ŠKODA OCTAVIA

  • 2009
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1896 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINTMBJS41U898831946

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 20:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJS41U898831946

STK propadla 30. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
ŠKODA OCTAVIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
OCTAVIA
Typ
ŠKODA OCTAVIA 1U / 1U
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
5. 6. 2009
Datum 1. registrace v ČR
5. 6. 2009
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1896 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 30. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
305 696 km
při prohlídce 30. 10. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 176–300 tis. km (medián 234 562 km, 20 427 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Městská část Praha-Řeporyje
od 30. 1. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 6. 2009 První registrace HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (IČO 00064581) Registr silničních vozidel
30. 1. 2017 Nový vlastník a provozovatel Městská část Praha-Řeporyje (IČO 00241628) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 20112013201520172019202120232025 18. 5. 2010: 30 870 km20. 5. 2011: 67 886 km14. 5. 2012: 106 656 km19. 4. 2013: 148 335 km23. 4. 2014: 194 832 km28. 4. 2015: 238 002 km25. 1. 2017: 277 899 km25. 1. 2017: 277 899 km13. 2. 2018: 281 612 km17. 4. 2018: 282 217 km13. 2. 2019: 285 532 km13. 11. 2020: 292 798 km11. 11. 2021: 295 791 km26. 11. 2021: 296 019 km26. 11. 2021: 296 019 km9. 11. 2022: 298 212 km7. 11. 2023: 300 473 km29. 10. 2024: 302 766 km30. 10. 2025: 305 696 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 305 696 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
30. 10. 2026
29. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 302 766 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
29. 10. 2026
7. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 300 473 km způsobilé
4 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 11. 2024
9. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 298 212 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 11. 2023
26. 11. 2021 Opakovaná STK Horoměřice (č. 3225) 296 019 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 11. 2023
26. 11. 2021 Opakovaná STK Horoměřice (č. 3225) 296 019 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 11. 2022
11. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 295 791 km dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 3.2.4.2 Použití neschválené fólie nebo způsob montáže dodatečné úpravy neodpovídá požadavkům (zakrytí střední brzdové svítilny) nebo poškozená fólie (změna zabarvení, trhliny nebo vznik vzduchových bublin mezi nalepenou fólií a sklem) omezuje nebo zkresluje výhled řidiče. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
11. 11. 2022
13. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 292 798 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 11. 2021
13. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 285 532 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 2. 2020
17. 4. 2018 Opakovaná STK Horoměřice (č. 3225) 282 217 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 2. 2019
13. 2. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 281 612 km dočasně způsobilé
2 lehké, 5 vážných
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá dokumentaci vozidla (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, barva vozidla, ABS, apod.). vážná
  • 4.1.1.1.5 U potkávacího nebo dálkového světlometu zdroj světla ve světlometu chybně upevněn nebo je vadný, takže nesplňuje fotometrické vlastnosti (nevytváří požadovanou kresbu) nebo způsobuje oslnění. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.4.2 Použití neschválené fólie nebo způsob montáže dodatečné úpravy neodpovídá požadavkům (zakrytí střední brzdové svítilny) nebo poškozená fólie (změna zabarvení, trhliny nebo vznik vzduchových bublin mezi nalepenou fólií a sklem) omezuje nebo zkresluje výhled řidiče. vážná
  • 3.2.4.3 Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX). vážná
13. 2. 2019
25. 1. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) 277 899 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 1. 2018
25. 1. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) 277 899 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 1. 2019
28. 4. 2015 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3120) 238 002 km způsobilé bez závad 28. 4. 2016
23. 4. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3120) 194 832 km způsobilé bez závad 23. 4. 2015
19. 4. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3102) 148 335 km způsobilé bez závad 19. 4. 2014
14. 5. 2012 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3102) 106 656 km způsobilé bez závad 14. 5. 2013
20. 5. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3102) 67 886 km způsobilé
1 lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 5. 2012
18. 5. 2010 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3102) 30 870 km způsobilé bez závad 18. 5. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (IČO 00064581)
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 5. 6. 2010
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2013 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2014 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2015 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2016 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-01-1631
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-01-1643
  7. Nový vlastník a provozovatel Městská část Praha-Řeporyje (IČO 00241628)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-02-0569
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-04-1085
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-02-0548
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-11-0923
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-11-0978
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-11-2002
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-11-2006
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-11-0611
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2024 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-23-11-0467
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2025 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-10-2350
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-10-1811
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA OCTAVIA 2009 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 64,5 %

Srovnáváme s 27 854 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK MODRÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
OCTAVIA
Typ
ŠKODA OCTAVIA 1U / 1U
Varianta
SEAXRX01
Verze
NFM5S5
Typ kód
1U
VIN
TMBJS41U898831946
PČV
11655362
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
POLICEJNÍ
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
5. 6. 2009
Datum 1. registrace v ČR
5. 6. 2009
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
AXR
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1896
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
189

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
172 / 114 / 135
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.5 / 4.3 / 5.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 3000
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4513/ 1731/ 1620
Rozvor [mm]
2500
Provozní hmotnost
1380
Hmotnosti zatížení SZ
60
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1875/ 1875
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1000/ 1000
1000/ 1000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3175/ 3175
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 91 H/ 6J X 15 H2 ET 38
195/65 R15 91 H/ 6J X 15 H2 ET 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
JÍŠA S.R.O.,PRAHA,ČR
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3460-482-02
ES/EU
E11*95*54*0066*
Číslo TP
UL423188
Číslo ORV
UAU160938
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
OSOBNÍ POLICEJNÍ 11.12.2015-NÁLEZ ORV Č. UAG514505 , DLE Č.J. MHMP 2104753/2015 SKARTOVÁNO
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#11: 4 613 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#13: 1 457 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#14: TAXI +180 MM,
#N.1,N.2: 6.5J X 15 H2 ET43; 205/60 R15 91H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6.5J X 16 H2 ET42; 205/55 R16 91H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
5.5J X 16 H2 ET36; 205/55 R16 91W.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DOSTAVBA VOZU NA OSOBNÍ AUTOMOBIL-POLICEJNÍ, SCHVÁLENÁ MDČR 22.02.2008 DLE ZTP.Č.: C-1196-08, V.Č. DOSTAVBY 1/6/2009 JÍŠA S.R.O.
VOZIDLO VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM A ZVUKOVÝM ZAŘÍZENÍM - MAJÁK MODRÉ BARVY. MĚNÍ SE TYTO ÚDAJE:13: VÝŠKA 1620MM, G - PROVOZNÍ HMOTNOST - 1380 KG, OSTATNÍ BEZE ZMĚNY. DOSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)