ŠKODA FABIA
- 2003
- MODRÁ
- NM + BIO NM
- 1896 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINTMBJS26Y033688513
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJS26Y033688513
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 23 dnů (7. 10. 2013 až 30. 10. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA 6Y SEATDX01FM5 TMB / 6Y
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 6. 2. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 10. 2006
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- NM + BIO NM
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Technické služby CZ s.r.o. (IČO 29216125) od 6. 1. 2025
- Provozovatel: Technické služby CZ s.r.o. (IČO 29216125) od 6. 1. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 134–229 tis. km (medián 177 929 km, 9 628 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 2. 2003 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 6. 10. 2006 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 6. 10. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | KNAIFL stavební stroje, s.r.o. (IČO 26980070) | Registr silničních vozidel |
| 7. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | JMJ group spol. s r.o. (IČO 27697070) | Registr silničních vozidel |
| 30. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby CZ s.r.o. (IČO 29216125) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 11. 2024 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | 394 925 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 11. 2026 |
| 29. 11. 2024 | Měření emisí | Tetčice (č. 570306) | 394 923 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2026 |
| 10. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Tetčice (č. 3759) | 389 139 km | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 11. 2024 |
| 12. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Tetčice (č. 3759) | 380 783 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 11. 2022 |
| 5. 9. 2018 | Pravidelná STK | Tetčice (č. 3759) | 362 565 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 9. 2020 |
| 5. 9. 2018 | Měření emisí | Tetčice (č. 570320) | 362 564 km | – | bez závad | 5. 9. 2020 |
| 9. 9. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | 334 242 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 9. 2018 |
| 10. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | 295 831 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 9. 2016 |
| 30. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3735) | 278 718 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | 248 645 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2014 |
| 1. 10. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 9. 2012 |
| 20. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | 203 900 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 nebezpečné
| 20. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel KNAIFL stavební stroje, s.r.o. (IČO 26980070)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2012 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2014 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC
-
Nový vlastník a provozovatel JMJ group spol. s r.o. (IČO 27697070)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2016 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2018 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 67573, KRALICE NAD OSLAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2020 · stanice: PALACKÉHO 381, 66417, TETČICE · protokol CZ-3759-18-09-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2022 · stanice: PALACKÉHO 381, 66417, TETČICE · protokol CZ-3759-20-11-0312
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2024 · stanice: PALACKÉHO 381, 66417, TETČICE · protokol CZ-3759-22-11-0282
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2026 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-24-11-1016
-
Nový vlastník a provozovatel Technické služby CZ s.r.o. (IČO 29216125)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA FABIA 2003 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,1 %
Srovnáváme s 29 368 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA 6Y SEATDX01FM5 TMB / 6Y
- Varianta
- SEATDX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- 6Y
- VIN
- TMBJS26Y033688513
- PČV
- 7065579
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 6. 2. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 10. 2006
- Druh (typ)
- OSOBNÍ KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- ATD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 4000
- Palivo
- NM + BIO NM
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 187
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/102A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- Spotřeba předpis
- EU 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.4 / 4 / 4.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4222/ 1646/ 1452
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1255
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1695/ 1695
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
840/ 840
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2695/ 2695
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/60 R 14 82 H/ 6J X 14 ET 43
185/60 R 14 82 H/ 6J X 14 ET 43
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-075-02
- ES/EU
- e11*98/14*0123*19
- Číslo ORV
- UBK293585
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 2KZ, KOOP.-6245851812
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*44-45: 6J x 14 ET 38; 185/60 R 14 82 H, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 ET 43; 195/50 R 15 82 H, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 ET 43; 185/55 R 15 81 H
Pro zimní provoz je možno použít zimní pneu s nižší rychlostní katego-
rií za podmínky nepřekročení max.povolené rxchlosti dané touto pneu.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA BYLA DLE TP SRN DNE 06.02.2003.
TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ TŘÍDA A50-X, BOSAL, TYP 027-851, Z50, OPRAVENY POLOŽKY: 01+19.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJS26Y033688513
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.