ŠKODA OCTAVIA
- 2010
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1896 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINTMBJS41U4A8849607
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJS41U4A8849607
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1U SEAXRX01 NFM5S5 / 1U
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 10. 3. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 3. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MAUTING s.r.o. (IČO 46979794) od 10. 3. 2010
- Provozovatel: MAUTING s.r.o. (IČO 46979794) od 10. 3. 2010
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 181–313 tis. km (medián 245 443 km, 16 365 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 3. 2010 | První registrace | MAUTING s.r.o. (IČO 46979794) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Břeclav (č. 3773) | 384 071 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 2. 2028 |
| 31. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Břeclav (č. 3773) | 377 624 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 1. 2026 |
| 4. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Lednice (č. 3734) | 366 919 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 3. 2024 |
| 6. 3. 2020 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 336 050 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 3. 2022 |
| 6. 3. 2020 | Měření emisí | Břeclav (č. 570412) | 335 992 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2022 |
| 9. 3. 2018 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 288 481 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 3. 2020 |
| 9. 3. 2018 | Měření emisí | Břeclav (č. 570412) | 288 472 km | – | bez závad | 9. 3. 2020 |
| 14. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 237 934 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 3. 2018 |
| 17. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 164 122 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 3. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MAUTING s.r.o. (IČO 46979794)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2016 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2020 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-03-0370
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2022 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-20-03-0253
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-22-03-0192
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2026 · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-3773-24-01-1003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2028 · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-3773-26-02-0227
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ŠKODA OCTAVIA 2010 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 69,3 %
Srovnáváme s 28 856 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1U SEAXRX01 NFM5S5 / 1U
- Varianta
- SEAXRX01
- Verze
- NFM5S5
- Typ kód
- 1U
- VIN
- TMBJS41U4A8849607
- PČV
- 12103227
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 10. 3. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 3. 2010
- Druh (typ)
- OSOBNÍ KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG, SRN
- Typ motoru
- AXR
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 189
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 135
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.5 / 4.3 / 5.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4513/ 1731/ 1511
- Rozvor [mm]
- 2500
- Provozní hmotnost
- 1340
- Hmotnosti zatížení SZ
- 60
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1875/ 1875
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
1000/ 1000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 500/ 500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3175/ 3175
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- TMBJS41U4A8849607
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3460-482-02
- ES/EU
- e11*2001/116*0066
- Číslo TP
- UD715475
- Číslo ORV
- UBB868344
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- 03.01.2023 ZÁPIS TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ TŘÍDY A50-X.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJS41U4A8849607
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.