ŠKODA FABIA

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINTMBJS25JXE3122477

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJS25JXE3122477

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 30 dnů (27. 6. 2017 až 27. 7. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
5J
Datum 1. registrace
25. 4. 2014
Datum 1. registrace v ČR
25. 4. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
161 157 km
při prohlídce 15. 6. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 90–191 tis. km (medián 135 337 km, 5 435 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Družstvo ZAGRA
od 27. 7. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 4. 2014 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
27. 6. 2017 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
27. 7. 2017 Nový vlastník a provozovatel Družstvo ZAGRA (IČO 64609880) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 20182020202220242026 21. 6. 2017: 79 901 km27. 7. 2017: 80 252 km24. 4. 2018: 85 631 km25. 4. 2018: 85 693 km4. 5. 2020: 102 701 km13. 6. 2022: 118 018 km14. 6. 2022: 118 076 km11. 6. 2024: 136 059 km12. 6. 2024: 136 090 km10. 6. 2026: 161 127 km15. 6. 2026: 161 141 km15. 6. 2026: 161 157 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 6. 2026 Pravidelná STK Velké Albrechtice (č. 3837) 161 157 km způsobilé bez závad 15. 6. 2028
15. 6. 2026 Měření emisí Pustá Polom (č. 580606) 161 141 km způsobilé bez závad 15. 6. 2028
10. 6. 2026 Měření emisí Pustá Polom (č. 580606) 161 127 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.1.2.8 Nestandardní chování motoru vozidla znemožňující další měření. vážná
12. 6. 2024 Pravidelná STK Opava (č. 3810) 136 090 km způsobilé bez závad 12. 6. 2026
11. 6. 2024 Měření emisí Pustá Polom (č. 580606) 136 059 km způsobilé bez závad 11. 6. 2026
14. 6. 2022 Pravidelná STK Opava (č. 3810) 118 076 km způsobilé
3 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
14. 6. 2024
13. 6. 2022 Měření emisí Pustá Polom (č. 580606) 118 018 km způsobilé bez závad 13. 6. 2024
4. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3810) 102 701 km způsobilé bez závad 4. 5. 2022
25. 4. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3810) 85 693 km způsobilé bez závad 25. 4. 2020
24. 4. 2018 Měření emisí Pustá Polom (č. 580606) 85 631 km – bez závad 24. 4. 2020
27. 7. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3810) 80 252 km způsobilé bez závad
21. 6. 2017 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3851) 79 901 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2018
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 783 71, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-17-06-2362
  3. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  4. Nový vlastník a provozovatel Družstvo ZAGRA (IČO 64609880)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-17-07-1074
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2020 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-18-04-1580
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2022 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-20-05-0068
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2024 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-22-06-0831
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2026 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-24-06-0612
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2028 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 742 91, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-26-06-0621
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate
  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
5J
Varianta
ACCAYAX01
Verze
NFM5
Typ kód
5J
VIN
TMBJS25JXE3122477
PČV
13031557
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Datum 1. registrace
25. 4. 2014
Datum 1. registrace v ČR
25. 4. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
CAYA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
167

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
195/2013J
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
134 / 95 / 109
Spotřeba předpis
195/2013J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5,1 / 3,6 / 4,2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 2550
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4247/ 1642/ 1551
Rozvor [mm]
2451
Rozchod [mm]
1429/ 1422
Provozní hmotnost
1224
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1679/ 1679
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
810/ 810
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
610/ 610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2679/ 2679
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET37
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET37
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6202-582-04
ES/EU
E11*2001/116*0291
Číslo TP
UF941208
Číslo ORV
UAS500240
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: TŘÍDA A50-X; TMB PS 027; TMB PS 027A]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*2001/116*0291*40
*23: 5
*36: 1 679/1 679
*37: 900/900; 810/810
*39: 1 000/1 000
*40: 610/610
*41: 2 679/2 679
CO2: 134/95/109 G/KM
ROZCHOD: 1 429/1 422
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#D2 ÚPLNÉ ZNĚNÍ VERZE: NFM5FM52R02914N0,
#12: MAX 4 352,
#14: MIN 1 498,
#20-21: 6J X 15 ET43; 185/55 R15 82T M+S,
6J X 15 ET43; 195/55 R15 85H,
6,5J X 16 ET43; 205/45 R16 83H.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)