. 2013
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
209 664 km
při prohlídce 23. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 91–193 tis. km (medián 138 488 km, 7 554 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
TOP IN - STAVO s.r.o.
od 27. 1. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 1. 2013 První registrace ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
27. 1. 2017 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
18. 4. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
27. 1. 2025 Nový vlastník a provozovatel TOP IN - STAVO s.r.o. (IČO 28037880) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 2018202020222024 24. 1. 2017: 110 294 km10. 2. 2017: 110 330 km3. 4. 2017: 110 901 km5. 2. 2019: 132 479 km2. 2. 2021: 159 395 km16. 2. 2023: 194 872 km23. 1. 2025: 209 664 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 209 664 km způsobilé bez závad 23. 1. 2027
16. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 194 872 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 2. 2025
2. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 159 395 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 2. 2023
5. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 132 479 km způsobilé bez závad 5. 2. 2021
3. 4. 2017 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3324) 110 901 km způsobilé bez závad
10. 2. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3121) 110 330 km způsobilé bez závad 10. 2. 2019
24. 1. 2017 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3120) 110 294 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2017
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-17-01-1551
  3. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2019 · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-17-02-0473
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NOVÁ 515/II, 39201, SOBĚSLAV · protokol CZ-3324-17-04-0007
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2021 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-19-02-0058
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2023 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-21-02-0083
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2025 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-23-02-0600
  10. Vybavení zapsané v registru: DVOJÍ OVLÁDÁNÍ
  11. Vybavení odstraněno z registru: DVOJÍ OVLÁDÁNÍ
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2027 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-25-01-0793
  13. Nový vlastník a provozovatel TOP IN - STAVO s.r.o. (IČO 28037880)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • DVOJÍ OVLÁDÁNÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
/ 5J
Varianta
ACCAYAX01
Verze
NFM514N0
Typ kód
5J
VIN
TMBJS25J3D3088140
PČV
12512740
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
7. 1. 2013
Datum 1. registrace v ČR
7. 1. 2013
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CAYA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
167

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 566/2011F
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
134 / 95 / 109
Spotřeba předpis
566/2011F
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.1 / 3.6 / 4.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2550
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4247/ 1642/ 1551
Rozvor [mm]
2451
Provozní hmotnost
1224
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1679/ 1679
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
810/ 810
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
610/ 610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2679/ 2679
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET 37
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET 37
/
/

Karoserie a výbava

Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6202-582-02
ES/EU
e11*2001/116*0291
Číslo ORV
UBJ917715
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
17.05.2023 ZAEVIDOVÁNÍ HR. PŘESTAVBY- DRUHÉ OVLÁDÁNÍ PRO AŠ. 17.05.2023 SCHVÁLENO JAKO VÝCV. VOZIDLO V AŠ. 15.11.2023 ZRUŠENO JAKO VÝCV. VOZIDLO + DEMONTÁŽ DRUHÉHO OVLÁDÁNÍ PRO AŠ.
Další záznamy
CO2: 134/95/109 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 352 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 498 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 6J X 15 ET43; 195/55 R15 85H,
6,5J X 16 ET43; 205/45 R16 83H,
6J X 15 ET43; 185/55 R15 82T M+S.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
25.04.2023 JOSEF TEICHL- MONTÁŽ II. OVLÁDÁNÍ PRO AŠ; MD ČR Č. HP-0583; Č.J. 1018/2020-150-SCH2/3
ZE DNE 10.12.2020
17.05.2023- REGISTRACE MONTÁŽE II. OVLÁDÁNÍ PRO AŠ.
17.05.2023- SCHVÁLENO JAKO VÝCVIKOVÉ VOZIDLO PRO AŠ.
15.11.2023 ZRUŠENO JAKO VÝCV. VOZIDLO + DEMONTÁŽ DRUHÉHO OVLÁDÁNÍ PRO AŠ.

Další ověření (externí odkazy)