ŠKODA FABIA

  • 2007
  • BÍLÁ
  • BA 95 B
  • 1390 cm³
  • 59 kW ≈ 80 k

VINTMBJX46Y584013416

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJX46Y584013416

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 5 dnů (6. 11. 2013 až 11. 11. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA 6Y / 6Y
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
1. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
59 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: Petr Fryč (IČO 68444427) od 26. 5. 2021
  • Provozovatel: Petr Fryč (IČO 68444427) od 26. 5. 2021
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
207 898 km
při prohlídce 22. 12. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 117–223 tis. km (medián 167 509 km, 14 694 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Petr Fryč
od 26. 5. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 2007 První registrace Registr silničních vozidel
22. 8. 2007 Nový provozovatel ŠkoFIN Fleet Services a.s. (IČO 49240641) Registr silničních vozidel
13. 5. 2009 Nový provozovatel PARS AUTO S.R.O. RAISOVA 2531/9 PLZEN Registr silničních vozidel
13. 5. 2009 Nový provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
21. 5. 2010 Nový provozovatel Marek Lamich (IČO 68583702) Registr silničních vozidel
9. 11. 2011 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 11. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 11. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
26. 5. 2021 Nový vlastník a provozovatel Petr Fryč (IČO 68444427) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201020132016201920222025 7. 5. 2009: 159 996 km18. 5. 2010: 10 125 km1. 11. 2011: 78 507 km8. 11. 2013: 157 434 km11. 11. 2013: 157 500 km27. 10. 2015: 166 493 km26. 10. 2017: 171 380 km31. 10. 2017: 171 415 km24. 10. 2019: 174 424 km24. 10. 2019: 174 439 km8. 12. 2021: 186 666 km9. 12. 2021: 186 697 km21. 12. 2023: 198 504 km21. 12. 2023: 198 505 km22. 12. 2025: 207 898 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 12. 2025 Pravidelná STK Obrnice (č. 3535) 207 898 km způsobilé bez závad 22. 12. 2027
21. 12. 2023 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 198 505 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 12. 2025
21. 12. 2023 Měření emisí Dubí (č. 450915) 198 504 km způsobilé bez závad 21. 12. 2025
9. 12. 2021 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 186 697 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 12. 2023
8. 12. 2021 Měření emisí Dubí (č. 450922) 186 666 km způsobilé bez závad 8. 12. 2023
24. 10. 2019 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3532) 174 439 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 10. 2021
24. 10. 2019 Měření emisí Liběšice (č. 450620) 174 424 km způsobilé bez závad 24. 10. 2021
31. 10. 2017 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3505) 171 415 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 10. 2019
26. 10. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 171 380 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 6.1.3.5.2 Palivové potrubí / hadice je netěsné nebo poškozené nebo zjevná koroze palivového potrubí / spojovacích prvků (spon) má vliv na spolehlivost a těsnost systému. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 11. 2017
27. 10. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 166 493 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
27. 10. 2017
11. 11. 2013 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3505) 157 500 km způsobilé bez závad
8. 11. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 157 434 km způsobilé bez závad 8. 11. 2015
1. 11. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3226) 78 507 km způsobilé
2 lehké
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 11. 2013
18. 5. 2010 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3226) 10 125 km nižší než dříve způsobilé bez závad 18. 5. 2010
7. 5. 2009 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3110) 159 996 km způsobilé bez závad 7. 5. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel ŠkoFIN Fleet Services a.s. (IČO 49240641)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-09-05-0322
  4. Nový provozovatel PARS AUTO S.R.O. RAISOVA 2531/9 PLZEN
    Nový provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-10-05-0345
  6. Nový provozovatel Marek Lamich (IČO 68583702)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2013 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-11-11-0005
  8. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 1. 11. 2013 · stanice: POD HÁJEM 372, 26701, KRÁLŮV DVŮR
  9. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2015 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2015 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-13-11-0360
  11. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-13-11-0542
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-15-10-1567
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-17-10-1748
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-17-10-2058
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2021 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-19-10-0738
  16. Nový vlastník a provozovatel Petr Fryč (IČO 68444427)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2023 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-21-12-0347
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2025 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-23-12-0588
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2027 · stanice: Č. P. 283/2 A Č. P. 87, 43401, ČESKÉ ZLATNÍKY · protokol CZ-3535-25-12-0483
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (ŠKODA FABIA 2007 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 58,4 %

Srovnáváme s 22 539 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA 6Y / 6Y
Varianta
SEBUDX01
Verze
NFM5ALLES4
Typ kód
6Y
VIN
TMBJX46Y584013416
PČV
10475762
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
1. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 2007
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
BUD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
59 / 5000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
205 / 127 / 154
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.6 / 5.3 / 6.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 3750
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4232/ 1646/ 1495
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1142
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1551/ 1551
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2351/ 2351
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81 T/ 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T/ 5J X 14 H2 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA , A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Výrobní číslo karoserie
TMBJX46Y584013416
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 2+2 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-168-01
Číslo TP
UE578348
Číslo ORV
UBA822748
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X]
*3: M1/N1
*23: 4
*24: 2+2
*36: 1 551/1 551
*37: 900/900; 840/840
*39: 800/800
*40: 450/450
*41: 2 351/2 351
*57: MAN
CO2: 205/127/154 g/km
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#S.1:zvýšení počtu míst není možné.
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 335 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 452 - při standardní výšce pérování,
#20-21: 6J x 14 H2 ET43; 185/60 R14 82T,
6J x 14 H2 ET38; 185/60 R14 82T, nelze se sněhovými řetězy,
6J x 15 H2 ET43; 195/50 R15 82T, nelze se sněhovými řetězy,
6,5J x 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, nelze se sněhovými řetězy,
6J x 15 H2 ET43; 185/55 R15 81T.
#T:Při tažení přívěsu je nejvyšší rychlost soupravy 80 km/h.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)