ŠKODA FABIA

  • 2013
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINTMBJS25JXD3146132

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJS25JXD3146132

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 22 dnů (29. 5. 2014 až 20. 6. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
5J
Datum 1. registrace
21. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
21. 5. 2013
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: JHYB s.r.o. (IČO 46976191) od 23. 2. 2018
  • Provozovatel: JHYB s.r.o. (IČO 46976191) od 23. 2. 2018
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 31. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
266 747 km
při prohlídce 31. 1. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2013 při prohlídce v roce 2025: 91–193 tis. km (medián 138 488 km, 7 554 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

6
Vlastníků v registru
JHYB s.r.o.
od 23. 2. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 5. 2013 První registrace Autoleasing Litoměřice spol. s r.o. (IČO 47285214) Registr silničních vozidel
29. 5. 2014 Nový vlastník a provozovatel Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. (IČO 00526282) Registr silničních vozidel
20. 6. 2014 Nový vlastník a provozovatel POEX Velké Meziříčí,a.s. (IČO 25518356) Registr silničních vozidel
18. 9. 2014 Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) Registr silničních vozidel
15. 8. 2017 Nový vlastník POEX Velké Meziříčí,a.s. (IČO 25518356) Registr silničních vozidel
23. 2. 2018 Nový vlastník a provozovatel JHYB s.r.o. (IČO 46976191) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201520172019202120232025 19. 6. 2014: 21 804 km11. 5. 2017: 109 429 km10. 8. 2017: 114 343 km22. 2. 2018: 124 240 km21. 5. 2019: 157 642 km21. 5. 2019: 157 644 km18. 5. 2021: 204 290 km1. 2. 2023: 235 510 km31. 1. 2025: 266 747 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
31. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 3706) 266 747 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
31. 1. 2027
1. 2. 2023 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 3706) 235 510 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
1. 2. 2025
18. 5. 2021 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 3706) 204 290 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
18. 5. 2023
21. 5. 2019 Pravidelná STK Tišnov (č. 3731) 157 644 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 5. 2021
21. 5. 2019 Měření emisí Tišnov (č. 470327) 157 642 km způsobilé bez závad 21. 5. 2021
22. 2. 2018 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3706) 124 240 km způsobilé bez závad
10. 8. 2017 Evidenční kontrola Karlovarský kraj (č. 3420) 114 343 km způsobilé bez závad
11. 5. 2017 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3428) 109 429 km způsobilé bez závad 11. 5. 2019
19. 6. 2014 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3706) 21 804 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Autoleasing Litoměřice spol. s r.o. (IČO 47285214)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2017
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Nový vlastník a provozovatel Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. (IČO 00526282)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
  4. Nový vlastník a provozovatel POEX Velké Meziříčí,a.s. (IČO 25518356)
  5. Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2019 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 357 35, CHODOV · protokol CZ-3428-17-05-0368
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 360 04, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-17-08-0334
  8. Nový vlastník POEX Velké Meziříčí,a.s. (IČO 25518356)
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-18-02-0598
  10. Nový vlastník a provozovatel JHYB s.r.o. (IČO 46976191)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2021 · stanice: ZA MLÝNEM 5, 666 01, TIŠNOV · protokol CZ-3731-19-05-0686
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2023 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-21-05-0681
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2025 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-23-02-0032
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2027 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-25-01-1114
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
5J
Varianta
ACCAYAX01
Verze
NFM514N0
Typ kód
5J
VIN
TMBJS25JXD3146132
PČV
12652202
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
21. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
21. 5. 2013
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CAYA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
167

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
566/2011F
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
134 / 95 / 109
Spotřeba předpis
566/2011F
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5,1 / 3,6 / 4,2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2550
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4247/ 1642/ 1551
Rozvor [mm]
2451
Provozní hmotnost
1224
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1679/ 1679
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
810/ 810
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
610/ 610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2679/ 2679
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET 37
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET 37
/
/

Karoserie a výbava

Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6202-582-02
ES/EU
E11*2001/0291
Číslo TP
UF189500
Číslo ORV
UAT137953
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
18.09.2014 Zápis vlastníka vozidla

Další ověření (externí odkazy)