ŠKODA OCTAVIA
- 2007
- ŠEDÁ-PASTEL
- motorová nafta (NM)
- 1896 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINTMBJS41UX88853932
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 9:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJS41UX88853932
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 12. 1. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 137 dnů (6. 8. 2020 až 21. 12. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1U / 1U
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 11. 2007
- Barva
- ŠEDÁ-PASTEL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: 2K Group s.r.o. (IČO 28751086) od 21. 12. 2020
- Provozovatel: 2K Group s.r.o. (IČO 28751086) od 21. 12. 2020
Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 228–337 tis. km (medián 280 850 km, 16 186 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 11. 2007 | První registrace | KERAMIKA Helus s.r.o. (IČO 25200097) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 12. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | 2K Group s.r.o. (IČO 28751086) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 381 990 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 1. 2026 |
| 15. 1. 2022 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 365 366 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 1. 2024 |
| 14. 1. 2022 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 365 365 km | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2024 |
| 18. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Plzeň (č. 3413) | 342 695 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 3. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Přeštice (č. 3427) | 335 961 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 327 406 km | způsobilé | 10 lehkých
| 15. 1. 2022 |
| 4. 1. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 282 054 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 1. 2020 |
| 4. 1. 2018 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 282 053 km | – | bez závad | 4. 1. 2020 |
| 1. 12. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 228 022 km | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2017 |
| 29. 11. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 176 894 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2015 |
| 1. 12. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 119 818 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 12. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel KERAMIKA Helus s.r.o. (IČO 25200097)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2013 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2013 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-11-12-0024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-13-11-1481Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-15-12-0022Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2020 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-18-01-0158
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2022 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-20-01-0917
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 1. MÁJE 700, 33401, PŘEŠTICE · protokol CZ-3427-20-08-0006
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-12-4391
-
Nový vlastník a provozovatel 2K Group s.r.o. (IČO 28751086)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-01-0584
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2026 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-01-0353
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA OCTAVIA 2007 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 29,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 59,8 %
Srovnáváme s 31 896 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1U / 1U
- Varianta
- SEAXRX01
- Verze
- NFM5S4
- Typ kód
- 1U
- VIN
- TMBJS41UX88853932
- PČV
- 11526649
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 11. 2007
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- AXR
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 189
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 172 / 114 / 135
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.5 / 4.3 / 5.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4513/ 1731/ 1510
- Rozvor [mm]
- 2500
- Provozní hmotnost
- 1360
- Hmotnosti zatížení SZ
- 60
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1820/ 1820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
1000/ 1000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 500/ 500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3120/ 3120
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 H/ 6J X 15 H2 ET 38
195/65 R15 91 H/ 6J X 15 H2 ET 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO A.S./MTX S.R.O.
- Barva
- ŠEDÁ-PASTEL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2+2 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3460-483-02
- Číslo ORV
- UBI564434
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- PŘEVODOVKA: MAN
CO2: 172/114/135 G/KM
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#S.1:ZVÝŠENÍ POČTU MÍST NENÍ MOŽNÉ.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 613 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 457 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 6.5J X 15 H2 ET43; 205/60 R15 91H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6.5J X 16 H2 ET42; 205/55 R16 91H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
5.5J X 16 H2 ET36; 205/55 R16 91W,
#T:PŘI TAŽENÍ PŘÍVĚSU JE NEJVYŠŠÍ RYCHLOST SOUPRAVY 80 KM/H.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VOZIDLO JE VYBAVENO POSUVNOU PŘEPÁŽKOU, BOČNÍ OKNA V PROSTORU PRO NÁKLAD JSOU CHRÁNĚNA PROTI POŠKOZENÍ. PŘÍPADNÁ DEMONTÁŽ TÉTO VÝBAVY SE POVAŽUJE ZA PŘESTAVBU. VOZIDLO PO DOSTAVBĚ NA KATEGORII N1 PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. V PLZNI 21.11.2007
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJS41UX88853932
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.